Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fortuneteller
Gerçek Ad 
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2003
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akaryakıt kampanyası bitince ben akaryakıt dahil bayram kampanyası geleceğini düşünüyorum.... Mesaja git »
PARAF tan bayramda 100TL Parafpara(5 Ağu-4 Eyl)-1500/100 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
akaryakıt kampanyaların illa sektör posu olmayan bir bayii bulurdum. Böyle kampanyalar için aslında not almak lazım :)... Mesaja git »
PARAF tan bayramda 100TL Parafpara(5 Ağu-4 Eyl)-1500/100 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Mesaj attım. Hatalı kampanya kodu diye cevap geldi... Mesaja git »
PARAF tan bayramda 100TL Parafpara(5 Ağu-4 Eyl)-1500/100 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
150 çok olmuş.... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Selimiye pahalı bir yer. Ama denizinin üzerine bir deniz yok. (Çakıl ve berrak) Köy merkezinde çok fazla tekne oluyor. Merkeze yakın yerlerin denizin ... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
2 aydır 3450/75 geliyordu. O rakamı bulamam imkansız. Yine 3450/75 gelmiş. İnatla düşürmüyorlar hedef rakamı... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Allah tez zamanda şifa versin. : (... Mesaja git »
Valla o birleşmeyi çok net hatırlıyorum. koskoca YKB'yi Koçbank sistemine sokmuşlardı. 10-15 gün internet şubesi çalışmamıştı. İlk bir kaç gün şubeden... Mesaja git »
pazartesi çıkar kampanyalar... Mesaja git »
Normal adiosa başvur. Kart çıkınca limitini artırır premium alırsın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219