Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hellori Hazretleri
Gerçek AdYigit Yalinkiliç
Doğum Tarihi18 Haziran 1987
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
wifi olsun, şebeke olsun ben böyle çeken telefon görmedim, zaten sar değerinden de belli bu durum :)... Mesaja git »
Yeni Araç tavsiye Yardım bütçe 130bin başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
tamsiye, sekment...... Mesaja git »
1.6 Dizel Egea'nın çok fazla yakması başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bende izmir'de oturup Manisa'da çalışıyorum, 2014 Citroen C-Elysse ile Manisa-İzmir arasını 3,8-4,2 litre ortalamalar ile gidip geliyoruz. 12.000 km g... Mesaja git »
lancia delta 1.9 tt 2009 hakkında bilgisi olanlar içeri başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lancia-ocak-ayina-kadar-bu-fiyat-full-bakimli-240-hp-625691389/detay ekmeğini yemiştir diye düşünüyoru... Mesaja git »
2021 BMW i4 ILK GORUNTULER başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
seçim yaklaşıyor önümüzdeki ay saab'ı çıkartıp 1-2 tur atarlar kesin... Mesaja git »
60 litrelik depoya 63 litre mazot mümkün mü? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bende de Citroen C-Elysee var deposu 50 litre yolda kalacak kadar kullansamda 43-44 litrede pompa atıyor gırtlak yaparsak ancak 46-47 litre alıyor :)... Mesaja git »
★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, bende telefonu aldığımdan beri üzerinde gelen ekran koruyucu jelatin ve kutudan çıkan kılıf ile kullanıyorum geçen gün farkettim e... Mesaja git »
Hyundai İnoto Kayseri Yetkili Servis Pişmanlığı! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
ya çok şey yazılır yazılmasına ama 2008 model arabayı yetkili serviste bakıma soktuğunuz için bence en temel hata sizde..... Mesaja git »
OnePlus'ın bir sonraki amiral gemisi UFS 3.0 depolama ile gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
OnePlus'ın bir sonraki amiral gemisi derken? Sanki her yıl diğer markalar gibi 20-30 model telefon çıkarıyor da bunlardan sadece bir tanesi amiral gem... Mesaja git »
Son dakika... Hükümetten, LPG’ye güncelleme müjdesi... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ver dombırayı... Mesaja git »
Arkadaşları

RONNIE

enclave

mustiki212

prometheus

mrsmrc

C.Canky

mühendis.

Ennio Morricone2

musq
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
[color=

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125