Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
veysel90
Gerçek Adveysel kuzyurt
Konumİstanbul, Sultangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VMG3312-B101B Receive Power değeri konusunu başlattı (8 gün önce)
Merhaba; Arkadaşlar Zyxel VMG3312-B101B modem kullanmaktayım. Hat değerleri anormal derecede düşük, 2 kere türktelekomdan yetkililer geldi fakat s... Mesaja git »
ADSL'de kopma sorunu olanlara olası çözüm (SNR MARGIN yükseltme) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba Benim değerlerimde çok düşük ama özellikle "receive power" değeri yerlerde, bunu çözmem için öneriniriz var mı neler yapabilirim? ... Mesaja git »
Kablosuz alıcım yeterli değil konusunu başlattı (2 yıl önce)
Tp-link td864w wriless modemim 4 kat aşşağısını çekmiyor.Wriless sinyal gücümü arttırmak istiyorum ne öneririsiniz. Farklı modem alıp birbirine bağlam... Mesaja git »
Gidon Bağlantı Aparatı konusunu başlattı (3 yıl önce)
merhaba arkadaşlar Salcano ASTRO 40 hd bisikletim var ama gidon kalınlığı standart olmadığı için led km sayacı v.s şeyleri takamıyorum aynı şekilde se... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi internetteki videolara atıyorum breaking bad 3.sezon 5.bölüm bu video diyelimki vk veya mail.ru kaynaklı ... Mesaja git »
AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
herkesde farklı oluyo genelde senin mtuları deneyip kendin bulman lazım... Mesaja git »
AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
kardeş ona yapılabilecek birşey yok internet sağlayıcı ttnet mi ? arkadaşından modem alıp bide öyle dene olmazsa sağlık olsun... Mesaja git »
internet tamamen gider sen torrent veya idm ile indirme yapıcaksın indirme bitince 0 larsın mtu yu bu herkesde böyle netmtu diye program var internete... Mesaja git »
kardeşim netmtu diye bir program var google yaz çıkar zaten türk yapımı onu açarsın bi taraftan idmden veya torrentten download yaparsın son hız inter... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156