Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mng
Gerçek Admehmet
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 sa. önce)
Recovery: Fastboot:... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Daha öncede sormuştum. Ama serkanaykut85 arkadaşımızın aşağıdaki mesajı da çözüm olmadı. sorunum: Mı 5 stable 9.5.5.0 kullanıyorum. Dışarda 4g de ... Mesaja git »
Cevap: Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Donanımdan tam istifade etmek için Google Kamera uygulamasını aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.Miui 9.6.1.0 üzerinde kullanabilirsiniz Ek herhangi ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mı 5 stable 9.5.5.0 kullanıyorum. Dışarda 4g de whatsapp dışındaki pek çok uygulamaların bildirimleri gelmiyor. Eve gelince evin wifi sine bağlanır b... Mesaja git »
Cevap için teşekkürler, iyi bayramlar... Mesaja git »
Sayin titanium7 Ben 9.5.3 ten hiç memnun kalmadım. Cihaz yavaşladı wireless olmadan bazı uygulama bildirimleri gelmiyor. Stabil rom olarak 8.5.x son ... Mesaja git »
9.5.3.0 mış. Yanlış yazmışım. Bu tür bir sorunla karşılaşan oldu mu? Sorunum: Disarda Mobilden internete bağlıyken uygulama bildirimleri gelmiyor.(... Mesaja git »
Global 9.5.4 teyim. Disarda Mobilden internete bağlıyken uygulama bildirimleri gelmiyor.(Whatsapp geliyor sadece) eve gelip wireless a bağlanınca tüm ... Mesaja git »
samsung fan edition hakkında yardımcı olunuz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hepsiburada.com dan satıcısı Hepsiburada dan alan var mı arkadaşlar kutu içerisinden kılıf çıkıyor mu ? N11 deki bir satıcı kılıf çıkmıyor yazmış... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
YouTube uygulamasında ses ve videonun senkron olmaması sorunu yaşayan çözüm önerisi olan yok mu?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.082