Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canvarol
Gerçek Adcan varol
Doğum Tarihi16 Kasım 1990
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hız limitinden dolayı yavaş gidiyorum ışıklı tabelası başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Otoyollarda sorun olmuyor, ben de orta şeritten 120-130 ile gidiyorum kamyonlarla uğraşmıyorum ama şehir içinden geçen devlet yollarında ilçelerdeki h... Mesaja git »
Yeni İnsignia Muhteşem Olmuş başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Insignia'yı incelediğimde çok beğenmemiştim ben açıkçası, eski kasasına göre çok daha iyi olmuş bir taraf göremedim. Evet eskisinden daha iyi bir araç... Mesaja git »
Oto koltuğundan çocuk nasıl fırlamış? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bilinçsiz anne-baba oldukları 1,3,7 yaşında 3 çocuk varken sadece tek çocuk koltuğu koymalarından anlaşılıyor. Tek koydukları çocuk koltuğunu da büyük... Mesaja git »
Yokuş aşağı inişte fren yapınca aşırı titreme başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
3-4 gün önce bir günde 900 km yol yaptım, çok fazla inişli çıkışlı virajlı yollardan gittim ve bir süre sonra benim aracımda da fren yaptığımda titrem... Mesaja git »
Hız limitinden dolayı yavaş gidiyorum ışıklı tabelası başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sağ şeritte de selektör yapanlar var.70 km hız sınırı olan yerlere geldigimde yavaşladığımda arkamdaki kamyonlar selektör ile taciz etmeye başlıyorla... Mesaja git »
Şu an kullanılan sistemler tam otonom değil, yarı otonom sürüş destek sistemleri bu nedenle kontrolü tamamen araca bırakamıyorsunuz şu an ve her an bi... Mesaja git »
Bana göre 1-3 yaş arası temiz 2.el araç alıp minimum 10 sene kullanmak en karlısı. Ne kadar sık araç değiştirilirse o kadar çok para çıkıyor cebimizde... Mesaja git »
Volvo,mercedes,hyundai ve bmw'nin sistemleri 10-15 saniyede bir sürücünün direksiyonu tutmasını istiyor ve bana bu sistemler daha çok güven veriyor. T... Mesaja git »
Yine bir egea kazası, yorum sizin başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Artık yeni üretilen arabaların çoğu önden darbeleri iyi sönümlüyor açıkçası şaşırtmadı beni bu durum. Darbeyi iyi sönümlemese kaput,tampon eğilip bükü... Mesaja git »
Toyota Auris Hibrit'in Türkiye satış fiyatları belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hybrid araçlar için teşvik daha da arttırılmalı %60 ötv çok fazla aslında hiç ötv almamalılar ama madem alacaklar en fazla %30 yapsalar bir nebze dah... Mesaja git »
Arkadaşları

alikum

LeoN7

Kaan Aras

murat2104
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Sustukların büyür içinde...20dfa17488a6511a79182c8de3605ae22.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250