Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berdoz76
Gerçek AdHakan Kadıoğlu
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Farları kirli olan arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla yaptığım çalışma. Öncelikle farımızı temizliyoruz. Akabinde pamuk üzerine Kavil marka Maden Ci... Mesaja git »
Şu alet çantasının güzelliğine bak.İnsanı tamir yapmaya şevklendiriyor.Muhammed çalışmalarının devamını bekliyoruz.Bu arada Tüpün borularını neden izo... Mesaja git »
Otomatik radyo antenleri komple oluyor.70 lira civarı .Eakisinide atma.Arka bagaj sağ tarafta kolayca söküp yenisini takabilirsin... Mesaja git »
Dostum hoş geldin inşallah gönlüne göre bir araç bulursun yaklaşık 6 ay sabırla aramam sonrasında Infinity sahibi oldum koltuğuna oturunca diğer araçl... Mesaja git »
OBD SCANER İLE CANLI MOTOR VERİLERİNİ GÖREN İNFİNİTİ SAHİPLERİNDEN BİR RİCAM OLACAK. ROLANTİDE MOTOR YÜKÜ YADA LOAD_PCT(%) DEĞERİ KAÇ. BİRDE TAPA GAZD... Mesaja git »
Bu sıkıntıyı Infiniti i30 almam sonrasında Ben de yaşamıştım aracınızı bir süre yaklaşık 200-250 kilometre kadar devirli ve normal şekilde sadece benz... Mesaja git »
Sıkıntı yok LPG olduğundan dolayı 40 değeri yani ısı dayanım değeri 30 lara tekabül eder Doğru Seçim. 5 40 ile devam edebilirsiniz.1995-1999 modeller ... Mesaja git »
Özetle şöyle söyleyeyim, fotoğraf makinenizin ayarını çekim tarihi gözükür şekilde yaptıktan sonra boyası deforme olmuş aracınızı fotoğraflayın, heme... Mesaja git »
Boya takıntım yoktur takıntı sebebini Eskiden boya teknolojisinin ve kaportacıların iyi olmayışından kaynaklı boya sorunlarından meydana geldiğini düş... Mesaja git »
İNFİNİTİ & NİSSAN MAXİMA KULÜBÜ (NASIL,TEKNİK BİLGİ,SORUNLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Tecrübe etmiş arkadaşlara soruyorum. Aracının kat sonrası oksijen sensörü bozulması sonrası soketi çıkarılıp kullanıldığında araç beyni fabrika ayarla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
berdoz76

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.108