Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kimyagERdem
Bir Önceki Kullanıcı Adıhenryerdem
Gerçek Ad 
KonumDenizli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Denedim ama çözüm olmadı. Romu tekrar kurdum wipe dalvik yaparak. Belki işe yarar.... Mesaja git »
Arkadaşlar 7.9.22 yüklü. Wifi kopmaya başladı kendi kendine. Telefonu uykudan uyandiriyorum bi bakıyorum wifi bağlantısı kopmuş. Var mı başına gelen?... Mesaja git »
Geçmiş olsun hocam.Cihaz geldikten sonra Ghost screen ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Bazı arkadaşlar ekranın iyi takilmadigini ve ışık sizinti... Mesaja git »
Yoo duruyor hocam. Ayarlar/ek ayarlar / hızlı erişim yolunu izleyerek aktif edebilirsiniz.... Mesaja git »
Hocam ekranı kırmışlar ve kırık geldi de demişler sende tamam diyip kırık geldiğini söylemişsin satıcıya. Diyosun ki öğrenciyim zar zor para biriktird... Mesaja git »
Bu haftaki romda hata var o konuda. Yanlışlıkla kaldırmışlar. Cuma günkü güncelleme ile tekrar geri gelecek büyük ihtimalle.... Mesaja git »
Hocam Çin için çıktı 7.9.8. Global için çıkmadı maalesef.... Mesaja git »
Benzin ve motorine 7 kuruş zam (6 eylul gece yarısı) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Dünyada petrolün varil fiyatı düşerken, son 10 gündür dolar değer kaybederken bu neyin zammı!?... Mesaja git »
Güncellenmiş ancak gelen mail içeriğindeki resimler hala görünmüyor. Sadece yazı olarak görünüyor. Yok mu bunun bi ayarı?... Mesaja git »
Arkadaşlar global beta kullananlara bugün 7.8.29 güncellemesi geldiği söyleniyor. Bi kontrol eder misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları

ExpendabLes

Game0fThrones
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

GALATASARAY
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.150