Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lotus_dh
Gerçek Adorhan akbulut
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 27 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Serdar Aziz yerine, Kjaer gibi bir futbolcu alınmalıdır. Defansımız iyi olsun, ligi namağlup bile bitirebiliriz. Serdar, takımı her an 10 kişi bıra... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İspanyada işler iyica karışmış ve Barca maçı şu anda seyircisiz oynanıyor. Hani orada Arda var, hani bize gelme durumu var ya. Ucu bize dokunmasa bar... Mesaja git »
Vagner Love Gomis'i sıkıştırmaya başladı. En tehlikeli forvetlerden birisi. Gençler maçında ağları yine havalandırmış.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Maçı izlemeyen birisinin bu forumu okuması doğru değil Biri bir topçuya iyi, diğeri kötü diyor. Biri hata yaptı diyor, diğeri hayır diyor.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Nuri ayakta kalanlar arasında dediler ama karılmıyorum :) Selçuk gibi oynadı bence.... Mesaja git »
2-3 yerli futbolcu iyi çıkıyor, onlar da bir süre sonra kaprisli oluyor.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İlk kez haberim oluyor. İlginç.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sadece Carole'e üzülüyorum. Kalmalıydı bence. TR'deki en iyi sol beklerden biriydi bana göre. İroni yapmıyorum.... Mesaja git »
Şimdi Tudor şunu mu düşünüyor: 1-Linnes hem sağ bekin hem sol bekin yedeği olacak. 2- Rodri yerine Fegouli oynayacak. Duruma göre Rodri girecek. 3... Mesaja git »
Eyvallah... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.080