Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tello2
Gerçek Adtello tello
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Orfion Zeytinyağı - Naturel Sızma Zeytinyağı - Foruma Özel İndirim Kuponu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Merhaba, Sızma Zeytinyağı Fırsatları başlığında birkaç aydır paylaştığım indirim kuponu ile web sitemizden zeytinyağı temin edebilirsiniz. Bu sene ... Mesaja git »
Teknosa.com Disney çocuk pijamalari 20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mağazaya uğradım. Mickey Mouse lu olanlar hariç nerdeyse hepsi %100 polyster arkadaşlar. Şundan aldım: Bu tip kısa takım olanlar sanırım sadece pam... Mesaja git »
Fiyatlar nasıl Hocam yazaydın bir yorum... Mesaja git »
Ankara'da Lastik Değişimi 35 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yok denilmiş yukarıda... Mesaja git »
PUZZLE FIRSATLARI (GÜNCEL)(+ÇERÇEVE EKLENDİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
2 MAYIS GÜNCELLENDİ Severek yaptığım hobinin fırsat konusu olmazmı. Olur buyrun Arkadaşlar ilk önce yapmak istediğiniz puzzle kaç parça olacak ona bi... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Siyah 85 TL + KARGO başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir hevesle aldım sadece saat olarak kullanıyorum. En son ne zaman bluetooth ile eşleştirdim hatırlamıyorum bile. Arada bir saate bakıyorum kıllardan ... Mesaja git »
Hb 19.99 + kargo. Cep telefonu ile kumanda edilen oyuncak araba. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Boyutları nasıl videodaki kadar mı arkadaşlar? Motoru şasesi için falan alabilirim kurcalamak için... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-)ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam servis 5w30 koyuyor yukarıda arkadaşların da bahsettiği gibi. Ben de LPG ile kullandığımdan ve bir miktar daha kalın yağ kullanmamız gerektiğind... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-)ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben lpg olduğu için özellikle 10 binde bir değiştiriyorum ve _AveNTuriN_ Hocamizin dediği gibi ben de başka marka alıp takıyorum. Aradaki fiyat farkın... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-)ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kesinlikle almak ya da serviste değiştirmek zorunda değilsiniz. Şimdiye kadar 4 defa değişildi lastiklerim herhangi bir hasar oluşmadı. Usta birazcık ... Mesaja git »
Arkadaşları

soberman

ChaRisMaTiq1i

Barış26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203