Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ehlika
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Eylül ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hangi ayda oyandığımızın konuyla alakası yok sen Leeds United için lig 12. si demiş adamsın ne anlatayım ben sana?... Mesaja git »
İnönü'de mi 6-0 yenildiniz?... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
12. sırada dediğin Leeds United, Galatasaray ile oynadıkları sezon premier lig 3. süydü ayrıca galatasaray uefa kupasını aldıktan 4 ay sonra Leeds Uni... Mesaja git »
Taksiciler Pazartesi günü Uber’ı protesto edecek başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uber'i protesto edeceğine ileri görüşlü ol sat plakanı parasıyla 4 tane Vito al kirala Uber'e senin içinde daha iyi olur.... Mesaja git »
Galatasaray 2017-2018 Bilet - Kombine Devir [ Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10. Kategoriden yer arıyorum arkadaşlar devredebilecek varsa pm den yazsın lütfen... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben aktif altyapıda değilim ama 80Mbit kullanıyorum şimdi hızım 35Mbite mi düşecek?... Mesaja git »
rx580 veya 1060? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sapphire rx580 8gb kullanıyorum gtx 1060 tavsiye ederim tdp için onun dışında performansları bazı oyunlar dışında aynı sayılır.... Mesaja git »
Ryzen 1800x Açılmama Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim msi ama yabancı forumlara baktım diğer markalarda da bu sorunu yaşayanlar var bende nadir yapıyor bios güncel sistem default ayarlarda... Mesaja git »
Ryzen 1800x Açılmama Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynı sorun bende de var bios ekranında takılı kalıyor ve açılmıyor anakartta da cpu led yanıyor. Bende ryzen 1600 kullanıyorum bu ryzen işlemiclerin g... Mesaja git »
Ebrar bilgisayardan alışveriş yapılmaz ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ebrar Bilgisayardan alışveriş yapmak iyi cesaret bence daha çok bekleyeceksin bence sonrada stok yok diyecekler sana... Mesaja git »
Arkadaşları

Mehmet YILDIRIM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell Latitude E6520

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.199