Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kimyagERdem
Bir Önceki Kullanıcı Adıhenryerdem
Gerçek Ad 
KonumDenizli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Geçenlerde bu işi yapan biriyle konuştum. Ekran değişimi için 220 tl istedi. O 20 tl de pazarlık payiydi muhtemelen. 200 tlye komple ekran değişecek y... Mesaja git »
Aslında ilk 6 ay içinde arizalanan cihazları iade hakkımız var. Ama hakem heyeti falan baya ugrastirir. Söylemiş olduğunuz youtube olayida geçici ç... Mesaja git »
Bende aynen bu şekilde düşünmüştüm ancak kendimiz değiştirirsek garanti dışı kalacak cihaz. Yarın bi gün anakarttan falan bi sıkıntı olursa kalır ciha... Mesaja git »
Arkadaşlar telefonumda ghost screen olduğunu ve araştırdigim kadarıyla miui forum dahil hic kimse de bu sorunun olmadığını söylemiştim. Ancak 1 hafta ... Mesaja git »
Otomatik başlatma da mail uygulaması açık olmali. Ayaralar/Pil/uygulamaların pil kullanımını yönet/uygulamaları seçin sekmesinden kullandığınız mail u... Mesaja git »
Hocam bende de ghost screen denilen olay oluştu ekranda. Göndermedim garantiye. Siz gönderirseniz eğer sonuçları burdan yazarsanız çok memnun olurum.... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Teşekkür ederim hocam deneyeceğim.... Mesaja git »
Güvenli modda çalışıyor çift tıkla açılma.... Mesaja git »
Mesela 10 kez çift tıklıyorum bazen 10.uda açılıyor bazen hiç açılmıyor. Yabancı forumda bi kaç kişi gördüm ayni sorunu yaşayan format işe yaramamış.... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar 20i yüklü. Çift tıkla uyandırma ve glance view çalışmıyor. Çift tıkla uyutmada sıkıntı yok ama. Device testten sensor kalibrasyonu yaptim ç... Mesaja git »
Arkadaşları

ExpendabLes

Game0fThrones
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

GALATASARAY
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109