Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tello2
Gerçek Adtello tello
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILDI 5 günlük İphone 7 Plus Jet Black KAYITSIZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Pm olarak gönderdim.... Mesaja git »
let's encrypt cikti mertlik bozuldu Neyse en azından girilen şifreler ve kullanıcı adları şifrelenmiş bir şekilde dolaşıyor ağda, bir başka doland... Mesaja git »
SATILDI 5 günlük İphone 7 Plus Jet Black KAYITSIZ konusunu başlattı (2 gün önce)
Merhaba, Yurt dışından aldığım (Amerika) Iphone 7 Plus 128 GB Jet Black telefonumu satıyorum. Açalı 5 gün oldu şimdiye kadar bir kere şarj ettim diye... Mesaja git »
SAMSUNG GEAR S3 FRONTİER SATILIK başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
2 haftalık full kutu faturalı sorunsuz çiziksiz 950 lira... Mesaja git »
SATILIK SAMSUNG S6 1150 TL OLDU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Merhabalar, başlıktada belirttiğim üzere samsung s6 model telefon satılıktır. cihazın genel durumunu madde madde yazıyorum.Aklınıza takılan sorula... Mesaja git »
İPHONE 7 LİGHTNİNG KABLO / PRİZ / EARPODS ÜSTELİK (ÜCRETSİZ KARGO) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
%100 Kutudan çıkan orjinal aksesuarlar. Hızlı kargo. Ön... Mesaja git »
Satılık Sıfırdan Farksız Note 5 32 GB (n920v) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Telefon yurtdışından satın alınmıştır. Pasaport kayıtlıdır. TR şarj aleti ve telefon mevcut. Telefondan sıfırdan farksızdır. Fiyat:1750 TL [simage]htt... Mesaja git »
İlla benzin bidonu gerekmiyor. 5 litrelik su al Bimden iç kalanı döksen (israf olmasın ama bence :) ) bile kardasın Hocam. Bu arada bana benzincideki... Mesaja git »
|3D Printer| Hakkında Açık Paylaşım Konusu Güncelleme: 11.03.2015 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Selam Arkadaşlar. 3D yazıcı hakkında herşey bu konuda. Sürekli güncellenecek. Hazırlanıyor... Güncellemeleri youtube kanalımdan takip edebilirsiniz... Mesaja git »
Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fotoğraf baskısı için fiyatlariniz nedir? Bebegimizin bir sürü fotosu birikti çıktı almak için :)... Mesaja git »
Arkadaşları

soberman

ChaRisMaTiq1i

Barış26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090