Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berdoz76
Gerçek AdHakan Kadıoğlu
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İNFİNİTİ & NİSSAN MAXİMA KULÜBÜ (NASIL,TEKNİK BİLGİ,SORUNLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tecrübe etmiş arkadaşlara soruyorum. Aracının kat sonrası oksijen sensörü bozulması sonrası soketi çıkarılıp kullanıldığında araç beyni fabrika ayarla... Mesaja git »
İNFİNİTİ & NİSSAN MAXİMA KULÜBÜ (NASIL,TEKNİK BİLGİ,SORUNLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Muhammed harikasın. Kulubü ayakta tutmaya, birlik beraberliğin devamını sağlamaya, bilgilerini aktarmaya, dostlarımıza yardım etmeye çelışman takdire... Mesaja git »
GetMyAds başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
GETMAYS ÖDEME KESİNLİKLE YAPMIYOR. İNTERNETTE YAZILANLARA, YOUTUBEDE DÖNEN VİDEOLARA ASLA İTİBAR ETMEYİN. ŞİRKET POLİTİKA OLARAK ÖNCELİKLE PAYER ÜZERİ... Mesaja git »
Arkadaşlar bu hafta yağ sızdırma olayı arttığından ötürü külbütör kapak contalarını orjinal olarak değiştirdim. Bu arada İnfiniti i30 ile Nissan maxim... Mesaja git »
Muhammed kuzenine selamlar. Aracı satılıkta görmüş, senin İnfiniti va maximalara olan alakandan ötürü aracı alacak arkadaşın ne kadar şanslı olduğunu ... Mesaja git »
Muhammed sana ve kuzenine selamlar.Araçlar konusunda yardımlarını esirgemeyen, görsel paylaşımlarda bulunan, yılmadan sabırla sorularımıza cevap veren... Mesaja git »
Bütçe meselesi, gönül infinitiy ister. Ama bütçe uygun fiyatlı maxima diye bağırıyor.... Mesaja git »
İnfiniti& Nissan Maxima Kulübündeki tüm arkadaşlara selamlar. Adım Hakan. Samsu'ndan yazıyorum. Tamami tesadüf eseri otomatik konforlu bir araç arayış... Mesaja git »
HONDA CİVİC Sİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Türkiye' de az bulunan sohc vtec demiştim! sohc değil. Nadir bulunan yani el ve ex lerdeki D15 nolu karbüratörlü motorlar değil. Ayrıca civic si la... Mesaja git »
HONDA CİVİC Sİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
senin aldığın arac sohc vtec muhtemelen yani ex modelinin 115 beygir enjeksiyonlu modeli.Türkiyede az olmasına rağmen var... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
berdoz76

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094