Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Beetle Juice
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Şubat 1985
Meslek3 Dimension Printer
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Volvo 40 mı Astra HB mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Astra k kullanıcısı olarak tabi ki volvo derim. Volvo ayrı bir dünya. Ancak bana sorarsanız az kullanacağınızdan benzinli bmw 1 serisi falan da bakabi... Mesaja git »
Araç Alıyoruz Seçenekler İkiye Düştü, Acil yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Bence güzel bir arabaydı Egea, üretim hattında da bulundum işim dolayısı ile kalite olarak kötü bir araç olduğunu düşünmüyorum. Çok arada kaldık açıkç... Mesaja git »
Araç Alıyoruz Seçenekler İkiye Düştü, Acil yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Anlayamadım hocam. Hybrit araçlar güzel ancak bütçemizin çok üzerinde maalesef, o yüzden hiç bakmadık. 65000TL ye kadar alabileceğimiz araçkara bak... Mesaja git »
Araç Alıyoruz Seçenekler İkiye Düştü, Acil yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çok teşekkür ederim, muhtemelen ilk 3 sene benzinli kullanacağız sonra lpg geçeceğiz.... Mesaja git »
Araç Alıyoruz Seçenekler İkiye Düştü, Acil yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Megane ın kaporası bugün verildi arkadaşlar teşekkür ederim ilginize.... Mesaja git »
Hocam dediğim gibi yaşadığımız yerde servisi yok maalesef, o yuzden skodaya bakamıyoruz. Ben de öyle düşünüyorum, oyak üyesi olduğumuz için ekstra ... Mesaja git »
Alacağımız fiyat bandında maalesef i20 var sadece hocam o da b sınıfı. Daha üst rakamlara çıkmak gerekiyor 1300cc altı ve turbolu bir araç için . Bir ... Mesaja git »
Ya kullandık, tam takır kuru bakır araba. Bassan gitmiyor, içeriye ses alıyor, hız sabitleme gibi önemli bir donanım yok, arka camlar manuel, malzeme ... Mesaja git »
Ben de aynı fikirdeyim açıkçası megane daha bir heybetli duruyor. Eski arabamız da megane 1 olduğundan bir alışkanlığımız da var açıkçası. Ancak Egea ... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, Annemin ve kardeşimin kullanabileceği sıfır araç arıyorduk, kardeşim askerden döndükten sonra bayileri dolaşıp test etmeye başladı... Mesaja git »
Arkadaşları

Özkan

kittyhunter

Free Bird

Cumhuriyet.

ScORphY

El Fuego

resolutex

D.EAGLE

amj

K.MARX

LaHire

wizQ

muhimmat

tomthejeer
Pano

Free Bird
10 Mart 2010; 14:10:17
plaklar için teşekkür ederim güzel bir satıştı arkadaşa güvenebilirsiniz :)
Referansları
Genel Puan

Ürün: 2. El Bolum Kural İhlali
Alıcı: Free Bird
Tarih: 11 Mart 2010; 23:10:48
Yorum
düzgün bir insan bana msn üzerinden sattığı malın herşeyini doğru düzgün anlattı bir süpriz ile kar
İmza
Ne zaman çağırdın da gelmedik?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Hp
Otomobil
Opel
LOL
Diana
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Güneş doğduğunda, günahlarının bedelini ödemeye hazır ol!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
2.563