Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mng
Gerçek Admehmet
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar geçen ekran yanıp yanıp dönmeye başladı. Sanki ekrana gelen elektrik gidip geliyor gibi. Telefonu açıp kapatınca düzeldi. Buna benzer bir d... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar garantisi 2 ay sonra dolacak mi 5 cihazımın bugün orta tuşu sertleşti. eskisi gibi basılmıyor. bu tür bir problemle karşılaşan oldu mu? gar... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Bir hafta önce bende bataryayı n11 den sipariş vererek değiştirdim 05/2017 çıkışlı orjinal görünümüyle aynı sıcaklık sensörü çalışıyor. 70 liraya aldı... Mesaja git »
Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Huawei 2108v5 cihaz üzerinden TV+ aboneliğin var. Bu cihazı çalıştıracak bir android kumanda uygulaması arıyorum. Buna yönelik uygulama Kullanan varsa... Mesaja git »
Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Turkcell in kurduğu Huawei EC2108V5 cihaz var bende de. Android telefonumun infraredinden cihazı kumanda etmek istiyorum. Ancak uygun program bulama... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Recovery: Fastboot:... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Daha öncede sormuştum. Ama serkanaykut85 arkadaşımızın aşağıdaki mesajı da çözüm olmadı. sorunum: Mı 5 stable 9.5.5.0 kullanıyorum. Dışarda 4g de ... Mesaja git »
Cevap: Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Donanımdan tam istifade etmek için Google Kamera uygulamasını aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.Miui 9.6.1.0 üzerinde kullanabilirsiniz Ek herhangi ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Mı 5 stable 9.5.5.0 kullanıyorum. Dışarda 4g de whatsapp dışındaki pek çok uygulamaların bildirimleri gelmiyor. Eve gelince evin wifi sine bağlanır b... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cevap için teşekkürler, iyi bayramlar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078