Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tello2
Gerçek Adtello tello
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 multidrive s advance Brc lpg var Hocam.... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-)ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkürler Hocam, listeden uygulatmak istediğim birkaç tane var. 10 bin bakımında hallettirmeyi düşünüyorum.... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-)ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
cep icin lpg motor icin benzin Hocam :) Binin guzel guzel lpgli su saatten sonra dusunmeyin.... Mesaja git »
Tesekkurler Hocam bilgi icin. Peki sizin bagaj da bizimki gibi sadece aciliyor mu yoksa tamamen yukseliyor mu?Bu arada yan kapi bantlarini ne kadara m... Mesaja git »
Geçmiş olsun Hocam. Yeni araç da hayırlı olsun. Bizim burada olsa sanirim su anda sen de buraya koymasaydın arkadasim diyen tiplerle kavga ediyor olur... Mesaja git »
h&m 10'lu çorap kargo dahil 20tl başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
15.50 teklif ediyorum... Mesaja git »
Hocam enpara ev kredisi falan vermeyi düşünmüyor mu Bulmuşken soralım danışmana... Mesaja git »
Sayin tello2, Enpara.com kredi karti basvurunuz 12.800,00 TL limitle onaylandi. Kartinizin size iletilmesi amaciyla kurye firmasina teslim ettigimizde... Mesaja git »
Sadece bana da verin diye kapılarını aşındıran ikinci 5000 kişiye açıldı ekran Hocam. Kart 3-5 günde geliyor diye biliyorum.... Mesaja git »
Sabah hata alanlardanım şimdi açıldı saldırın arkadaşlar... Mesaja git »
Arkadaşları

soberman

ChaRisMaTiq1i

Barış26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156