Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bloodrap
Gerçek AdCenkay Yılmaz
Doğum Tarihi6 Eylül 1991
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MSI Aegis 097XTR Gaming Desktop kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Hocam yasal sınır 6 fazlası olamaz... Mesaja git »
BU ŞARTLAR ALTINDA EVLENME İMKANI YOK [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
bu rakam abartı ama 50K'dan aşağıda olmaz hayal etmeyin. Herşeyi sıfırdan alıyorsun sonuçta. birde bunları denkleştirirken arada akan paralar 3-4k ... Mesaja git »
Far Cry 3, Steam Cüzdan Kodu ve KEY Çekilişi [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
şansım yoktur ama ekle aksiyon olsun başkan... Mesaja git »
Galatasaray'a Penaltı Veremediler ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım şunları artık aşın. FB,GS ve BJK'deki oyuncular ömrünüzde kazanamayacağınız paraları alıyorlar. senede garan... Mesaja git »
MSI Aegis 097XTR Gaming Desktop kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
GG %5 başladı 5.349 TL + 100 Maxipuan + Oyun + Oyuncu kulaklığı + Ücretsiz kargo http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/msi-pc-aegis-097x... Mesaja git »
Logitech F710 Gamepad 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
arkadaşlar bu arada geçtiğimiz haftasonu ciddi şekilde fifa oynadım gamepad ile.. benim gibi xbox one gamepadi kullanıp onu alacak paranız yok ise ... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
oda ayrı bir parantez tabi :D... Mesaja git »
FIFA 17 CD KEY başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam valla süper oldu aldım 1 senelik üyelik. 120 tl verecektim 4-5 ay sonra fifa 18 çıkınca çöp olacaktı bu şekilde hem daha ucuza geldi hemde bir... Mesaja git »
FIFA 17 CD KEY başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
yok hocam yeni çıkardığı oyunlar hemen gelmiyor 6-7 ay sonra geliyor.... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
normal değil mi hocam 3000 seviyesinde alabileceğin en ama en iyi 17.3" ssdli gtx1050 kartlı oyun bilgisayarı... Mesaja git »
Arkadaşları

cmptrengineer

Tha Alumni

newmexico
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kanı Sarı-Lacivert--Samsung iPhone 6s Kullanıcısı//i7-7700K//MSI GTX1060 6GB Armor//MSI Pro Carbon Z270//16GB RAM//NZXT Kraken X42 Sıvı Soğutma//NZXT S340 Elite//Has Arnavut/
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Nokia

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.084