Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
komoli
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Ağustos 1982
MeslekMak Yük Müh
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2003
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bloody R8A Hakkında Bilgi. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşlar bu mouse kabloluda kullanılabilir mi?... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Arkadaşlar selamlar. Bende 2018 A3 sedan sahibi oldum. Araç design + prestij paket. Fakat maalesef cruise control ve apple carplay yok. Apple carplay ... Mesaja git »
Outlook "Okunmamış Posta" sorusu konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar outlook'ta okunmamış posta kısmına gelen mailler okunduktan sonra kayboluyor. Yani otomatik silinip, silinmiş öğeler kısmına gitmiyor. Hiçb... Mesaja git »
PS4'te YAVAS DOWNLOAD SORUNU YASAYANLAR - ÇÖZÜM BURADA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5 tl' e 100mb aldım. Download hızım 25mbps göüzüküyor. Bilgisayarda 85mbps civarı... Mesaja git »
Xbox One X 1,999₺’ye Media Markt’ta! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 2sorum var. 1. Benim bilgisayarda origin access üyeliğim var. Xbox' ta bu üyelikten yararlanabilir miyim? 2. Bilgisayara aldığım her hnagi... Mesaja git »
YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR !!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar bende de PS4 ilk versiyondan var. Değiştirmek istiyorum. Evimdeki televizyon samsung 55H7000 xbox one S 3 oyun +1 kol ile 1500 lira. xbox o... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar bende bugün Arabistandan ya X yada 8 plus aldırıyorum. Arabistandaki telefonlarda facetime olmadığı söylendi. Daha sonra kurulabiliyor mu? ... Mesaja git »
Lineage2 Revolution (mobil) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
40 lardan sonra günde 2 lvl ancak kasılıyor. Nasıl bu kadar hızlı gidiyorlar anlamıyorum... Mesaja git »
MU LEGEND (Icarus) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bende oyuna başladım. War mage ve blader arasında kaldım. War mage daha ağır basıyor. Kararsızlık var şuan :)... Mesaja git »
Bluetooth hoparlerü PC'e bağlamak konusunu başlattı (10 ay önce)
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın. 2 adet JBL flip-3 hoparlörüm var. Masaüstü bilgisayarıma 1 adet dark bluetooth v4 dongle... Mesaja git »
Arkadaşları

mkmdesign
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
Haruir
LOL
Graves

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078