Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chaos_Lord
Gerçek Admehmet
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Oyun adı: Witcher 3 PSN: indonesia Pri-Sec: Sec. hesap. Fiyat:Takas ------------- dying light the + following PSN: tr Psn Pri-Sec: Sec. he... Mesaja git »
arkadaşlar 4k video çekerken takılmalar oluyor. Sanki eskiden yoktu bu. Miu forumunda birisi odaklama modunu caf'dan manuele alın demiş. Öyle yaptım b... Mesaja git »
arkadaşlar 2 gündür telefonu sarjdan çıkardığım zaman %90'da kalmış olduğunu görüyorum. Telefon %100 sarj olmuyor yani. Başına böyle bir şey gelen ... Mesaja git »
Üstat sarj konusunda redmi note 4x daha iyi olabilir. Diğer özelliklerini kıyaslayıp uygun ise onuda düşünebilirsiniz.... Mesaja git »
hocam ekran alintisi yaptim bende şöyle yaziyor ... Mesaja git »
üstat google playden aida64 diye bir uygulama var. Onu indirip ekran kısmına tıklıyorsunuz. Orada yazıyor üreticisi.... Mesaja git »
hocam benim panel sharp uretimi.bende de koyu renk nokta oluştu iki tane.. biraz şans işi galiba..... Mesaja git »
Araç Tercihinde Yardım (Laguna-s60-E200-Avensis-Accord) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Üstat o paraya en yeni avensis alınır galiba. O yüzden avensis diyorum ben. hem lpg'ye de uyumlu.... Mesaja git »
Honda vs toyota başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Üstat ben civic diyorum.... Mesaja git »
üstat bende de 2 tane var öyle nokta. Benimde koyu renkli noktalar şeklinde. Sonradan ortaya çıktı. Servisle görüştüm gönderin diyor. Ama ben cesaret ... Mesaja git »
Arkadaşları

cuins
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Maybe this world is another planet's hell..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Xiaomi
Oyun Platformu
PS4
TV
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125