Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cevo_61
Gerçek AdAdem Cevahir
Doğum Tarihi13 Kasım 1991
MeslekÖğrenci
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 149
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
G702 var bende ve bahsettiğin gibi bir sorun yaşamadım.... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bataryanın koduna hiç bakmadım da Victor G702'nin orjinal modeli Clevo N151SD ve bataryasını yabancı sitelerde bile bulamadım en son arama yaptığımd... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★16$ XİAOMİ Mİ BAND 2 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam genellememek lazım bu zamana kadar çekik gözlü kardeşlerden bir sürü ürün aldım, çok ucuza kaliteli şeyler aldığım da oldu, ucuza kaçıp da dan... Mesaja git »
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★16$ XİAOMİ Mİ BAND 2 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
iki tane eskittim çok çabuk bozuluyor meret hocam, bilginize.... Mesaja git »
havana powerbank 20000 mah 74.91 tl başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Birebir aynısının 12.000 mah modelini aliexpress'ten 12 dolara aldım, üstelik çok sağlam bir satıcıdan.Ürünün güneş paneli hiçbir işe yaramıyor, iki g... Mesaja git »
Kulaklık takınca sadece bir taraftan ses geliyor, yardım? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ettim hocam dengede falan sorun yok.Kulaklıgın birinden ses normal gelirken diğerinden hem çok az hem de şırıltılı ses geliyor.Ne yaptıysam çözemedi... Mesaja git »
Arkadaşlar Victor G702 laptopum var, kesinlikle yazılımsal driver sorunu gibi duruyor çünkü farklı kulaklıklarla denedim kulaklıklar sağlam, jack giri... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam ben aradım bulamadım, G702 modelinin bataryası için link verebilir misiniz? Bu arada bahsedilen ses bende yok, hiç olmadı.17 aydır kullanıyoru... Mesaja git »
Hollanda'ya tepki gösterince AK Parti'li olmazsınız, korkmayin başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Niye tepki göstereceğim birader? Türk milliyetçisiyim ama gram milliyetçilik damarım kabarmadı. Siz Türkiye'de istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz diy... Mesaja git »
Erdoğan: "Bakalım sizin uçaklarınız Türkiye'ye nasıl inecek" başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
298 sayılı Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun'un bizzat AKP tarafından değiştirilen 94/A maddesinin 5. fıkrası şöyledir: ... Mesaja git »
Arkadaşları

ozanparlak

biroltr

ilker burak

serkalac

NomadCRY

Alastair

sueornot

usorguncu

Corumluyum Gomutanım

PeopleCanFly

LUTFU NOHUTCU
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo K3 Note 400 TL fiyat düştü
Alıcı: cooldreams64
Tarih: 20 Haziran 2016; 14:31:02
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu,kargo biraz geç oldu ama olsun.Herşey mükemmel.
Genel Puan

Ürün: SATILIK MOTO G - TEMİZ - 300 TL (SATILMIŞTIR)
Alıcı: sueornot
Tarih: 25 Mayıs 2015; 23:59:02
Yorum
Sözünde duran iyi bir arkadaştır.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom
Takım
Trabzonspor
Notebook
Victor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117