Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
salihefe
Gerçek Aderdoğan kukuk
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yüksek km dizel mondeo alınırmı? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bütçeniz düşük olunca temiz araç bulmak gerçekten çok zor oluyormuş onu anladım.Eşe dosta haber saldık beklemeye geçtik. Sabırla bekleyip temiz bir ar... Mesaja git »
Yüksek km dizel mondeo alınırmı? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bende bu modeller hakkında biraz araştırma yaptım ve özellikle jatco şanzıman hakkında bayağı iyi yorumlar okudum.Zaten her ne olursa olsun ekspertiz ... Mesaja git »
Yüksek km dizel mondeo alınırmı? konusunu başlattı (15 gün önce)
Arkadaşlar veya kardeşlerim 50 yaşındayım ve araba almak farz oldu artık.Kendi bütçem max 28K. En az 5 sene alacağım arabayı değiştirmeden kullanmak i... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba Benim sorunum rehbere numara kaydedemiyorum. Lütfen girdinizi telefon veya e_posta deposunun dolu olup olmadığını veya UNKNOWN ... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler arkadaşım. Bende bu yönde ilerleyeceğim,bakalım bize ne fiyat teklif edecekler. Kredi kartı sorunu yok. ilk olarak kredi kartı 12/20 yaptı... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni üyelikte 59*12 olmuyor sanırım. Hocam peki cayma bedeli olarak ne kadar ücret istenir bizden 1 ay sonra Ailenin yıldızı paketinden? Neticede daha... Mesaja git »
Tamam hallettim... Mesaja git »
Sorunda tam orada ?? tuşu algılama yapmıyor Sadece bana özel bir durum mu? Genel olarak başkalarına da oluyor mu?... Mesaja git »
Arkadaşlar K6 Note telefonumun rehberine resim kıyamıyorum sizlerde bunun çözüm yolu var mı?... Mesaja git »
PS4 1TB 999TL MİGROS 1 - 28 Haziran başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Beylikdüzü migros son ürünü ben aldım oda birisi almış kartta sıkıntı çıkınca bırakmış kısmet bizim velede imiş.??... Mesaja git »
Arkadaşları

kadir6699
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ne sahibim bu yerde, ne de kiracı Sadece bir ömürlük misafir..., Ne Mutlu Türk'üm Diyene!! M.Kemal ATATÜRK.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188