Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cevo_61
Gerçek AdAdem Cevahir
Doğum Tarihi13 Kasım 1991
MeslekÖğrenci
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 157
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aliexpress Ürün kusurlu gelirse başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Hayırlı olsun... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Bu uygulamalardan çıkıp tekrar girme huyunu benimki de yapıyordu güncelleme sonrası. Ben de MiuiPro romu yükledim hem daha fazla özellik hem stabili... Mesaja git »
Türkiyede Mühendis Olmak başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Biz de mühendisiz iki kardeş.Asgari ücretle bile iş bulamıyoruz Anadoluda.Adam 3 bini beğenmiyor.... Mesaja git »
Aliexpress Ürün kusurlu gelirse başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Takipsiz ürünlerim ortalama 15-20 günde geliyor benim. İki ay uzun süre. Belki kargoda kayboldu bilemem ama aliexpress iade yapıyor benim hiç param ... Mesaja git »
Aliexpress Ürün kusurlu gelirse başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Satıcının 0 lira isteğini kabul etmeyin. Farklı teklif sunacaktır. İşinize gelmiyorsa yine kabul etmeyin. Sonunda aliexpress olaya el koyup size ful i... Mesaja git »
Aboov bu ses yalıtımı ne kadar önemliymiş başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Fiat punto da aynı.... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam eğer kart olarak pahalıya geliyorsa usb wireless cihazları var ufacık ve 2 bant destekliyor. Ben diğer bi laptopa onlardan almıştım aliexpress... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dün kargoya verildi bugün elime geçti kısa mesafeden dolayı. Ürünler gayet güzel. İki ufacık da hediyesi vardı. Teşekkür ederim her şey için.... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam G701 ile G702 baya farklıymış anladığım kadarıyla.Benim açma kapama tuşunun orda bar falan yok bildiğin tek parça orası.Örnek foto linki koyuy... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benimkisi G702 yalnız, arasında fark var mı bilmiyorum.Fanla hiç sorunum olmadı gayet sessiz çalışıyor tek sorunum klavyede 3 tane tuş çalışmıyor.Ye... Mesaja git »
Arkadaşları

ozanparlak

biroltr

ilker burak

onurk_

serkalac

NomadCRY

Alastair

sueornot

usorguncu

Corumluyum Gomutanım

PeopleCanFly

LUTFU NOHUTCU
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık temiz kutulu Xiaomi Note 3 Pro 3/32 550 TL
Alıcı: onurk_
Tarih: 21 Eylül 2017; 12:31:46
Yorum
adem arkadaşımızla sanırım üçüncü alışverişimiz. sorun yaşamadım yaşayacagımıda düşünmüyorum .
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo K3 Note 400 TL fiyat düştü
Alıcı: cooldreams64
Tarih: 20 Haziran 2016; 14:31:02
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu,kargo biraz geç oldu ama olsun.Herşey mükemmel.
Genel Puan

Ürün: SATILIK MOTO G - TEMİZ - 300 TL (SATILMIŞTIR)
Alıcı: sueornot
Tarih: 25 Mayıs 2015; 23:59:02
Yorum
Sözünde duran iyi bir arkadaştır.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom
Takım
Trabzonspor
Notebook
Victor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.179