Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
memedince
Gerçek Admemed ince
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Elimde es-lv 61 var zamaninda aldim 5-6 kere kullandim, cildime uyum saglamayinca birakmistim..yillardir oyle kilifinda duruyor..yari fiyatina satabil... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Sigma hakkinda pek bilgi yok. Tecrubelerinizi paylasir misiniz? Benim icin onemli olan sogutma ve sessizlik..kiraci oldugum icin cok acilmak istemiyor... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Sigma klima icin ne dersiniz? İki tane 12.000 lik klima alcam..kiraciyim..:(... Mesaja git »
Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
48 inch olani 6 aydir bende. Tvden cok memnunum. Sadece bir derdim var..Smarta girip opera browseri actigimda kumandadan kontrol edilen mouse cok yava... Mesaja git »
TOSHİBA SALONDAKİ SİZDEN DİĞER ODA BİZDEN KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu konuyla ilgili dogru duzgun bilgi yok. Lutfen tecrubesi olan paylassin. Fiyat nasil? Bahsi gecen promosyonlu klimalar nasil? Servis nasil? Multisp... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kiralik evlerde klima masrafini ev sahibi mi karsilar kiraci mi? Ev oldukca luks bir site icinde ve cogu dairede klima takilmis kablolar falan hazir..... Mesaja git »
Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaslar merhaba, Youtube goruntuleri sizde de hormonlu mu? Tv nin kendi youtube uygulamasinda goruntu ekrana sigmiyor..yani %80 ekranda %20 yo... Mesaja git »
Bu nasıl oluyor ki? Hem de kablosuz 5ghz... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Var mi uygun gruphemen 3 ay parasi gonderebilirim... Mesaja git »
AKK KALKMIŞ! konusunu başlattı (7 ay önce)
Bugun superonlinedan satis temsilcisi ile gorustum2 hafta once toplanti yapildigini ve toplantidan radikal kararlar ciktigini soylediakk kalkmis olabi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In the long run, we are all dead.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078