Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
memedince
Gerçek Admemed ince
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
...:::HONDA JAZZ FUN CVT SEYİR DEFTERİ:::... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
galiba yeni jazz hic satmiyor... yazik guzelim arabaya.. haftaya bir zam daha varmis.. bayram oncesi veriyorlar coskuyu..... Mesaja git »
...:::HONDA JAZZ FUN CVT SEYİR DEFTERİ:::... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
peki 20 daha koyup yeni jazz almak daha mantıklı değil mi?... Mesaja git »
...:::HONDA JAZZ FUN CVT SEYİR DEFTERİ:::... başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
beyler temiz 2011-2012.cvt fun alasim var.. 55bin gibi fiyatlar soyleniyor.. ne dersiniz bu araca bu rakamlar verilir mi? araclar artik 5-6 yasinda s... Mesaja git »
Yeni Peugeot 308 (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaslar aracin icini disini cok begendim.. sifir 1.6 dizel otomatik almak istiyorum.. fakat benim aractan temel beklentim sorunsuzluk.. zaten bu gu... Mesaja git »
chrome da reklamlardan kurtulmanin bir yolu var mi? Adguard pek bir ise yaramiyor.. root yok..... Mesaja git »
arkadaslar ayni kisiden gelen sms mesajlarini tek baslikta gormek istiyorum.. wassup gibi.. su an darmadagin eski nokialar gibi zamana gore sirali..... Mesaja git »
Superonline Huawei HG255s 5ghz router ana konu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Arkadaslar smart tv de netflix var.. turkiye icerigi cok kısıtlı olduğu için usa icerigini izlemek istiyorum.. vpn kullanmam gerek... nasil yapilir bu... Mesaja git »
Max 1500 TL Telefon Önerirmisiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
xiaomi mi5 veya 5s... Mesaja git »
Mi 5s Dokunmatik sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
benimki de oyle.. normal sanirim.. alismak gerek.. biraz zor algılıyor... Mesaja git »
aracim astra h 1.3 dizel otomatik 100.000 kmde. bugune kadar hep uzun yola gitti ve bakimlarini yaptim. mazotu hep shellden alirim ve yarim deponun a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In the long run, we are all dead.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.953