Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canvarol
Gerçek Adcan varol
Doğum Tarihi16 Kasım 1990
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Başkasının Kredi Kartıyla Araba Kiralayabilir Miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Paralı yol kullanırsanız ücretini provizyondan kesiyorlar sonrasında iade ediyorlar kalan miktarı. Bir de tam emin değilim ama teslim saatini kaçırırs... Mesaja git »
Başkasının Kredi Kartıyla Araba Kiralayabilir Miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Kredi kartının sahibi ile beraber gidersiniz ikinci sürücü olarak sizi yazdırır ve bir miktar ekstra para ödersiniz bunun için.... Mesaja git »
BMW i8 REZALET RING TURU başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Pist kullanımına uygun bir model değil i8, frenleri pistte uzun süre kullanıma dayanamayacak kadar zayıf, frenleri bitik hale geldigi için iyi bir sür... Mesaja git »
2019 Alfa Romeo Guilia Coupe 2018 sonunda geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Brera'nın yeni modelini çıkarsalar bu araçtan daha çok dikkat çekici olur ve daha çok talep edilir. Umarım 1-2 sene sonra tanıtırlar Brera'nın yerini ... Mesaja git »
19.000 km'de 2010 Alfa 159 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dizel 159 ne kadar temiz olursa olsun bundan 20-30 sene sonra bir değeri olmayacak, benzinli olsaydı temiz bir 159 çok değerli olabilirdi şu an. İland... Mesaja git »
Teknolojik oyuncaklarla ilgili söylediklerine ben de katılıyorum, M3-M4 alan bir insan, arabada olan sensör, radar ıvır zıvır şeyler için M modellerin... Mesaja git »
Golf mu Talisman mı alırdınız Fiyat 115.000 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arabayı daha almadan 2.elde nasıl satarım diye bir düşünceniz varsa sizin arabanız kesinlikle Golf. Ama kafayı nasıl satarım, 1 sene sonra değeri ne o... Mesaja git »
Cumhurbaşkanına ÖTV konusunu sorsun bir gazeteci, bu ara her şeyi kaldırmaya meyilli ,gaza gelmişken ÖTV de kalkmalı, doğru bulmuyorum der belki kazar... Mesaja git »
Bomba iddia! VW iki markayı elinden çıkarabilir başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Türkiyedeki VAG severler aralarında para toplamaya başlasın da alsınlar markalardan birini.... Mesaja git »
İşte Türkiye'de en çok tercih edilen motor hacmi! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Satılan otomobillerin %60'nın beyaz renk olması hiç şaşırtmadı beni,yer gök filo aracı dolu.... Mesaja git »
Arkadaşları

alikum

LeoN7

Kaan Aras

murat2104
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Sustukların büyür içinde...20dfa17488a6511a79182c8de3605ae22.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.328