Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xhonez
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Az once telefon ile bende abonelik yaptirdim. Nakil islemerini kendileri yapicaklarmis ewl. Telefonda ve internette kontrol ettigimde "35 Mbps Kot... Mesaja git »
Ek akn satın alma başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Daha demin konustum AKK doldugu icin kapattirmak istiyorum dedi. Ek alabilirsiniz dedi. biyan sevindim. 1GB a 9tl diyince sadakami bu dedim. Kapantin ... Mesaja git »
Türknet Fiber Sorgulama Açıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaslar. Bana sorgulamada 35 Mbps Kotasız, AKN'siz İnternet gozukuyor. fiyatida 60tl. Ben suanda TTNET 16mbsp (ama 12 aliyor) 100GB a bu parayi odu... Mesaja git »
TERÖR BİTTİ, DOLAR 2TL, AVRUPA AĞLIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Halen bisilerin degismesinimi bekliyorsunuz. Zaten Baskanlik sistemi ile yonetiliyorduk. Sadece resmi oldu artik....... Mesaja git »
Hop... Mesaja git »
2016 MODEL OPEL ASTRA 0 ARAÇTA MOTOR DEĞİŞİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bence Almanya ile gorusun. Mail atin cc kisminada opet Turkiyedeki kim varsa onu ekleyin hatta bulabilirseniz CEO yu bile koyun.... Mesaja git »
Türkler Tren Kullanımında En Geri Halk çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Avrupa Ulkelerinde Trenler Ucaktan sonra gelen pahali ulasim araci. Otobusler daha ucuz. Ben bile kac defa tren kullandim. Seferlerin az olmasindan ka... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hadi bakalim 3 SN sonra.... Gay olmaya karar verdim ... Mesaja git »
Bakan açıkladı! Otomotivde ÖTV düşecek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Benim anlamadigim bu OTV 1999 depreminde gelen ve gecici olan bisi degilmiydi??? Adamlar buyuk firmalardan vergi toplayacagina, 3 kurus biriktirip ... Mesaja git »
C-HR Toyota Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Gzl bir yazi olmus. Tesekkurler. Araci denedim. Bana eksik gelen seylerini soyliyim isterseniz artilarini artik herkez biliyor sanirim. - Ic mekan... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.092