Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
juba09
Gerçek Adonur
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Axess, Cardfinans, advantage özel 400 tl/75 tl indirim(Boyner) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 sa. önce)
Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Daha önce 16.8 mbit olan max hız değerim bugün 23 mb olarak görünüyor fakat snr margin yakın seviyelerde download ve upload için hızımın biraz daha ar... Mesaja git »
game of thrones için üyelik ve uydu alıcı vs uğraşmadan telefon yada tvden uygulama üzerinden belirli bir ücret karşılığında izleyebiliyor muyuz? site... Mesaja git »
16-31 OCAK Gittigidiyor AXESS chippara kampanyası 500-50 / 1000-100 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Kampanya Koşulları - Akbank Chip-Para Kampanyası (16 - 31 Ocak) Kampanyadan ne kadar Chip-Para kazanabilirim? 16 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Axe... Mesaja git »
neden netflixde friend dizisi yok başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
blu tv de de goremedim ben 2019 yilinda baska bir yer mi aldi acaba?... Mesaja git »
Artifact [Ana konu] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
bende zarar ettim ve para eden kartlari sattim fakat draft modunu hala oynuyorum bence oyun kotu degil ama cok fazla eksigi var ve oyun ragbet gormedi... Mesaja git »
Mi Band 3 77₺ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
75 tl puan yada hediye mi oluyor? naisl 50tlye geldi anlamadim.... Mesaja git »
NETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
Arkadaşlar Netflix USA'de biliyorsunuz Türkiye kısmında olmayan birçok film ve dizi var. Üstüne üstlük bazı diziler Netflix'in kendi dizisi ol... Mesaja git »
YANIYOR HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu – BTK tarafından gelen müşteri şikâyetleri ve alınan mahkeme kararı ile Cep Telefonu Görüşme Ücretleri, A... Mesaja git »
Morhipo' dan güzel indirim (Garanti Bonus+Hopi içerir) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Morhipo 250 TL üzeri 30 TL' lik çek ya da 500 TL üzeri 75 TL' lik çek (Morhipo uygulamada Bas&Kazan yazan kısımdan denk gelirse ya da çek ... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

frosine

drvimu

Sarı Mucit
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: oralb 8900 bir adet cihaz ve başlık
Alıcı: trkkrsy
Tarih: 19 Mart 2018; 17:17:34
Yorum
10 numara alışveriş, 10 numara kişi. teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: 40 tllik shell akaryakıt
Alıcı: tugi7
Tarih: 13 Aralık 2017; 23:52:28
Yorum
Genel Puan

Ürün: Crucial Ballistix Sport LT BLS2C8G4D240FSE 16GB Kit (8GBx2) DDR4 2400
Alıcı: diabloshell
Tarih: 29 Kasım 2017; 21:40:38
Yorum
İlgili bir arkadaş. Sorunsuz alışveriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078