Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gadget46
Gerçek AdMüfettiş Gadget
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
https://urun.n11.com/kablolar/4k-type-c-hdmi-goruntu-aktarim-kablosu-sarj-girisli-usb-hub-30-P152734734 aynı işi görüyor tamamen. Paylaşımı ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Peki bilgilendirme için çok teşekkür ederim..... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ben de katılıyorum size. Tabi herkesin fikri kendine ama Mesajların büyük çoğunluğu şarj süresiyle ilgili. Genel olarak diğer telefon forumlarında... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, note 8 için araç içi tutacak tavsiyeniz var mıdır?... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Teknik Özellikler Tanıtılma Tarihi: Aralık 2017 İşletim Sistemi: MIUI 9 - Android 7.1.2 İşlemci & GPU: Qualcomm Snapdragon 625 (2.0 GHz) - Adre... Mesaja git »
32gb developer makine başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aslında klavyenin çok da bir önemi yok, benim için işlemci gücü ve ram önemli. Oyunla falan işim olmaz.Development için de klavyenin çok bir önemi k... Mesaja git »
Çok teşekkür ederim, çok iyi oldu bu bilgi benim için. Makinenizi güle güle kullanın. İlk izlenimleriniz nasıl makineyle ilgili kısaca bahsedersen... Mesaja git »
Merhaba,bilgisayar elinize geçti mi acaba?... Mesaja git »
Malesef oyleleri de olabiliyor. Başka a101 lere bakmak gerekebilir. Mesela world cardda başıma geldi,bir a101 üye işyeri iken diğeri olmayabiliyor ,ay... Mesaja git »
bimde puan kullanımı yok bildiğim kadarıyla. A101'de worldpuan, bonus, maxipuan kullanılabiliyor. Bilmeyen kasiyer çok oluyor haklısınız. Bakıyor ... Mesaja git »
Arkadaşları

auto_motive
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.095