Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cevo_61
Gerçek AdAdem Cevahir
Doğum Tarihi13 Kasım 1991
MeslekÖğrenci
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 152
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Hocam G702 W10 ile sorunsuz kullanıyorum. İlk zamanlar ben de sorun yaşamıştım ama sonra bir şekilde halletmiştim. Nasıl yaptığımı şimdi unuttum ama... Mesaja git »
Arkadaşlar, durup dururken kapanıp açılmalar ve sonrasında kapandığında çok zor açılmalar sonucu cihaz hepten öldü, hiç açılmamaya başladı.Sanırım ana... Mesaja git »
note3 pro'dan geçilir mi?... Mesaja git »
İkinci öğretimlerde hazırlık olmuyor normalde. İngilizceyi de ders olarak alıyorsun sadece. Jeoloji mühendisliği 1.öğretim son sınıfım. Bizde ingili... Mesaja git »
KTÜ de hiçbir şey normal değildir kardeşim zamanla anlayacaksınız. Öğrenci işlerini telefonla arayıp bilgi almaya çalış derim. O konuda benim bilgim... Mesaja git »
Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
KTÜ'yü kazanan Türkçü kardeşlerim sizlere Trabzon'da yardımcı olabilecek Türkçü bir ekip var haberiniz olsun. İletişime geçmeniz yeterli.... Mesaja git »
TOSHIBA SATELLITE A350-212 Kullanıcıları Derneği başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Cihazımın ekranı kırıldı hdd ve batarya da bozuk.Onun haricinde anakart ve tüm parçaları çalışır vaziyettedir.Almak isteyen iletişime geçebilir.... Mesaja git »
KTÜ deyim yeni kazanan arkadaşların sorularına elimden geldiğince cevap verebilirim.... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Normal batarya bulamıyoruz ki :) Ebayda falan vardı bi ara 100 küsür dolar.... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben denemedim dediğim gibi, ama bu şekilde yapıyor ve kullanıyor bazıları.Gayet de mantıklı ve kolay bir işlem gibi.Youtube'da başka videolar da var... Mesaja git »
Arkadaşları

ozanparlak

biroltr

ilker burak

serkalac

NomadCRY

Alastair

sueornot

usorguncu

Corumluyum Gomutanım

PeopleCanFly

LUTFU NOHUTCU
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo K3 Note 400 TL fiyat düştü
Alıcı: cooldreams64
Tarih: 20 Haziran 2016; 14:31:02
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu,kargo biraz geç oldu ama olsun.Herşey mükemmel.
Genel Puan

Ürün: SATILIK MOTO G - TEMİZ - 300 TL (SATILMIŞTIR)
Alıcı: sueornot
Tarih: 25 Mayıs 2015; 23:59:02
Yorum
Sözünde duran iyi bir arkadaştır.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom
Takım
Trabzonspor
Notebook
Victor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141