Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rowy
Gerçek Adrowy rowy
Doğum Tarihi10 Haziran 1987
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
alacağınız ürünlerin fiyat değişikliklerine karşı dikkatli olmak için şimdiden ekran görüntüleri alıp fiyat artışı olan ürünleri tercih etmemeye dikka... Mesaja git »
DİKKAT DOLANDIRICILIK VAKASI başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlar mernis veritabanı sızmasını duymadınız mı hiç? 2009 seçimleriydi sanırım xxx parti(ler) bizde sistemi görelim kontrol edelim gibisinden bir... Mesaja git »
REGAL 50R5020U 50" 4K LED TV hakkında bilgisi olan? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bende aldım televizyonu servis gelip kurdu. Ama evde tadilat var pek deneyemedim. Yerde duruyor öyle 4K yayına biraz bakabilme fırsatı buldum görüntü ... Mesaja git »
REGAL 50R5020U 50" 4K LED TV hakkında bilgisi olan? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bikaç kişi televizyonu aldım inceleme yapıcam demiş, sonra gidiş o gidiş. Bende aynı cihazı almak istiyorum nedir yorumlarınız. Görüntü kalitesi güzel... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
parfümlerin kışlık olduğunun farkındasındır umarım. fragrantica 'dan bakabilirsin. genelde yazın kışlık parfüm koklayanlar çok ağır olduğundan yakınır... Mesaja git »
Şok market lipton ice tea 200ml. 1+1 1 lira (bölgesel olabilir) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İzmir 'de yol üzerinde gördüğüm bir şoka girip baktım burdada var aynı kampanya. Ayrıca sprite fiyatıda aynıydı 1+1 1 TL.... Mesaja git »
QPBİLİŞİM PHANTEKS KASALAR 258 TL'DEN başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
doğru ölçülerde kesilip bükülen metallerin içine yine doğru ölçülerde kesilip bükülen plastik çelik mika demir vs.vs. ekleyip araba yapıyorlar. tabi ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
SON GÜNCELLEME: 17 KASIM 2017 Ürünlerimizin tamamı kampanyalı ve adınıza faturalıdır. Ürünlerimizin ma... Mesaja git »
SAHİBİNDEN SAHTE KİMLİK İLE KARGO DA DOLANDIRICILIK İZMİR başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
başlıkta SAHTE KİMLİK diyor. yani AD SOYAD TUTUYOR demektir bu. ama nasıl olduysa konu ilerledikçe sanki ad-soyad tamamen farklıymış ad-soyad tutmayan... Mesaja git »
"FANATİK BEŞİKTAŞLILARA ÖZEL" olanından 2 adet sipariş verdim. teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşları

evrim3

Acikparfumler
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
mrb
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Türk Telekom
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
oooo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.077