Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gadget46
Gerçek AdMüfettiş Gadget
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. 30,40,60 dakikalık konuşmalar yaptım isinma da görmedim baş ağrısı da. Önceki telefonum Lenovo k3 note idi. Onda ıs... Mesaja git »
Turkcell'de iPhonelara 300 TL İNDİRİM (7000 Sarı Kutu Puanına) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
vatan bilgisayarda şuan iphone 7 3489 TL. Apple türkiye garantilidir herhalde.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Çıkış tarihi: Haziran 2016 İşlemci: Qualcomm Snapdragon 617 Ram: 2GB Depolama: 16GB, UHS destekli micro sd okuyucu Ekran: 5.5 inch Full HD Parmak izi... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O güncelleme güvenlik güncellemelerini içeriyor. ben de yaptım, güvenlik güncelleme tarihi 1 temmuz 2016 oldu. asıl beklediğimiz nougat 7 güncelleme... Mesaja git »
Lenovo Vibe S1 Lite (1080p ekran) 630tl + 50tl puan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
telefonu media markt'ta incelemiştim. teknik özelliklere göre karşılaştırılabilecek çok telefon var ama sırf görüntüsü, elde duruşu ve akıcılığı içi... Mesaja git »
ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum. Bilen varsa paylaşabilir mi?... Mesaja git »
Xiaomi Mi 4 & Mi 5 & Redmi 3s & Redmi Note3 SICAK FIRSATLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
mi5'te nfc olmadığını biliyorum. yapı kredi nfc özellikli telefon istiyor. genel olarak xiaomi'lerde nfc yok galiba.... Mesaja git »
bugün peşin harcamaya faizsiz 3 taksit mesajı geldi. gelip de kullanan var mı? emin olamadım da PESIN HARCAMANIZA FAIZSIZ 3 TAKSIT! HARCAMANIZ S... Mesaja git »
teşekkür ederim, ben de sms ile katıldım şimdi.... Mesaja git »
Katılım yapabilen var mi? ben musteri hizmetlerini aradım,ne kampanyayı ne de bana gonderilen sms i bulabildi.sms gönderince aynı hatayı verdi dün a... Mesaja git »
Arkadaşları

yt1990
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063