Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gadget46
Gerçek AdMüfettiş Gadget
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
fazla okuma şansınız olmadı sanırım. telefon aslında 10 numara ancak özellikle ghost screen kronik sorun gibi görünüyor. bazı arkadaşlarda da pili... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ghost screen olayı cihaz ısındığı zaman bende de olmaya başladı. Soğuyunca normale dönüyor. Şubatta vatandan almıştım. İlerde durum daha kötü hal al... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
mi band'ı daha önce baska bir cihaza tanımladıysanız o tanımı kaldırmanız işe yarayabilir.... Mesaja git »
ürün satın alınamıyor. aldım diyen arkadaş nasıl almış acaba?... Mesaja git »
VATAN BİLGİSAYAR MONİTÖRLERDE KDV KADAR İNDİRİM YAPMIŞ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende vx2363 var. hem monitör hem tv olarak kullanıyorum. model önemli değil aslında. durum şu: eğer monitörde hdmi girişi varsa sizin de hdmi... Mesaja git »
Turkcelle kredi kartını kaydedene 1GB internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
başlığı sadece ben mi "kredi kartını kaybedene" diye okudum :)... Mesaja git »
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sorun olmaz gecebilirsiniz... Mesaja git »
İşCep'in 10. Yılı Çekiliş Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Giriş çıkış yapınca SMS değil de uygulamadan bildirim geldi bana.... Mesaja git »
s8 Plus 3.399 (Samsung Türkiye Garantili -Hepsiburada) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hepsiburada bir süredir (en az 2-3 haftadır) s8 i 3200, s8+ ı 3400 e satıyor zaten. Yeni birşey değil... Mesaja git »
A101 28 Eylül 2017 Aldın Aldın İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
onu çok rahat yapar. yalnız testeresini kaliteli almak lazım. kısa süre sonra işi bitiyor testerenin. bosch marka evde yapılacak işleri halleder.... Mesaja git »
Arkadaşları

yt1990
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078