Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KanKoKan
Gerçek Adtimur girgin
Doğum Tarihi24 Ekim 1974
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2003
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FreeSync destekli ilk Nvidia sürücüsü yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
3 yıldır ssus pg278q kullanıyorum bende g-sync yi açabilirmiyim ...? Hem fazladan para verdim ben buna... Mesaja git »
Yalnız sistem toplamak için zannedersem kötü bir zamanı seçtin, piyasada ne msi nin nede gigabyte ın üst seviye bordları yok, aynı şekilde ramlerdede ... Mesaja git »
Ben anakartı alırken açıkcası ATX yada E-ATX olsun diye seçmedim ama genelde yüksek seviye anakartların çoğu E-ATX oluyor, mini atx lerde genelde faz ... Mesaja git »
20-25 gün önce Ekran kartı ve monitör hariç sistemimi yeniledim, öncelikle üst seviye bir sistem kuracaksan mid tower bir kasa yerine geniş modlanabil... Mesaja git »
Intel 9. Nesil Hakkında Herşey / Z390 Anakartlar / Overclock başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İşlemciler kurulum sırasında zarar görmemeleri için üzerlerinde koruyucu metal bir plakayla geliyorlar, çekirdek bu plakanın altında ve intel 3-4 nesi... Mesaja git »
Intel 9. Nesil Hakkında Herşey / Z390 Anakartlar / Overclock başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Son 2-3 sistem yükseltmemde banada hep takoz işlemciler denk geliyordu, i7 5930k ne yaptıysam 4.3 ün üstüne çıkmamıştı, şu an yenilediğim sistem MSI M... Mesaja git »
RealBench ve aida64 ile stabilite testleri yaptım, bütün çekirdekler 5ghz de iken 80-82 derecede geziyor, 84 e arada tepe yapıyor, 4900 mhzde ilginçti... Mesaja git »
Bi arkadaş aşağıdaki linkteki kartın bi üst modelini aldı aynı yerden, sorunsuz 3 güne gönderdiler, fiyat çok iyi bir bakın isterseniz. 2969 TL ye Gi... Mesaja git »
Battlefield 5 te 2k çözünürlükte high ayarlarda senden farklı olarak Motion blur ve ambient occlusion disable şeklinde oynuyorum, zira özellikle multi... Mesaja git »
Ben bu hafta sonu ekran kartı hariç komple sistemi değiştirdim, henüz satışta gigabyte anakartları göremediğim için MSI Godlike aldım, corsair 3460 mh... Mesaja git »
Arkadaşları

Birdblade

Yeni Türkü

JaSoN_

mehmet328

Kartal Göz

KÜÇÜK DEV ADAM

Felix Felicis

AnotherPlanet

IExpectedBetterFromYou

Queens Boulevard
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bedensel ölümden sonra kişinin yaşamını sürdürdüğüne ne inanırım, ne de inanacağım. - A. Einstein
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
OEM, PC
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125