Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bloodrap
Gerçek AdCenkay Yılmaz
Doğum Tarihi6 Eylül 1991
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFİELD 1 PC Team başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Konsol oyunları çok pahalı hocam her oyunu oynayamıyorum. PC'de online modu olanları satın alıyorum olmayanları crack ile oynuyorum. BF1'i 128 TL'ye... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
SSD ölü cihazı diriltir Farkı kullananlar bilir... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Nokia sağlam telefon kafasıyla aynı mantıkla olan insanlar hocam. Sene bilmem kaçta ısınma problemi olan ürün üretmişler her çıkan ürünlerine ısınma... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
ilgilenenler; ... Mesaja git »
BATTLEFİELD 1 PC Team başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam beni de ekleyin Cnky12 Xbox one oynuyordum PC'ye yeni geçtim. 10 saatte 19 lvl oldum. Her akşam min. 1 saat oynarım.... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam Gittigidiyor %5 indirimleri saat kısıtlamalı yapıyor. Kaçırmışsındır.... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu fiyata bu özelliklerde yok hocam, 480 TL'de HP geri ödemesini de katarsan bulunmaz hint kumaşı... Mesaja git »
Ucuz battlefield 1 premium pass ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
169 TL Premium dlc daha iyi o zaman oyunun aslını 129 TL'ye alıp dlc'ye 169 TL vermekte çok garip ... Mesaja git »
Ucuz battlefield 1 premium pass ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar, Bu premium pass dlc aldığımızda tüm dlc leri kapsıyor mu? the shall not pass dahil mi? hellfighter? ve gelecektekiler.... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
tarihi yok hocam yarında bitebilir 6 ay sonrada HP ayırdığı bütçeye bağlı... Mesaja git »
Arkadaşları

cmptrengineer

Tha Alumni

newmexico
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kanı Sarı-Lacivert--Samsung iPhone 6s Kullanıcısı//i7-7700K//MSI GTX1060 6GB Armor//MSI Pro Carbon Z270//16GB RAM//NZXT Kraken X42 Sıvı Soğutma//NZXT S340 Elite//Has Arnavut/
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Nokia

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125