Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
obili
Gerçek Ado b
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
İnsan üslubundan belli olur. Efendice ve iyi dileklerle meramını anlatmak ne de güzeldir. Allah hayır dualarınızı kabul etsin. Kem sözlü saygı fukaral... Mesaja git »
Cevap: Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Foto paylaşmanın cezasını duydun mu kardeş ? Kaşıntı bastı galiba... Mesaja git »
Cevap: Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Forum ortamlarını baz almak yanlış olur . Yakın sonuç çıkarsa da tamamen tesadüftür kanaatindeyim.... Mesaja git »
Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
1 tanesinden emin olmamakla beraber 8/8 rte.... Mesaja git »
RECEP İVEDİK 6 (2019) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İzleyeni oldukça çekilecektir diyeceğim ama izlenmeyen saçmalıklar bile tekrar tekrar piyasaya çıkıyor. Sinema izleyicisini böylesine mahkum edenleri ... Mesaja git »
https://forum.donanimhaber.com/alien-covenant-a-k-a-prometheus-2-12-mayis-2017--111943129... Mesaja git »
Hristiyanlık temalı film arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Constantine (2005)... Mesaja git »
Der Untergang aile ile izlenir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Filmlerin imdb sayfalarında "parents guide" kısmında , filmle ilgili uyarıları bulabilirsiniz. Bu filmde birkaç yerde kısa "meme" görüntsü varmış. Bun... Mesaja git »
Ölümlü Dünya [Yönetmen:Ali Atay] 26 Ocak başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bir daha yerli komedi izlemeyeceğim (sanırım) .... Mesaja git »
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Impact (TV Mini-Series 2009– ) Ben de imdb kullanıyorum site olarak.... Mesaja git »
Arkadaşları

ERYX

salikc.

D_P
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156