Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ehlika
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Eylül ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AVEXIR 2 x 8GB 2.800 MHz CL15 Kırmızı Ledli Premium RAM Kiti başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Ryzen ile uyumlu mu bu ramler... Mesaja git »
Intel vs Ryzen ( Her Kafadan Bir Ses ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende sistem toplama arefesindeyim hiç amd kullanmadım ama amd sistem topladığım arkadaşlar oldu. Bende ryzen 1600 ile 7600k arasında gidip geliyorum ... Mesaja git »
AMD RYZEN (ANA KONU)(2017'nin KRALLARI) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bloklusun dostum göremiyorum... Mesaja git »
AMD RYZEN (ANA KONU)(2017'nin KRALLARI) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Haklısın dostum bende sistem toplama arefesinde 1500x bekledim ama olmadı tek çekirdek performansı intele nazaran yavaş kalıyor buda gta 5 gibi işlem... Mesaja git »
[ALEV ALEV] 900 liralık anakart 491 lira!!! Asus Maximus Hero başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Mağazalarda diyor şimdi de... Mesaja git »
AMD Ryzen 5 Serisi Satışta başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Fiyatlar beklediğimden 100 lira pahalı mecbur 1500x'e çeviricem ibreyi yada i5 7600 şu testler bir çıksında bakalım.... Mesaja git »
RYZEN 5 için anakart başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
X370 chipseti olan anakartta alsan işlemci çok fazla oc olmadığı için gereksiz demek istemiş arkadaş bencede öyle... Mesaja git »
Corsair 240 gb ssd 300 tl değil miydi? Fiyat yükselmiş tekrar düşer mi o fiyata... Mesaja git »
800 LİRALIK RAM 190 TL SALDIRIN!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Çok masumsun dostum keşke onlarda senin gibi iyi niyetli olsalar ama öyle değil ben reklam ajansı çalışanıyım bunu bazı e-ticaret siteleri hit almak... Mesaja git »
Dostum sen kendine ryzen al da sende kurtul bizde kurtulalım her konuda seni görmekten bıktım.... Mesaja git »
Arkadaşları

Mehmet YILDIRIM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell Latitude E6520

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078