Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
77killer
Gerçek AdMert Çildoğan
Doğum Tarihi19 Haziran ****
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Makine Vatan Bilgisayar'dan 29.01.2017 Tarihinde 13.085 TL'e alınmıştır. Faturası ve yukarıda belirtilen tarihten itibaren 24 ay garantisi mevcuttur.... Mesaja git »
KUSUR ORANINA İTİRAZ konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhabalar, geçen günlerde Kuruçeşme yolunda bir kaza yaptım. Öyle saçma bir kaza oldu ki anlatamam. Kuruçeşme Huqqa'nın önünde park etmek iç... Mesaja git »
N11.com / 100 TL ve 80 TL İNDİRİM KUPONU konusunu başlattı (4 yıl önce)
ÇEKLER SATILDI! SELAMLAR, n11.com DA 100 TL İNDİRİM KUPONU 7 ADET, 80 TL İNDİRİM KUPONU 2 ADET MEVCUTTUR. ELEKTRONİK KATAGORİSİNDE ALT LİMİT ... Mesaja git »
N11 en iyi fiyat garantisi kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Sepete tekrar ekleme yapmaya çalışınca, "'Yves Saint Laurent Blush Radiance Allık No3' ürününde kullanıcı limitine ulaşılmıştır" diyor. Yani stok va... Mesaja git »
iOS7 downgrade 6.1.3 başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Aynı problem bende de var. shsh kaydım olmasına rağmen bir türlü bu hatayı geçemiyorum.... Mesaja git »
iPhone 6.1.2 Elmada Kalma (Tema aktif ettikten sonra) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Malesef hocam bir türlü o şekilde açamadım. Harici programlar kullanarak başka türlü safemoda geçemiyor muyuz?... Mesaja git »
Selamlar, iPhone 4s 6.1.2 jailberakli kullanıyorum. Normalde ayecon mevcut, dün ios7 teması yükledim. Bu iki temayı ayrı ayrı aktif edince çalıştı fak... Mesaja git »
bende pm alayım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109