Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
obili
Gerçek Ado b
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Uzun Zamandır Bulamadığım Film ? ( Yardım Lütfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
The Belko Experiment (2016) bir de şu filme bak.... Mesaja git »
World War Hulk filmi duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
... sanmıştım ama çakıldım... Mesaja git »
World War Hulk filmi duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Başlığı değiştirmelisin bence.... Mesaja git »
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yes Man (2008)... Mesaja git »
Sinemaya gittiğiniz ilk film hangisiydi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sahip çıkın bize , izleyecek film kalmadı diyoruz ... "sahip çıkalım dedeye " laflarınız havada kalıyor hep. Böyle mi sahip çıkacaksınız biz dedelere ... Mesaja git »
Sinemaya gittiğiniz ilk film hangisiydi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hepsini uplayıp tek tek yazsam mı diye düşündüm ama kaşınmayalım pazar pazar En Büyük Şaban - 1983... Mesaja git »
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aynı filmi arayan bir başkasının mesajı hariç bişey bulamadım maalesef.... Mesaja git »
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu filmi de araştırdım sordugun zamanlarda ama bulamadım. Destekli bir tahmin yaparsak aynı dizinin başka bir bölümü olma ihtimali yüksek . Pc ye geçi... Mesaja git »
Dunkirk| Christopher Nolan| Temmuz 21,2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Adamlar kendi tarihlerini çekmiş (doğrusu yanlışıyla) . Empati yapmak lazım "Biz yapsak nasıl olurdu?" diye. Puanı taraftarlarının verdikleri nedeniyl... Mesaja git »
Yıllar önce görmüştüm ama neyin parçasıdır diye hiç merak edip bakmamıştım . Annecy International Animation Film Festivalinin (2002) bir fragmanıymış ... Mesaja git »
Arkadaşları

salikc.

gigaerman

D_P
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078