Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
obili
Gerçek Ado b
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu filmi Hatırlayamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
muhtemelen Secrets (1992)... Mesaja git »
Türkçe Dublaja Saygı Duyulmalı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Destek derken ... ? Bu bir tercih meselesidir. Kimisi sever kimisi sevmez. İyi dublaj olduğunda , dublaj tercih edenlerdenim. Fakat 90 lardan sonra ... Mesaja git »
dünya dışı gezegenlere yolculuk - uzay keşfi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Red Planet (2000) Görev: Mars (2000) Mission to Mars Stargate (1994) Contact (1997) Gün isigi (2007) Sunshine contact hariç puanları yüksek olmasa... Mesaja git »
Bir filmden para kazanmaları için en az kaç izlenmesi lazım? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Göle bi maya da biz mi çalsak ne ya tutarsa ...... Mesaja git »
resident evil vendetta müziği başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
soundtrack 30 parçadan oluşuyor. tek tek dinleyip bulabilirsin.... Mesaja git »
War for the Planet of the Apes (2017) | Matt Reeves başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
CGI haricinde filmlerde bir şeyler de görmek iyi oluyor. Ben beğendim doğrusu. 1968 in ters yüz edilmiş hali gibiydi.... Mesaja git »
Ketenpere - Şafak Sezer [3 Kasım ] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
turabi gereksizini gördüm sanki Kolpaçino ayarında bişey beklemiyorum ama yine de piyasadakilerden daha iyidir.... Mesaja git »
Blade runner(1982) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Valla bana kalırsa hiçbir cut bunu iflah etmez cgi katkısı ve biraz tempo ile belki adam olur diye umuyorum... Mesaja git »
Blade runner(1982) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yeni versiyonu izlemeden , eskisine bi bakalım dedik ama ... Bu film nasıl bu kadar yüksek puan almış hayret ettim. Dönemindeki filmlere göre son dere... Mesaja git »
The Man from Earth devam filmiyle beyaz perdeye dönüyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İlk filmin diyaloglarına çarpılmıştık. Eğer bu filmde aksiyon abartılırsa sonu kötü olur.... Mesaja git »
Arkadaşları

salikc.

gigaerman

D_P
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.117