Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Beetle Juice
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Şubat 1985
Meslek3 Dimension Printer
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Aracımı Nasıl Yıkıyorum? Maaliyet 5 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben bandırmada shell istasyonunda yıkıyorum genelde. Sırasıyla, - Sıcak durulama - Basınçlı köpük - Wax - Soğuk durulama yapan yıkama istasyonu v... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Daha demin motul türkiyeyi aradım, dexos 1 gen 2 motor yağı için. Yemin ediyorum adam bizim servislerden daha bilgili. LSPI ile ilgili bilgiler verdi,... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10.3.3 ile geldi hocam. Ben mi köylüyüm yoksa telefon mu iyi anlamadım ama aşırı memnun kaldım hele o kulaklık falan harika. En son Nexus 5 ten böyle ... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet hocam garantipay uygulaması ile.... Mesaja git »
2184 liraya geldi bana. 32 gb 2 yıl appletr garantili.... Mesaja git »
bence de fuel save daha iyi gidiyor sanki araca. Benim nitro koydurmaktaki amacım shell karta x2 puan geliyor olması sadece.... Mesaja git »
hocam sonuna kadar arkanızdayım, aracın 2. el değeriymiş falan bunlar umrumda değil. Sonuçta bu durumu yaşamayacağımızın garantisi yok. Umarım sandık ... Mesaja git »
Hocam ben zaten nitrodan başka yakıt koydurmadım araca bu güne kadar. 1 kere 100 tl lik fuelsave koymuştu pompacı cocuk yanlışlıkla, ancak fuelsave sa... Mesaja git »
Motul dexos1 gen2 yağ sürecek piyasaya diye bir şey okumuştum. Açıkçası aracıma dandik gm yağı koymak istemiyorum. Beklemeli miyim sizce? Edit : yağ s... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, 11.11 indiriminden ben de iphone 6s sahibi oldum sonunda. Android ile ilgili yaşadığım sorunlardan dolayı ve android autonun sıkı... Mesaja git »
Arkadaşları

Özkan

kittyhunter

Free Bird

Cumhuriyet.

ScORphY

El Fuego

resolutex

D.EAGLE

amj

K.MARX

LaHire

wizQ

muhimmat

tomthejeer
Pano

Free Bird
10 Mart 2010; 14:10:17
plaklar için teşekkür ederim güzel bir satıştı arkadaşa güvenebilirsiniz :)
Referansları
Genel Puan

Ürün: 2. El Bolum Kural İhlali
Alıcı: Free Bird
Tarih: 11 Mart 2010; 23:10:48
Yorum
düzgün bir insan bana msn üzerinden sattığı malın herşeyini doğru düzgün anlattı bir süpriz ile kar
İmza
Ne zaman çağırdın da gelmedik?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Hp
Otomobil
Opel
LOL
Diana
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Güneş doğduğunda, günahlarının bedelini ödemeye hazır ol!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.234