Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zZzaLien
Gerçek AdAli Sayan
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
DH Discord Kanalı Açıldı! (Link geçersizse bana PM atınız) _____________ DH Steam Grubuna Katılın! Steam Faydalı Linkler: Steam Tarayıcı... Mesaja git »
Dawn of War II Retribution - Ultramarines DLC 880PC-3BQG6-4ANRX kullandım teşekkürler... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Sniper Ghost Warrior 3 Beta Key VE8IL-MIV6N-9ZPLR G8BBX-29QT2-H7LAB H2MBW-EFR3E-C56QR... Mesaja git »
Steam 10 TL kod 0,99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Adamın çevresi geniş, 16 ayrı kişinin kimliği ve telefonunu kullanabiliyor. Aç gözlülük gibi gözüküyor belki ama kampanyalar izin veriyorsa ve yasalar... Mesaja git »
Steam 10 TL kod 0,99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ip koruması var sanırım. farklı tc.kimlik de olsa aynı ip ile alınmıyor olabilir. ben ikincisi defalarca denedim sonra farklı telefonun internetinin a... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
herşeyin fiyatı niye arttı ya, haftasonuyla bir ilgisi olabilir mi, ürünler sepetimde kalakaldım, 79 doları geçti vergi yedi sepetim :(... Mesaja git »
yani ben bir arkadaştan mesaj bekliyodum denk geldi, bi baktım kimse almamış, tamamen şans:) bedava oyunları ben genelde şu iki adresten takip ed... Mesaja git »
çok teşekkürler, ilk defa denk geldi aldım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İşlemci:Intel® Core™ i7 920 D0 - Anakart:Foxconn Blood Rage X58 - Bellek:Corsair 8gb(2x4gb) DDR3 Vengeance LP Cas 9 - Ekran Kartı:ZOTAC GTX670 AMP 2GB 256Bit - SSD: SAMSUNG 850 EVO 250GB - Harddisk:SEAGATE 1.5TB ST31500341AS - Güç Kaynağı:Corsair RM650W - Ses Kartı:Creative X-Fi Audio - Monitör:SAMSUNG P2250 21.5" inç 1920*1080 - Ses Sistemi:Logitech X530 5.1
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109