Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jonavrupali17
Gerçek Adyılmaz övün
Doğum Tarihi8 Mayıs 1970
Meslekelektrik teknikeri
KonumÇanakkale
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell iPhone VoLTE Desteği Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar... Mesaja git »
Turkcell iPhone VoLTE Desteği Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 10.3 beta 2 sürümünde Turkcell volte ve wowifi çalışıyor mu. Bu sürümü yükleyip kullanan var mı... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 10.3 beta 2 sürümünde Turkcell volte ve wowifi çalışıyor mu. Bu sürümü yükleyip kullanan var mı... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10.3 beta 1 yazılımını 1 hafta kullandım. Sıkıntı görmedim. Fakat bu sürümde volte çalışmadığı için 10.2.1 e dönüş yaptım... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet modem numarası 27.1.0 oldu. Turkcell de volte kullanmaya başladık. ... Mesaja git »
Turkcell iPhone VoLTE Desteği Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dün Twitter den müşteri hizmetlerine mesaj attım güncelleme en kısa zamanda yayınlanacak dedi ama tarih vermiyor ... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadaşlar 9.3.3 yüklemesinden sonra farklı bir uygulama sorun yaşayan var mı ne tür farklar oldu sizlerde... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Telefonumda birleşik arap Emirlikleri yazıyor özel bir servise götürdüm türkiye romu atmaya kaçındı telefon susabilir diye Samsung'un kendi servisi bu... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Teşekkür ederim Murat bey ama benim ayarlarda yani arama ayarlarında giden arama ayarları diye bişey çıkmıyor.Yani o seçenek yok benim sorduğum bu seç... Mesaja git »
Arkadaşlar benim telefon birleşik Arap Emirlikleri menşeili galiba buradan gelen telefonlarda VOLTE yok menüde çıkmıyor internet üzerinden araştırma y... Mesaja git »
Arkadaşları

s.h.a.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2008 75 ps deluxe tonik mavi http://sariziyaret.blogspot.com/ XPERİA Z2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.100