Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
salihefe
Gerçek Aderdoğan kukuk
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Valla elimde poşetler vardı biraz acelem vardı. Neyse sağlık olsun yarın yeniden alırız. Teşekkürler bu arada bilgilendirdiğin için.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cep telefonu ile sms şifrem geldi ve kod aldım. Ama markette telefon kapanınca kod uçtu gitti. Kod yalan oldu galiba var mı çaresi arkadaşlar.... Mesaja git »
D&R Logitech M185 Mouse 14,49 TL (Siparişi iptal etmiş) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şikayet var sitesine yazarak bir nebze cezalandırabiliriz bu gibi firmaları.... Mesaja git »
Şikayet var sayfasına yapıştırdım hemen şikayeti.Sizde öyle yaparsanız sanırım sonuç elde edebiliriz.... Mesaja git »
CEPTETEB Eset-Multi Device Security 6 ay bedava. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende baktım bir sürü çeşidi var ama link belli değil. Garanti Bankası internet şubesinde webroot var onu kullanmaya başladım ve gayette memnunum.... Mesaja git »
Hotwheels 10'lu araba seti: 27 lira kargo ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kaptım bir adet. Haber veren arkadaşa teşekkürler...... Mesaja git »
Arkadaşlar kızıma aldığım bot bugün geldi ve gerçekten çok kalite.Kızım görünce sevinçten havalara uçtu.36 euro'ya aldım inanın şaka gibi.Bu ves... Mesaja git »
Arkadaşlar benim columbia mont bugün gelmiş. Kalite olarak bayağı iyi duruyor.S beden almıştım kollar iyi hafif göbek olduğu için slim fit gibi oldu ... Mesaja git »
Arkadaşım internette biraz bu modeli araştırdım. https://www.1v1y.com/urun/columbia-54-maguire-place-jacket--10252250 burada detaylı bilgi var. Benc... Mesaja git »
Arkadaşım henüz yeni sipariş verdim. Columbia kalıpları büyük oluyor benim boy 1,66 kilo 68 olduğundan S beden sipariş geçtim. ... Mesaja git »
Arkadaşları

kadir6699
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ne sahibim bu yerde, ne de kiracı Sadece bir ömürlük misafir..., Ne Mutlu Türk'üm Diyene!! M.Kemal ATATÜRK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094