Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tello2
Gerçek Adtello tello
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 34
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Eskiden değerler arasında manuelden yana fark vardı ama makyaj sonrası cvt otomatiği de baştan sona elden geçirip özellikle yazılımda çok büyük bir iy... Mesaja git »
lg v20 TR Garantili 1750 TL konusunu başlattı (22 gün önce)
Forumdan bir arkadaştan almıştım ama alışamadığım için satıyorum. Xiaomi Mi 6 ile takas yapabilirim. Küçük ekranlı bir telefon düşünüyorum. https:/... Mesaja git »
Stronghold HD 2,75TL, Stronghold Crusader HD 4,5TL @STEAM başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Çok tesekkurler kaptim :) Yurtta odada oynamaktan okulu uzattıracaktı neredeyse ama güzeldi... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yillik yaptiginiz km yuksekse hic durmayin (kendi gorusum). Kesinlikle disaridan guvenilir disaridan bir usta.... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ben yazlıkta hep Michelin'den yana kullandim tercihimi yıllardır. Hiçbir sorun yaşamadım diyebilirim (yaklaşık 8-10 yıl arası).... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hayırlı olsun. 1) Uyumu iyidir. Sorun çıkarma konusunda piyasadaki en az sorun çıkaracaklardan biridir ama önemli olan iyi bir usta ve buna bağlı ... Mesaja git »
Tüm Xiaomi Modelleri-Hemen Teslim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Stoktan satışlarımız devam ediyor. Hemen teslim fiyatlarımdır. telefon numaralarımızdan ulaşabilir,bilgi alabilir ve sipariş geçebilirsiniz pm'ler... Mesaja git »
xiaomi mi6 Oneplus 3T ve 5 stoktadır nubia zte leeco zuk meizu satışlarım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Mecidiyeköy'de ufak bir dükkanda satış ve tablet-telefon-bilgisayar tamir hizmetimiz var. Sık sorulan soruları ikinci mesajda okuyunuz. ya da aşağ... Mesaja git »
Örgü Oyuncak (Amigurumi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
: 05056315411 amigurumiburada@gmail.com https://www.instagram.com/amigurumiburada/ El emeği ile örülmüş, çocuklarınız için plastik oyu... Mesaja git »
HAYIR İŞİ İÇİN SATILIK ÖRGÜ BEBEKLER başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Geçimini ve çocuklarının bakımını bu sevimli bebekleri örüp satarak sürdüren bir ablamızın, el işi, göz nuru örgü bebeklerini satmasına yardımcı olmak... Mesaja git »
Arkadaşları

soberman

ChaRisMaTiq1i

Barış26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.234