Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
M.Sc@field
Gerçek AdYusuf Burak YILMAZ
Doğum Tarihi28 Ocak ****
MeslekMakine Tek. Öğrencisi
İlgi AlanlarıBilgisayar,Araba,Müzik
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.İnşallah iyi bir çalşmayla bende kazanırım seneye.Şimdiden başladık hazırlıklara.Bakalım.Hayırlısıysa olsun.Kazana... Mesaja git »
: dђ ғіат аlвeа такımı -yenileniyoruz- başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: ovalı222 Selamlar arabaya film çektirdim http://resim.donanimhaber.com/upfiles/908059/605FC399177A4324BC135CA89228A582.... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: FühreR59 Burak senin motorda bizimkiyle farklıDikey konumlandırmışlar1.4 Fire'larda değişiklik yaptılar heralde 2 temel... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: Umut.25 Fiat ne cimriymiş sole dynamiclerde kaput izolatörü b,le koymamışlar Araba güzel burak maşallah Eyvallah dost... Mesaja git »
Herkese Merhabalar; Bugün arabanın içini temizledim.Hazır aşağı inmişkende bir kaç resim çektim.Birde şu xenonları taktırana kadar osram nb'leri ... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: Umut.25 Orijinalden alıntı: M.Sc@field Orijinalden alıntı: Umut.25 Orijinalden alıntı: M.Sc@field ... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: Umut.25 Orijinalden alıntı: M.Sc@field Orijinalden alıntı: Umut.25 Herkese Hayırlı Akşamlar. Sonunda dön... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: Umut.25 Herkese Hayırlı Akşamlar. Sonunda döndüm Ankara'ya tatilde boş durmadım 3.stop lambasını söktüm ampulleri değiştir... Mesaja git »
Yeni Sticker Geldi.Buda Fena Değil. http://img837.imageshack.us/img837/1294/albealogo.jpg... Mesaja git »
: Albea Takımı İçin Tasarımcıya İhtiyacımız Var! başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: SmyrneGe Yenisi geldi. http://img837.imageshack.us/img837/1294/albealogo.jpg PSD Dosyası: http://uploaded.to/file/os... Mesaja git »
Arkadaşları

necooti

acdemirkol

havnitekin

kadheerjahn

FreezeTheLife

zeiffer

inegöllü

br251

rozek

candan mühendislik

Motor Doktoru

Kadirdalgic

Cross_34

orhanpaşa

Susta Kazım

ovalı222

ibrhm_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SAPPHİRE HD4830 GAYET TEMİZ ve UYGUN
Alıcı: Cross_34
Tarih: 5 Mayıs 2010; 18:05:13
Yorum
Güvenilir, iyi niyetli ve dürüst bir satıcı. Sattığı ürün, belirttiği özelliklere bire-bir uygun du
İmza
DH 4Ever !

Hakkında
Sırf dünya için mi yaratıldık ki her şeyimizi ona harcıyoruz...

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme..

Casper NIRVANA 15.6" CPQ.I430-4K25P
Intel® Core ™ i5 İşlemci i5-430M (İşlemci hızı 2.26 GHz, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile Maximum 2.53 GHz, 3MB Intel® Akıllı Bellek)|4 GB DDR3 1066 MHz Bellek|320 GB SATA Harddisk| İntel Wifi Link 5100 Ağ Bağlantısı a/g/n ve Realtek ethernet kartı | 2 GB DDR3 Nvidia Geforce GT240M Ekran Kartı(1GB Ayrılmış Bellek) |Multi Card reader (MS/MS PRO/MMC/SD)| 1.3MP Web Camera| 3X USB 2.0 port, 1X eSATA Combo, 1X HDMI| 15,6" 16:9 Ekran | Çift katman destekli LightScrible özellikli DVD+/-R | PCI-e Mini Card | Bluetooth |Lisanslı Windows 7 Home Premium x64

Sorunsuz Alışverişlerim

kontendoo (HDD Aldım) -dehşet- (Ekran Kartı Aldım SAPPHİRE HD4830) kadheerjahn (Ekran Kartı Aldım MSI RX1600PRO)
Cross_34 (Ekran Kartı Sattım HD4830)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094