Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ehlika
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Eylül ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benimde ulaşılabilir hız 140 Mbit 79 Mbite sabitlenmiş en fazla bu hızı desteklediğini söylüyorlar yapa da değilim.... Mesaja git »
Huawei bilgisayar dünyasına hızlı girdi: İşte MacBook'un rakibi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Rakip olamaz ancak aynı işletim sistemini kullanırsa rakip olabilir anlayın şunu artık.... Mesaja git »
RX470 SATTIĞIM FİYAT! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Nerden sattınız acaba?... Mesaja git »
Ryzen 5 1600 RAM Önerisi (Acil) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
B350 PC Mate kullanıyorum linkteki ramler dahil birçok ram denedim 2933Mhz hızında çalışıyor ama stabil değil 2667 de stabil çalışıyorlar. 2933Mhz de ... Mesaja git »
Az önce 1300'e RX 480 4GB sattım, RX piyasası şaka gibi. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Benimde elimde de Sapphire RX 580 8gb var iyi fiyat veren olursa satarım GTX 1070 takas olur... Mesaja git »
TürkNet Hız Problemi (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bende VDSL'e geçtikten sonra 50 Mbit hız tanımlıydı hattım 138 Mbite kadar destekli gözüküyor. MH aradığımda en fazla 74 Mbit destekli olarak gözüküyo... Mesaja git »
Sonunda VDSL Altyapısı Geldi ve Geçiş Yaptım başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
1 sene önce iki tane saha dolabı koymuşlardı ama aktif değildi sonra evin biraz aşağısında ki cadde de ortak altyapı çalışması adı altında kazılar yap... Mesaja git »
Sonunda VDSL Altyapısı Geldi ve Geçiş Yaptım konusunu başlattı (27 gün önce)
Şuan sevinçten havaya uçmak üzereyim yıllardır 5 Mbit internet kullandım. ... Mesaja git »
Ryzeni neden kötülüyorlar? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sorun Ryzen işlemcilerin düşük cpu kullanımı değil ekran kartını %100 oranında stabil çalıştıramaması. İntel işlemciler yük altına giriyor ama ekran... Mesaja git »
RX 580 & RX 570 STOK SORUNU | AMD AÇIKLAMA YAPTI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı stok sorunu b350 anakartlarda da var 6 gün siparişim tedarik sürecinde kaldı iptal ettim.... Mesaja git »
Arkadaşları

Mehmet YILDIRIM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell Latitude E6520

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.133