Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cevo_61
Gerçek AdAdem Cevahir
Doğum Tarihi13 Kasım 1991
MeslekÖğrenci
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 151
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 48 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aliexpress hesap bloklanma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Hocam aliexpress hiçbir şekilde yardımcı olmuyor bu gibi durumlarda. Satıcının insafına kalmış durumdasınız gibi görünüyor.... Mesaja git »
Opel'in sürekli Alman vurgusu yapması başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Ben ne alman ne de fransiz aracı kullanıyorum. Japon aracı var bende ve benim bütçeme ve ihtiyacıma göre en iyisi o. Sadece Fransa'da yaşayan dayımı... Mesaja git »
Opel'in sürekli Alman vurgusu yapması başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Dayım Fransa'da yaşıyor. Türkiye'ye hemen her gelişinde farklı bir araçla geliyor ve hepsi de Alman araçları. Fransızlar orda kendi araçlarına rağbet ... Mesaja git »
Otomatik ne güzelmiş arkadaş başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Manuel 136 beygir kullanıcısıyım. Otomatik büyük kolaylık. Otomatik alabilecek durumum olsa manuele hayatta el sürmem hele trafikte veya Karadeniz'in ... Mesaja git »
Trust urbanrevolt senfus bluetooth kulaklık 49 tl başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben şuradan aldım, zaman zaman indirimler ve çeklerle daha ucuza geliyor. https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32765990740.html?spm=a2g0n.orderL... Mesaja git »
Trust urbanrevolt senfus bluetooth kulaklık 49 tl başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Xiaomi'nin benzer bluetooth spor kulaklığı var, hem sağlam hem güzel ses veriyor.7 saat müzik dinleniyor, su geçirmezlik falan onda da var.Hem kalitel... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ MUTLU BAYRAMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bunun az daha büyüğü ve 5ghz destekli olanını 10 dolara aldım dün. Bunda 5ghz desteği yok galiba ama kazık yemiş miyim acaba 😊... Mesaja git »
Ne zaman böyle büyük konuşsa altından bir çapanoğlu çıktığı için, o lafı kullandıysa ben direkt inanırım.... Mesaja git »
15 Temmuz gecesi amatörce ve komediydi - Osman Pamukoğlu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Osman Paşayı severim. Demek istediği şeyi de anladım, ben de aynı fikirdeyim ama kaç yaşına gelmişsin askeri kariyerini geçtim parti yönetip siyasete ... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sound blaster cinema programını ben çözdüm hocam. G702 ile win10'da sorunsuz çalışıyor. Nasıl yaptığımı şimdi unuttum ama önceki mesajlarda yazmıştı... Mesaja git »
Arkadaşları

ozanparlak

biroltr

ilker burak

serkalac

NomadCRY

Alastair

sueornot

usorguncu

Corumluyum Gomutanım

PeopleCanFly

LUTFU NOHUTCU
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Lenovo K3 Note 400 TL fiyat düştü
Alıcı: cooldreams64
Tarih: 20 Haziran 2016; 14:31:02
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu,kargo biraz geç oldu ama olsun.Herşey mükemmel.
Genel Puan

Ürün: SATILIK MOTO G - TEMİZ - 300 TL (SATILMIŞTIR)
Alıcı: sueornot
Tarih: 25 Mayıs 2015; 23:59:02
Yorum
Sözünde duran iyi bir arkadaştır.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom
Takım
Trabzonspor
Notebook
Victor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156