Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cevo_61
Gerçek AdAdem Cevahir
Doğum Tarihi13 Kasım 1991
MeslekÖğrenci
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 157
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MUHARREM İNCE VS MERAL AKŞENER başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İkisini de siyaseten desteklemiyorum. İkisiyle de fikir ayrılıklarım oldukça fazla. Ama mevcut hükumetin değişmesi için onlardan birisine destek verme... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Format atmanız gerek. Rootlu be twrp yüklü ise ful wipe yapıp tekrar yükleyin. Ben o şekilde çözmüştüm.... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar miui pro romda ilginç bir sıkıntım var. Sorun rom kaynaklı olmayabilir de bilmiyorum. WiFi hotspot açtığımda cihaz eğer 4g'de ise hiç sıkın... Mesaja git »
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı: MUHARREM İNCE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Akşeneri ortak aday gösterselerdi daha iyiydi. CHPnin kemik kitlesi olduğu kadar anti kemik kitlesi de var. Oy oranları ortada. Chp kökenli bir partin... Mesaja git »
Chuwi Windows ve android kurulum Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
40 gb olan windows bölümünü yeniden biçimlendirdim şimdi de windows bu bölüme yüklenemiyor hatası veriyor yardımcı olacak yok mu?... Mesaja git »
Chuwi Windows ve android kurulum Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Modifiye bir windows 10 yüklemek istedim boot menüsünden seçip diskler listelendiginde 40 gb olan windows kısmını biçimlendirdim yeni sistemi oraya ku... Mesaja git »
Ortalama 4 saat ekran süresi alırsın biraz sıkarsan 5-6 saat zor. Performansın artacak kamera daha güzel olacak ama uzun pil ömrüne alışmış birisi b... Mesaja git »
Arkadaşlar bu tabletin klavyesini ayrıca sipariş verdim.İlk geldiğinde sorun yoktu ama yaklaşık bir hafta sonra bazı tuşlara basınca klavye bağlantısı... Mesaja git »
Chuwi Hi10 Pro Klavye Sorunu konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar bu tabletin klavyesini ayrıca sipariş verdim.İlk geldiğinde sorun yoktu ama yaklaşık bir hafta sonra bazı tuşlara basınca klavye bağlantısı... Mesaja git »
chuwi hi10 pro klavye mausepad sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşları

ozanparlak

biroltr

ilker burak

onurk_

serkalac

NomadCRY

Alastair

sueornot

usorguncu

Corumluyum Gomutanım

PeopleCanFly

LUTFU NOHUTCU
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık temiz kutulu Xiaomi Note 3 Pro 3/32 550 TL
Alıcı: onurk_
Tarih: 21 Eylül 2017; 12:31:46
Yorum
adem arkadaşımızla sanırım üçüncü alışverişimiz. sorun yaşamadım yaşayacagımıda düşünmüyorum .
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo K3 Note 400 TL fiyat düştü
Alıcı: cooldreams64
Tarih: 20 Haziran 2016; 14:31:02
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu,kargo biraz geç oldu ama olsun.Herşey mükemmel.
Genel Puan

Ürün: SATILIK MOTO G - TEMİZ - 300 TL (SATILMIŞTIR)
Alıcı: sueornot
Tarih: 25 Mayıs 2015; 23:59:02
Yorum
Sözünde duran iyi bir arkadaştır.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom
Takım
Trabzonspor
Notebook
Victor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156