Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xhonez
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
WEB TASARIMI VE KODLAMA (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hali hazirda Aöf ögrencisiyim... ama 2 sene once falan kayit yenilemedim artik cunki cok sacma bir bolume girdigimi anladim. Bolum degistirmek mumkunm... Mesaja git »
Evleneceğiniz Kızın Adı Ne Olacak ? RİSKLİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Deneme... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaslar BATTLERITE 20tl almaya degermi. F2P olucak sonunda tabi...... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadasşar bu son gumruk kanunlarindan sonra 8 TB 2 tane siparis versem bana ulasiyormu? Turkiyede fiyati 1200 tl falan. Bide Garantisi Turkiyede ol... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
AKN’siz, 35 Mbps hızın gosteriyor. Bu port varmi demek oluyor.? Bu port islemleri tahminen ne kadar suruyor acaba?... Mesaja git »
O islermi nasil yapiyoruz acaba?. Turknet aradigimda port olmadigi ile ilgili bisi demediler islemleriniz devam ediyor dediler enson. Bir yerden ogre... Mesaja git »
Bende 1 hafta once gecis yapdim. Benim hat ADSL idi, VDSL olucakti ADSL acmislar. Kayit biraktim 1 haftadir bekliyoruz hizlanmasini. ADSL de TTNET ... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaslar ADSL den VDSL e tasima islemi nekadar suruyor acaba iki gun oldu islem devam ediyor. ADSL den VDSL YAPA ya gecis yapicaklar. Bekliyorum.... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Benim Soyle bir sorum olucak. Bende ADSL vardi ve 20mb gosteriyordu maksimum. Simdi VDSL modem alip VDSL e gectim fakat ADSL ile baglaniyorum suan,... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bende dun telefon ile uyelik yaptirdim. Internette 35mb AKN siz internet gozukuyordu telefon ilede teyid ettiler. Sonra evraklari gonderdiler fakat ev... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094