Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
komoli
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Ağustos 1982
MeslekMak Yük Müh
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2003
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Call of Duty: Infinite Warfare (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Serverlar ne durumda? Oyuncu sayısı fazla mı? MW remastered için... Mesaja git »
Call of Duty: Infinite Warfare (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Arkadaşlar call of duty infinite warfare legacy edition d&r dükkanlarında 119 TL olmuş. Şimdi MW remastered' ın 40$ gibi bir fiyattan çıkabilme ihtima... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Arkadaşlar oyunu uplay üzerinden oynuyorum. Acaba steam ile girme şansımız var mı?... Mesaja git »
Steam Aile Paylaşımı Sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kardeşimin steam hesabındaki The Division'a ben kendi hesabımdan erişebilir miyim? Uplay ile alakalı olduğu için yapılamaz mı? Aynı şekilde GTA'da da ... Mesaja git »
Star Wars: The Old Republic [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ekip olursa bende başlamak isterim... Mesaja git »
Bende R5 1600 - MSI b350 tomahawk - corsair 16gb vengeance kırmızı 3200 cl16 - gtx 1070 sistem topluyorum. Bir aksilik olmaz ise haftaya alacağım. Uyu... Mesaja git »
Black Desert Online başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar oyunuda sitesinden VPN ile mi alıyorsunuz?... Mesaja git »
Skyforge - MMO F2P - PS4 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Diğer sınıfları açmak için ne yapmamız gerek. Oyun hakkında detaylı Türkçe rehber bulabileceğimiz bir site var mı?... Mesaja git »
Çok beğendiğimi söyleyemem. Sanki biraz karışık.... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar gtx 1070, ryzen 5 1600 ile darboğaz yapar mı? Bütçemi zorlayıp 1070 almayı düşünüyorum. Yoksa rx 580 alacağım.... Mesaja git »
Arkadaşları

mkmdesign
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
Haruir
LOL
Graves

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094