Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gadget46
Gerçek AdMüfettiş Gadget
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkür ederim... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Telefon yeni elime geçti, samsungun clear view kılıfını almayı düşünüyorum, kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz? Bir de dex'i 169'a almıştık benz... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Elimde 3 tane koruyucu cam ve biri sert silikon diğeri nillkin marka olmak üzere 2 tane de kılıf var. Alıcı ödemeli olarak kar... Mesaja git »
dell 7577 === 3098 tl + wp başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
model hangisi?... Mesaja git »
Sandisk Ultra Flair 32GB USB 3.0 Metal USB - 24TL başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
sepete eklenmiyor, tahmin etmiştim ama deneyeyim dedim.... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ Note8 hakkinda daha gelismis bir web arayuzu icin resmi Turkc... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben de ilkinde ekrandan ve pilden dolayı gödnerdim. telefon yapıldı dediler, ekran değişmişti ama tam 2 gün sonra pil gitti. ikinci kez gönderdim 27... Mesaja git »
Honor View 10 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bundaki işlemci mate 10 ile aynıymış. acaba emui 8'de monitöre bağlayınca desktop modu var. acaba bunda da var mıdır?... Mesaja git »
LG Stylus 3 konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, LG Stylus 3 kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz? Türkiye'de türk telekom satıyor, hepsiburadada ithalatçı garantili var, ha... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anladığım kadarıyla teknik servis veriyor. Ben vatandan almıştım. Vatandan alan bir arkadaşın pil problemi olmuştu ama kısa süre içinde olmuştu.... Mesaja git »
Arkadaşları

auto_motive
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.106