Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bloodrap
Gerçek AdCenkay Yılmaz
Doğum Tarihi6 Eylül 1991
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung MS650 Soundbar 999 TL konusunu başlattı (15 sa. önce)
arkadaşlar merhaba, Samsung MS650 999 TL ihtiyacı olanlar için sıcak fırsat.... Mesaja git »
hocam geçmiş olsun öncelikle ama sıkıntı yapma hepsiburada ya mağazayı şikayet et sorununu çözerler. En kötü hepsiburada kendisi işlem uyguluyor.... Mesaja git »
Arzum küçük ev aletleri sepette %15 indirim konusunu başlattı (27 gün önce)
arkadaşlar fiyatlar gerçekten de çok iyi ihtiyacı olanlar için... Mesaja git »
arkadaşlar merhaba, üst segment elektrik süpürgesi arayanlar için iyi fiyat.... Mesaja git »
Gençler kaçıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
adet ve örf ile islamiyetin kurallarını birbirinden ayırman gerekiyor. kadın erkek eşit haklara sahiptir. Kadınların kapanması emrediliyorsa erkekle... Mesaja git »
Gençler kaçıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dostum bahsettiğin kötü olaylar emin ol hemen hemen her yerde oluyor tabi ki orada biraz daha az(abd hariç) ama sen bunu yapanlarla Müslümanlığı nasıl... Mesaja git »
Üniversite okuyan sayısı 7 milyona dayandı! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaş üniversitelere geçiş sınav olduğu sürece, paralı üniversitelerin çoğunlukta olduğu sürece ve liselerin kaliteleri düşürüldüğü sürece bu çok no... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dinlediğimde kötü değildi ama burada teşhirde bir mağaza bulursam tekrar dinleyeyim. Emin olamadım şimdi.... Mesaja git »
hocam p5 modelini biliyorum arkadaşımda var bu ürün ondan çok farklı dubai de mağazada deneme fırsatım oldu. ses performansı çok daha iyi. ek olarak... Mesaja git »
temel özellikleri aşağı yukarı aynı fakat bundaki stereo özelliği soundbar moduna çeviriyor hocam.. bass konusunda p5'e göre çok çok daha iyi... Mesaja git »
Arkadaşları

cmptrengineer

Tha Alumni

newmexico
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kanı Sarı-Lacivert--Samsung iPhone 6s Kullanıcısı//i7-7700K//MSI GTX1060 6GB Armor//MSI Pro Carbon Z270//16GB RAM//NZXT Kraken X42 Sıvı Soğutma//NZXT S340 Elite//Has Arnavut/
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Nokia

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.102