Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ehlika
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Eylül ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 24 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ryzen 1600 vs Ryzen 2600 - GTX1080 başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Kaç kere söyledik bu kanalların videoları fake diye ellerinde bu donanımlar yok clickbait yapıp izlenme kasıyorlar.... Mesaja git »
NUMARK MixTrack 3 %30 indirim 714 TL n11.com başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Compel Türkiye'nin en büyük stüdyo ekipmanları satan ve birçok markanın Türkiye'deki distribütörü, prodüktörlük ile uğraşan bütün sanatçılar buradan a... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İzleniyor şampiyonlar ligi ile uefa avrupa ligi maçlarını izledim ama ben tivibu uydu kullanıyorum 4k maçlar için dahili uyduyu kullanıyorum. Daha önc... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben mat renk sevdiğim için parlaklık kısık ve görüntü modu standarta o yüzden belki bende fark edilmiyordur.... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yok görüş açıları güzel çok abartılmadığı sürece bozulma olmuyor.... Mesaja git »
Mesut Çevik'e hapis şoku... Mesaja git »
Technosistem Mağdurları ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Harcama itirazlarına onay veren bir arkadaşım var Halkbank'ta çalışıyor bu durumu ona sordum diyorki dilekçe bize geldiği zaman firmanın bizdeki h... Mesaja git »
Technosistem Mağdurları ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Harcama itirazı hakkında bilgi vermek istiyorum siz itiraz dilekçesini bankaya yolladığınız zaman firmanın bankada parası olması lazım banka cebinden ... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onun ikizi Brumaydı ama sattık ne yazıkki... Mesaja git »
Phenom II 1055T & GTX 1080 :) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Monitörün full hd ise super resolution açıp 4k çözünürlükte single oyunlarda pek sorun olmaz ama online oyunlarda belki sorun olabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

Mehmet YILDIRIM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell Latitude E6520

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.266