Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mng
Gerçek Admehmet
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi6 hakkında her şey: Gönüllerin efendisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
mi 6 da kablosuz şarj özelliği var mı?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
[size=1][center]KONUYU OKUMADAN SAR DEĞERİ ÇOK YÜKSEKMİŞ GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN, ALTTA ÖNERİLEN AKSESUARLAR BÖLÜMÜ VAR, ORAYA SİZİN TAVSİYE ETTİKLERİNİZ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Arama ekranında *#*#6484#*#* tusluyoruz. Test menüsüden 9 nolu olan proximity sensor olani seciyoruz ve calibrate e basiyoruz.... Mesaja git »
tesekkurler cevap icin.... Mesaja git »
Bu konudan umudunu kestim. Sayfalarca aynı sorular cevaplar aşağıdaki konu dışında soru sorunca cevap veren De olmuyor sanırım bu telefonu alanların ... Mesaja git »
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var iPhone numda istediğim bir metni seçip seçimi seslendirme ile metni okutabiliyordum. Mi 5 TE bir türlü bulamadım. ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Kilit ekranını atlayıp direk ana ekranı açmasını ayarlama imkânınız var. Öncelikle Ayarlar > Telefon hakkında kısmına gelip MIUI Sürümünün üstüne 6... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Dediginizi yaptim artik home tusuna basmadan dokunuyorum uygulamadan direk ana ekrana atiyo aradigim bi ozellikti sagolun tusa cok basmak istemiyordu... Mesaja git »
Teşekkürler, ben daha önce android kullanmamıştım. Anlaşılan o ki her hata için bir uygulama indirmem gerekecek...... Mesaja git »
Google arama araç çubuğunda cihaza yükledigim uygulama lari yazinca en altta çıkmıyor sadece internet araması yapıyor ve cihazda yüklü uygulamayi bulm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
5.625