Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xhonez
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Paypal Ödemesine Çözüm başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar. Paypal a para yatirma olayini cozen varmi. Yurtdisindan bazi hizmetler aliyorum ve kullanicilara PAypal uzerinden odeme yapmaliyim fakat p... Mesaja git »
WEB TASARIMI VE KODLAMA (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hali hazirda Aöf ögrencisiyim... ama 2 sene once falan kayit yenilemedim artik cunki cok sacma bir bolume girdigimi anladim. Bolum degistirmek mumkunm... Mesaja git »
Evleneceğiniz Kızın Adı Ne Olacak ? RİSKLİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Deneme... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaslar BATTLERITE 20tl almaya degermi. F2P olucak sonunda tabi...... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadasşar bu son gumruk kanunlarindan sonra 8 TB 2 tane siparis versem bana ulasiyormu? Turkiyede fiyati 1200 tl falan. Bide Garantisi Turkiyede ol... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
AKN’siz, 35 Mbps hızın gosteriyor. Bu port varmi demek oluyor.? Bu port islemleri tahminen ne kadar suruyor acaba?... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
O islermi nasil yapiyoruz acaba?. Turknet aradigimda port olmadigi ile ilgili bisi demediler islemleriniz devam ediyor dediler enson. Bir yerden ogre... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Bende 1 hafta once gecis yapdim. Benim hat ADSL idi, VDSL olucakti ADSL acmislar. Kayit biraktim 1 haftadir bekliyoruz hizlanmasini. ADSL de TTNET ... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Arkadaslar ADSL den VDSL e tasima islemi nekadar suruyor acaba iki gun oldu islem devam ediyor. ADSL den VDSL YAPA ya gecis yapicaklar. Bekliyorum.... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Benim Soyle bir sorum olucak. Bende ADSL vardi ve 20mb gosteriyordu maksimum. Simdi VDSL modem alip VDSL e gectim fakat ADSL ile baglaniyorum suan,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094