Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ehlika
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Eylül ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ne zaman turkcell ile ilgili bir haber görsem bu geliyor aklıma. http://img.donanimhaber.com/upfiles/714750/cb2e45f8-31a7-445a-83a6-cbab9ac5f776.... Mesaja git »
COOLER MASTER HAF XB BİLGİSAYAR KASASI konusunu başlattı (13 gün önce)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır kullandığım Cooler Master Haf Xb model kasamı satmak istiyorum. Satma sebebim ankartımı da satıp mini-itx bir sist... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yok herkes ekleyebiliyor. N11.com da girin görürsünüz hesabınıza ekleyip kullanıyorsunuz.... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bende bugün n11 üzerinden iPhone 7 Plus 32gb modelini aldım ceptefoni adlı satıcıdan haftasonu çeki ile 3600 TL ye geldi. Çok sıcak mı bilmiyorum ama ... Mesaja git »
RX 580 mi GTX 1060 6gb mı (AMD işlemci) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İki kartı da kullandım şuan rx580 kullanıyorum fiyat olarak hangisi uygunsa onu al. Rx580 daha fazla güç tüketir sıcaklık değerleri aynı aşağı yukarı ... Mesaja git »
Yeni Aldığım Samsung TV Arızalı Çıktı konusunu başlattı (2 ay önce)
Geçtiğimiz Cuma günü Migros'dan Samsung 40MU7000 model bir tv satın aldım ertesi gün servis geldi ve kurdu ancak cihaz açılmadı. Cihazın ekranı hafif ... Mesaja git »
Yeni Aldığım Samsung TV Arızalı Çıktı konusunu başlattı (2 ay önce)
Geçtiğimiz Cuma günü Migros'dan Samsung 40MU7000 model bir tv satın aldım ertesi gün servis geldi ve kurdu ancak cihaz açılmadı. Cihazın ekranı hafif ... Mesaja git »
Philips pus6412 mi samsung mu7000 mi?Arada kaldım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende bu cihazlar arasında kaldım yarın alacağım bilen veya kullanan kişiler yorumlarsa sevinirim. Edit: Bir de şu model var;... Mesaja git »
Kebapçı Selahattin FB-GS maçında kulübe arkasında yer alacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kebabcı Selahattin dediğiniz adam Galatasaraylı değil mi hatta kulüb üyesi diye biliyorum böyle bir davete niye gelsin... Mesaja git »
Bizi bu hale getiren Uefa kazanıldıktan sonra galatasaraylı olan 2000 nesli, sürekli başarı istiyorlar en ufak başarısızlığa tahammül edemiyorlar. Bu ... Mesaja git »
Arkadaşları

Mehmet YILDIRIM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell Latitude E6520

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156