Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chaos_Lord
Gerçek Admehmet
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
aynen hocam yattı hesaba. müşteri hizmetleri yatmaz demişdi bir de... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üstat n1000 mi yoksa t6 mı ? Şu an n1000 30$, t6 ise 37 dolara geliyor. Tavsiyeniz nedir ? Yoksa ikiside değil mifa a10'mu :)... Mesaja git »
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar yurt dışı alışverişlerinde sipariş iptalinde ürünün ücreti ininal'a yatıyor mu ? Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm, eğer geri ödemeyi do... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bu mu yoksa n1000 mi karşılaştırmasını bekliyoruz.... Mesaja git »
Bir kaç sayfa önce yine freefalcon hocam tavsiye etmişti şu ürünü Youtube'da alman elemanın inceleme videoları var, bu fiyat için en iyi hoparlör ... Mesaja git »
eyvallah hocam. Çok sağolasın senin incelemeni bekliyordum ben de satın almak için inan. Ses kalitesi olarak ttlife daha iyi diyorsun değil mi ? Bass... Mesaja git »
Siz gelince pulse x ile bir karşılaştırın hocam. Freefalcon hocamın da yorumunu alalım bi... Mesaja git »
Üstat bu ürün kafama yattı. Dediğin gibi ismi ile arattım şu an epey bir satıcıda çıkıyor Enusic® Soundcup 20w görünüyordu onunla aynı mı bu ürün bilm... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun adı: Witcher 3 PSN: indonesia Pri-Sec: Sec. hesap. Fiyat:Takas ------------- dying light the + following PSN: tr Psn Pri-Sec: Sec. he... Mesaja git »
arkadaşlar 4k video çekerken takılmalar oluyor. Sanki eskiden yoktu bu. Miu forumunda birisi odaklama modunu caf'dan manuele alın demiş. Öyle yaptım b... Mesaja git »
Arkadaşları

cuins
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Maybe this world is another planet's hell..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Xiaomi
Oyun Platformu
PS4
TV
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.130