Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chaos_Lord
Gerçek Admehmet
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EN YÜKSEK ESANS ORANI İLE 4 ADET 55 ML PARFÜM 60 tl.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tamamdır üstat yarın ödemeyi yollarım sabahtan, adresi pm'den yollarım. Teşekkür ederim. Eğer enpara hesabınız var ise şimdi de atabilirim. İyi satış... Mesaja git »
EN YÜKSEK ESANS ORANI İLE 4 ADET 55 ML PARFÜM 60 tl.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üstat şu ürünlerde stok var mı acaba ? ge37 rome ge96 invictus gk53 alien gk81 ysl cinema... Mesaja git »
Kuzey Ege'den | 0.5 Asit Natural Sızma Zeytinyağı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar ben denemek için 0,5 lt aldım, Bilinen markalardan poyraz premium ile karşılaştırabilirim. Poyraz'a göre daha meyvemsi bir aroması var. Ol... Mesaja git »
GittiGidiyor puanları yatmamış beyler.. müşteri hizmetlerini aradim geçersiz kategori diyormus.. oysa ki karışık ürünler almıştım.... Mesaja git »
[BOT FIRSATLARI 2017-2018] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
üstat 27'si son gündü. artık olmuyor.... Mesaja git »
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
aynen hocam yattı hesaba. müşteri hizmetleri yatmaz demişdi bir de... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Üstat n1000 mi yoksa t6 mı ? Şu an n1000 30$, t6 ise 37 dolara geliyor. Tavsiyeniz nedir ? Yoksa ikiside değil mifa a10'mu :)... Mesaja git »
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar yurt dışı alışverişlerinde sipariş iptalinde ürünün ücreti ininal'a yatıyor mu ? Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm, eğer geri ödemeyi do... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam bu mu yoksa n1000 mi karşılaştırmasını bekliyoruz.... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bir kaç sayfa önce yine freefalcon hocam tavsiye etmişti şu ürünü Youtube'da alman elemanın inceleme videoları var, bu fiyat için en iyi hoparlör ... Mesaja git »
Arkadaşları

cuins
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Maybe this world is another planet's hell..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Xiaomi
Oyun Platformu
PS4
TV
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090