Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanc
Gerçek Adsnn snn
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba Sin24 adıyla sanal pazardan ücreti ödedim. Gerçi ordan mesaj attım ama burayada yazıyım. İstediğim parfümler. Hugo boss- boss vanilyalı... Mesaja git »
:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Selam arkadaşlar, dün vw esenyurtta jetta dizel almaya gittim ,nisan teslim 1.4 tsi 160 dsg alıp çıktım. Araç nisan sonu gelir dediler. Ekstra sunro... Mesaja git »
55lw5500 veya 55D6500?? konusunu başlattı (7 yıl önce)
Arkadasa alacagiz fakat cok kararsiz kaldik. Hangisi daha iyidir. Verdigimiz paraya deger. Tesekkurler... Mesaja git »
RFT lastik normal janta takilirmi? konusunu başlattı (7 yıl önce)
Rft lastik goruyorum sahibinden de satilik. Standart jantlara takilirmi yoksa degisikmi o jantlar.... Mesaja git »
PANASONIC-50VT30 başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ben hala kararsızım 46d8000 mi yoksa 50vt30 mu 2side 3800 tl ye geliyor bana. arkadaşın indirimi var mağazada onun hakkıyla alıcam. boyut olarak... Mesaja git »
Hayir gt 30 degil vt30. Haftasonu almayi dusunuyorum 3800 den.... Mesaja git »
Selam, 50vt30 tv yi 3800 e 0 kutulu buldum bir teknolojik markette. Fiyati uygun geldi piyasaya gore. 1 sene falan beklesem bu fiyatin altina duser... Mesaja git »
Siemens KF91NPJ10N buzdolabı??? konusunu başlattı (7 yıl önce)
Arkadaşlar almayı düşünüyorum. KUllanan yada ürün hakkında bilgisi olan varmı. Teşekkürler... Mesaja git »
: Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bugün electrolux EDC 67550 modelini aldım 550tl ye. uygun geldi baya fiyatı. daha kullanmadım ama satan arkadaş iyi modelelrden biridir dedi... Mesaja git »
: Herkes Kulaklığını / Kulaklıklarını Yazsın başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
AKG K-340... Mesaja git »
Arkadaşları

Gprsnedir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141