Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bluecolor
Gerçek Adcan erturk
Doğum Tarihi9 Ekim ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LCW Hesaplara Çek Tanımlamış! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
27.03.2017 vilafxmqdkl 30.03.2017 25,00 TL Aktif 250 TL'ye 25 TL indirim! 150tl için %20 indirime ihtiyacım bulunmakta. kullanmayacak var ise... Mesaja git »
AMAZON SIFIR i7 6700k başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba, Arkadaşlar elimde sıfır amazon.com dan alınma i7 6700k lar vardır. Ürünler açılmamış kuruma bandları üstündedir. İntel global garanti v... Mesaja git »
İ7 640M ARIYORUM konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba. i7 640m işlemciye ihtiyacım var. fiyat teklifinizi özel mesaj yolu ile gönderebilirsiniz.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar herkesin mobilya ihtiyacı vardır, özellikle de yeni evlenecek kişilerin. Bu topiği açtım çünkü mobilya fırsatı takip edilecek bir topic yok... Mesaja git »
i7 3770 500tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
satıldı... Mesaja git »
Freenas hata alıyorum. Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba. yoğunluktan dolayı henüz bakabildim. bu ekrandan sonra cihazın boot etmeye devam etmesi gerekiyor. şayet bu ekranda kalıp devam etmiyorsa s... Mesaja git »
Freenas hata alıyorum. Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
f1 e basarak devam ettiğinizde ekran görüntüsünü paylaşırmısınız?... Mesaja git »
Merhaba. a118c hakkında yaşadığım bir tecrübeyi aktarmak istedim. cihazı yaklaşık 6 aydır faal olarak kullanıyorum. cihaz son 1 aydır gündüz çekimle... Mesaja git »
Dil Öğrenme Soru-Cevap başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Arkadaşlar bu konuda kaynakları başka bir başlık açıp taşımaya karar verdim. Çünkü bir çok üye eski soru-cevap kısımlarına bakıp kafamız karıştı diy... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
merhaba. filo alımı gibi bir durum söz konusu olur ise listede olmak isterim.... Mesaja git »
Arkadaşları

BesTCooL

eczemre

KirkLeeHammett

musty-016

NosWagen

BEYİNCİ

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094