Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tasmania
Gerçek Adumut
Doğum Tarihi6 Ocak 1981
KonumOrdu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ev Kredisi için Hatalı Ekspertiz Raporu - Çok önemli başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bende de aynı durum olmuştu 2 sene önce. satış ofisinden satış yapılan bir projeden ev aldım yani emlakçıların ev satmadığı ve gelen ekspere kendimde ... Mesaja git »
Arabayla Avrupa Turumuzun Detayları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
http://ordanburdanyoldan.com/ ------------------------------------------------------------ 2014 yazında eşim, iki oğlum, kayın biraderim ve ben ... Mesaja git »
jiva beach otelde beğenmediğim hiçbirşey yoktu gerçekten zor beğenen biri olarak bunu söyleyebilirim (daha iyi olabilir diyebileceğim bir iki öneri v... Mesaja git »
Arkadaşlar belki başkalarına da yardımcı olur diye size bu hat boyunca yaptığım geziyle ilgili ayrıntılı bilgi vereceğim. Öncelikle Ordu’dan yol... Mesaja git »
Arkadaşlar belki başkalarına da yardımcı olur diye size bu hat boyunca yaptığım geziyle ilgili ayrıntılı bilgi vereceğim. Öncelikle Ordu’dan yol... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bende 10 temmuzda gideceğim kısmetse 1 haftalığına tripadvisor yorumlarına bakarak almıştım. sizin yorumunuzdan da kötü bir süprizle karşılaşmayacağım... Mesaja git »
şu sitedeki ayakkabılar ? fazla sıcak değil mi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
emin olamadım buraya açtım, 100 liraya new balancelar, 70-80 liraya puma ve reeboklar var. nedir?... Mesaja git »
PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kanal listesine geldiğinde kumandadan yanlış hatırlamıyorsam maviye basıp sonrasında favoriye alacağın kanalları seçip kaydettiğinde favorilere alıyor... Mesaja git »
Bodrum / Marmaris / Fethiye Tur Önerileri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhabalar Arkadaşlar Eşimle arabayla çıkıp 10 günlük Bodrum Marmaris Fethiye turu yapmak istiyoruz. Gitmemiz gereken yerleri yazarsaniz çok sevini... Mesaja git »
2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bu parçadan bana da lazım yardımcı olacak arkadaş var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse. eline yalnızca bir iğne, bir iplik verebilirim." dedi tanrı...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203