Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Beetle Juice
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Şubat 1985
Meslek3 Dimension Printer
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Doları yükseltin sonra ekonomi kötü kur yükseliyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Uzun zamandır buraya yazmıyorum, ancak bu echel takımına dayanamadım buna chplisi de dahil akplisi de. Aptalca bir algı yapılıyor 'dolar artıyor&#... Mesaja git »
20-25 bin tl genç arabası önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Evet sedandı, 2001 rte idi. LPG vardı tartarini marka. 168 bindeydi 28000 TL ye verdik. Pazar akşamı koyduk ilana, gece rahatsız ediyorlar diye telefo... Mesaja git »
Opel Astra dan BMW ye geçmek. Bilenlerden yardım rica ediyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yorum için teşekkür ederim. Alma diyenlere neden sormamın sebebi sadece mesaja 'alma' yazmalarından kaynaklıdır. Çünkü daha önce BMW deneyimlemediğim ... Mesaja git »
Opel Astra dan BMW ye geçmek. Bilenlerden yardım rica ediyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Teşekkür ederim yorum için, olumlu kadar olumsuz yoruma da ihtiyacım var.... Mesaja git »
Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim hocam. Teşekkürler.... Mesaja git »
Bir bildiğiniz var sanırım hocam, açıklarsanız kafamı duvara vurmama gerek kalmaz. Şimdiden yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Teşekkürler hocam yorumlar için, arabanıza iyi günlerde binmeniz dileği ile.... Mesaja git »
Teşekkür ederim hocam, aslında 120-130 bin de çıkarım kredi çekerek. Ancak borçlanmaktan korkuyorum, borçlu borçlu arabaya binmek keyifli olmuyor açık... Mesaja git »
Teşekkür ederim cevap için. Yürütebileceğime açıkçası inanıyorum. Şu an oturduğum ev benim, aracım var ve artı olarak şirket aracım da mevcut. 1.16 la... Mesaja git »
Kullanıcı cevabı hakikaten bir farklı oluyor, teşekkür ederim cevabınız için.... Mesaja git »
Arkadaşları

Özkan

kittyhunter

Free Bird

Cumhuriyet.

ScORphY

El Fuego

resolutex

D.EAGLE

amj

K.MARX

LaHire

wizQ

muhimmat

tomthejeer
Pano

Free Bird
10 Mart 2010; 14:10:17
plaklar için teşekkür ederim güzel bir satıştı arkadaşa güvenebilirsiniz :)
Referansları
Genel Puan

Ürün: 2. El Bolum Kural İhlali
Alıcı: Free Bird
Tarih: 11 Mart 2010; 23:10:48
Yorum
düzgün bir insan bana msn üzerinden sattığı malın herşeyini doğru düzgün anlattı bir süpriz ile kar
İmza
Ne zaman çağırdın da gelmedik?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Hp
Otomobil
Opel
LOL
Diana
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Güneş doğduğunda, günahlarının bedelini ödemeye hazır ol!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172