Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
veysel90
Gerçek Adveysel kuzyurt
Konumİstanbul, Sultangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba Kamera performansı aşağıdaki gibidir. Telefonu 2 haftadır kullanıyorum memnunum. Kaliteli Kılıf ve ekran koruyucu önerebilir misin... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
(Telefonun mavi ve siyah renklerinin gerçek görüntüleri) TEMEL ÖZELLİKLERİ Ekran: - 5.5 inç büyüklük (Ekran / Gövde Oranı = %73,9) - Full HD 1920x1080... Mesaja git »
B- ÇEKİRDEK yazılım yükleme yöntemi: 1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir 2- USB tv ye takılır 3- MENU 1... Mesaja git »
teşekkürler dediğin gibi yaptım oldu. ftp ile daha basit aslında usb bellekle vs uğraşmana gerek kalmıyor. ftpden ss ... Mesaja git »
PVR'ı hallettim, fakat 30 saniye çekiyor sadece. 30 saniye olayınıda çözdün mü tamamdır. FTP üzerinden değiştirdim ayarları, tahminim ftpden bi çok şe... Mesaja git »
Flood olacak ama kusura bakmayın. PVR özelliğini bir türlü açamadım.PVR hep deaktif. Vestel 50UB8300 modeli var profil düzenleyip kaydedip atıyorum fa... Mesaja git »
modem ile tv aynı ağ üzerine bağlı Tommy'nin Vestel Toolbox'ı ile enable telnet/ftp kısmından tvnin ip adresini giriyosun alttaki enable ftp yi seçinc... Mesaja git »
O konuyu tam olarak bilmiyorum, bilen arkadaşlar vardır illaki. Önerim cevap gelene kadar converter programları ile altyazıyı gömüp izlemendir. Bu ... Mesaja git »
ilgin için teşekkürler. indirip deniyorum şimdi.... Mesaja git »
Merhaba; 50UB8300 modeli televizyonum var, ftp üzerinden tvye bağlandım. Sorum şu ki bu tvnin işletim sistemi linux, kodi kuramaz mıyız? vstlsvra ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078