Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ehlika
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Eylül ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benim çok beğendiğim Axel Witsel var geçen avrupa kupasında izlemiştim Belçika milli takımında şuan Çin 1. liginde oynuyor.... Mesaja git »
Bu serdar her maç vukuat çıkarmasa olmayacak... Mesaja git »
Beraberlik hakkımızı hangi maç kullanmalıyız başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Biz berabere kalabilen bir takım değiliz öyle bir savunma düzenimiz yok eğer bir maçın hakkı beraberlikse bilki galatasaray yenilir. O yüzden bütün ma... Mesaja git »
RYZEN 5 2600 3.8 GHZ SMT ON - OFF TESTLERİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İmkanın varsa test ettiğin oyun sayısını arttırır mısın? Eğer çoğu oyunda avantaj sağlıyor ise bende kapalı kullanırım.... Mesaja git »
Ryzen'e geçiş için ram sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı ramlerin 3000mhz olan modelini kullanıyorum B350 Pc mate ve r5 1600 ile ilk zamanlar 2800mhz nin üstüne çıkaramıyordum bios güncellemelerinden so... Mesaja git »
Ryzen 5 2600 ve Msi B350 Gaming Plus başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anakartın servisi ile irtibata geç onlar güncelliyor. Yada DH den sana yakın birinden rica et 1. nesil ryzen işlemcisi olan güncellesin... Mesaja git »
Ryzen 1600 vs Ryzen 2600 - GTX1080 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kaç kere söyledik bu kanalların videoları fake diye ellerinde bu donanımlar yok clickbait yapıp izlenme kasıyorlar.... Mesaja git »
NUMARK MixTrack 3 %30 indirim 714 TL n11.com başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Compel Türkiye'nin en büyük stüdyo ekipmanları satan ve birçok markanın Türkiye'deki distribütörü, prodüktörlük ile uğraşan bütün sanatçılar buradan a... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İzleniyor şampiyonlar ligi ile uefa avrupa ligi maçlarını izledim ama ben tivibu uydu kullanıyorum 4k maçlar için dahili uyduyu kullanıyorum. Daha önc... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben mat renk sevdiğim için parlaklık kısık ve görüntü modu standarta o yüzden belki bende fark edilmiyordur.... Mesaja git »
Arkadaşları

Mehmet YILDIRIM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell Latitude E6520

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125