Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tello2
Gerçek Adtello tello
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Herkes aynı sorundan muzdarip Hocam :) Bende de öyle malesef.... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Sağ tarafı sürtene kadar keşke kar beyazı almasaydım arkadaşlarınki parlıyor diyordum Her gittiğim usta oo kar beyazı sıkıntısız boyarız hiç bir şey ... Mesaja git »
Satılık Sıfır FOSSIL FS4735 uygun fiyat başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar elimde 0 Fossil fs4735 saat var kullanmıyorum satıyorum. Piyasa fiyatının altında veriyorum. Fİyat 225 tl en uygun 300 tl şu an nette... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Makyajdan önce CVT verisi manuel verisinden Auriste dediğiniz gibi 1 saniye gerideydi, makyaj sonrası Corollada CVT tekrar elden geçirildi ve iyileşti... Mesaja git »
Hocam boşverin böylelerini ya niye yoruyorsunuz parmaklarınızı... Mesaja git »
SAMSUNG NOTE 5 (3 GÜNLÜK) REZERVE EDİLDİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
17.07.2017 turktelekomdan alınmıştır. Gold renk. Kutu içeriği sıfırdır. Fiyat 1850 dır. Antalya dan elden diğer illere kargo ile teslim.... Mesaja git »
Ankara Boya Koruma Kampanyası 199 TL Seramik Kaplama 1100 TL!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
[url=http://hizliresim.com/Mk553a][/url] Arkadaşlar merhaba Başerhan Otomotiv olarak hizmetlerimiz; [b] - Meg... Mesaja git »
1,5 aylık Xiaomi Mi 6 128 GB konusunu başlattı (3 ay önce)
SATILDI.... Mesaja git »
Kaskonuzun klozuna bağlı olarak değişebiliyor. Bundan önceki aracımda klozda yüzde 20 müşteri öder şeklinde idi farkı ödemiştim. Astra H de 200 küsür ... Mesaja git »
Ben özellikle Lpg olduğu için km ye göre değiştiriyorum. 10 binde servis değiştirmedi. Başka bir forumdan bir satıcıdan JS Asakashi marka karbonlu pol... Mesaja git »
Arkadaşları

soberman

ChaRisMaTiq1i

Barış26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125