Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berdoz76
Gerçek AdHakan Kadıoğlu
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 23 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İNFİNİTİ & NİSSAN MAXİMA KULÜBÜ (NASIL,TEKNİK BİLGİ,SORUNLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bu sıkıntıyı Infiniti i30 almam sonrasında Ben de yaşamıştım aracınızı bir süre yaklaşık 200-250 kilometre kadar devirli ve normal şekilde sadece benz... Mesaja git »
İNFİNİTİ & NİSSAN MAXİMA KULÜBÜ (NASIL,TEKNİK BİLGİ,SORUNLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sıkıntı yok LPG olduğundan dolayı 40 değeri yani ısı dayanım değeri 30 lara tekabül eder Doğru Seçim. 5 40 ile devam edebilirsiniz.1995-1999 modeller ... Mesaja git »
Özetle şöyle söyleyeyim, fotoğraf makinenizin ayarını çekim tarihi gözükür şekilde yaptıktan sonra boyası deforme olmuş aracınızı fotoğraflayın, heme... Mesaja git »
Boya takıntım yoktur takıntı sebebini Eskiden boya teknolojisinin ve kaportacıların iyi olmayışından kaynaklı boya sorunlarından meydana geldiğini düş... Mesaja git »
Tecrübe etmiş arkadaşlara soruyorum. Aracının kat sonrası oksijen sensörü bozulması sonrası soketi çıkarılıp kullanıldığında araç beyni fabrika ayarla... Mesaja git »
Muhammed harikasın. Kulubü ayakta tutmaya, birlik beraberliğin devamını sağlamaya, bilgilerini aktarmaya, dostlarımıza yardım etmeye çelışman takdire... Mesaja git »
GetMyAds başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
GETMAYS ÖDEME KESİNLİKLE YAPMIYOR. İNTERNETTE YAZILANLARA, YOUTUBEDE DÖNEN VİDEOLARA ASLA İTİBAR ETMEYİN. ŞİRKET POLİTİKA OLARAK ÖNCELİKLE PAYER ÜZERİ... Mesaja git »
Arkadaşlar bu hafta yağ sızdırma olayı arttığından ötürü külbütör kapak contalarını orjinal olarak değiştirdim. Bu arada İnfiniti i30 ile Nissan maxim... Mesaja git »
Muhammed kuzenine selamlar. Aracı satılıkta görmüş, senin İnfiniti va maximalara olan alakandan ötürü aracı alacak arkadaşın ne kadar şanslı olduğunu ... Mesaja git »
İNFİNİTİ & NİSSAN MAXİMA KULÜBÜ (NASIL,TEKNİK BİLGİ,SORUNLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Muhammed sana ve kuzenine selamlar.Araçlar konusunda yardımlarını esirgemeyen, görsel paylaşımlarda bulunan, yılmadan sabırla sorularımıza cevap veren... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
berdoz76

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078