Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chaos_Lord
Gerçek Admehmet
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
üstat bende de 2 tane var öyle nokta. Benimde koyu renkli noktalar şeklinde. Sonradan ortaya çıktı. Servisle görüştüm gönderin diyor. Ama ben cesaret ... Mesaja git »
hocam ben görüştüm servis ile telefonda. tamir görmesini istemiyorum sonuçta 2 aylık cihaz göndereyim, Yenisi ile değiştirin sonuçta yasal hakkım bu d... Mesaja git »
üstat tabii o risk var. Ama ben 2 aylık cihazda tamamen üretim hatalı bir sorun için bile göndermeye korkuyor iken. Ne bileyim, pek garantisi var gözü... Mesaja git »
Üstat biraz araştırdım ben de. https://tr.aliexpress.com/item/Original-New-For-Xiaomi-Mi5-Mi-5-LCD-Display-LCD-Touch-Screen-Replacement-with-Digiti... Mesaja git »
hocam bende biraz araştırdım. Bu delta servis ile ilgili çok fazla şikayet var. Misal forumdan bir arkadaş göndermiş, konusu da var hatta https://for... Mesaja git »
Arkadaşlar ekranda koyu renk bozulmaları meydana geldi. nokta şeklinde 2 tane var. Sizde oluşutu mu böyle bir şey. İşin komik tarafı 1 günde meydana g... Mesaja git »
üstat bölge ayarlarından konumu hindistan yapıcna geliyor güncelleme. Bazı arkadaşlar pil ömrü kısalıyor demiş, ben o yüzden geçmedim. Halen 8.1.2... Mesaja git »
üstat kendi bulut uygulaması var, eğer onu soruyorsanız. Ücretsiz kısmı 5 gb. yanlış hatırlamıyorsam, 1 senelik 25 gb versiyonunun 47 tl gibi bir fiya... Mesaja git »
2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Üstat fiyatı ucuz, ama bu 2. el alıcısı için bir fırsat. Ben 2. el olarak aldım aracımı. 36.000'deydi aldığımda. Şu an bakıyorum 2. el fiyatlarına, o... Mesaja git »
üstat global stable geçin. Ana sayfada var anlatım. Yaptıktan sonra mutlaka wipe yapın. Bir üstteki mesajda arkadaş anlatmış nasıl yapılacağını. S... Mesaja git »
Arkadaşları

cuins
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Maybe this world is another planet's hell..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Xiaomi
Oyun Platformu
PS4
TV
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125