Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kimyagERdem
Gerçek Ad 
KonumDenizli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
O zaman 29 tl olmasının bi anlamı yok bizim için. Eski paket yandığı için bizim yeni paket 33-34 tl civarına gelecek. Selam söylesinler... Mesaja git »
Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar faturasızdan faturaliya geçeceğim ama paketin bitmesine daha 20 günüm var. Bu paket yenilenirken doğal olarak para gitti. Faturaliya geçtiğ... Mesaja git »
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar bu teklif için aradılar az önce ama sormayı unutmuşum. Benim paketin bitmesine daha 20 gün var bu paket yenilenirken yüklediğim para havaya... Mesaja git »
Gratiste tüm ürünlerde yüzde 50 indirim 17-18 kasım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
White glo diş macunlarinda durum nedir arkadaslar?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Pil performanstan uygulamaların pil kullanımını düzenle kısmından istediğin uygulamaları kısıtlama yok olarak seç ve otomat başlatmayı aç yeterli olac... Mesaja git »
Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hergün yaptığım ritueli bugün fotoğraflandirdim sadece :)... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Süper o zaman valla. Ben yaklaşık 3-4 aydır yollasam mi diye düşünüyorum. Şimdi bizimki cort olur gelir ondan korkuyorum... Mesaja git »
Hocam sevindim cihazin sorunsuz geldiğine. Karanlık bi ortamda bakabilir misiniz ışık sızıntısı var mı cihazin sağında solunda. Ekran değişen herkes b... Mesaja git »
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lgdestek.ghostscreenfix... Mesaja git »
Valla ben yaklaşık 4-5 aydır ghost screen ile kullanıyorum. Hatta son günlerde o kadar ilerledi ki ekranın sağ ve sol kenarları yukardan aşağı bildiği... Mesaja git »
Arkadaşları

ExpendabLes

Game0fThrones
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

GALATASARAY
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105