Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gadget46
Gerçek AdMüfettiş Gadget
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AHMAD TEA - DAHA ÖNCE İÇTİĞİNİZ ÇAYLARI UNUTUN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
DAHA ÖNCE İÇTİĞİNİZ ÇAYLARI UNUTUN !!! Ahmad Tea'nin muhteşim lezzeti karşısında daha önce neden bu çayı içmediğinizi kendinize soracaksınız... Mesaja git »
▓Paraf/ly Peşine 3 Taksit(19-30 Haziran) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
paraf zaman zaman yapıyor bu kampanyayı. bence çok güzel. taksit olmayan sektörü zaten herhangi bir bankanın kartıyla taksitlendiremezsiniz. banka d... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ortak olarak katılmak istiyorum. Varsa beni de dahil eder misiniz?... Mesaja git »
120 cm usb kablo 4.95 TL (Kaliteli ürün) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ttec vb bilmiyorum ama benim de tecrübemdir, bunların şarj aletini almıştım. başta aa ne güzel dedik, 4-5 seferden sonra kafamızı duvara vurmaya ba... Mesaja git »
PARAF Ramazan 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
geliyor... Mesaja git »
Bedava Lisanslı Programlar Güncel (30 mayıs) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Bildiğiniz üzere bilgisayar gittiği için güncel tutamıyorum konuyu. Yapabilecek bir arkadaş varsa devralabilir. ArkadaşlaNOT 1:NOT 2:iMobie Photo Tran... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
telefonun dili türkçe ve android 7.0'a göre ayarlar'da diller ve giriş - sanal klavye - Gboard - diller kısmında altta Türkçe (Q) seçerseniz ... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben google klavye kullanıyorum. orada türkçe tuşlar da çıkıyor. tahminler de çok iyi.... Mesaja git »
1-üstteki bildirim kısmını aşağıya çekin, hani bildirimler görünüyor ya, sağ üstte bir çark olacak. ayarlara gitmeyi sağlayan. bu çarka bir süre bas... Mesaja git »
pusula sadece pusulayı kullanan uygulamalarda problem yaratabilir. harita uygulamaları (örneğin google maps) gps'i kullanır ve gps verilerine göre g... Mesaja git »
Arkadaşları

yt1990
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219