Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aytug25
Gerçek AdAytuğ Yüceer
Doğum Tarihi18 Mart 1986
MeslekElektrik - Elektronik Mühendisi
KonumManisa,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 178
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Ps Vita + 8gb Hafıza kartı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Theflow twitterde yazmış Burda sd2vita 1.92 versiyonunda 3.68 desteğini yazmış Wololo.net buraya bakabilirsin, günlük bilgileri yazıyorlar...... Mesaja git »
Satılık Ps Vita + 8gb Hafıza kartı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Önümüzdeki ayın 1inde 3.67 ve 3.68 cihazlara jailbreak geliyor deniyor, eğer jailbreak düşünürseniz bence bekleyin biraz daha...... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
O zaman rdr goty alır. Multi platform olması yüzünden o tarz oyunlar hep daha yüksek puanlar alıyor. Ben last of us 2 bu yıl sonu zannediyordum 2019 b... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Daha oyunu bitirmediğim için boss savaşları az yada çok demek istemiyorum, bana göre canavarları tek animasyon ile öldürülmesi oyunun en büyük eksikli... Mesaja git »
Oyun çok güzel olmuş ama bence goty olmaz, canavarları öldürme animasyonunun az olması ve bosslar dışındaki büyük canavarların kendini çok tekrar etme... Mesaja git »
Nintendo Wii Batarya+ Sarj İstasyonu Pil Derdine Son 30tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kargo ne kadar tutar acaba ?... Mesaja git »
İPHONE7 15 AY GARANTİ GOLD - 10+10 KOZMETİK 1700TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kendisi ile alışverişim olmuştu, güvenilir, iyi bir arkadaş, ihtiyacım olsa bu fiyata kaçırmazdım iphone 7yi, neyse iyi satışlar dilerim...... Mesaja git »
Belki de en kötü karar , kararsızlıktan daha iyidir. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam kendinize göre tüm adayların artı ve eksilerini düşünün ons göre oyunuzu verin, bana göre mevcut sistemin yanlışları fazla, fetö ile kandırıldı,... Mesaja git »
Almanyada yaşıyorum soruları alayım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konu biraz hort olacak ama size bir kaç sorum vardı, cevaplarsanız çok sevinirim... 1- elektrik elektronik mühendisiyim, Almanya'da da mühendis olarak... Mesaja git »
4.55 Sıfır PS4 'ler Burada PRO ve Slim Modeller başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sizin ilanı görünce aklıma geldi, 2006 yada 2007 yılında sizin dükkana gelip psp almıştım iyi satışlar dilerim...... Mesaja git »
Arkadaşları

vbalikci

TMoE

magancı

ajinco

artçı

Cosmologic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık İpad Mini
Alıcı: dargmen
Tarih: 23 Ağustos 2013; 20:50:40
Yorum
cok tşk ediyorum güzel bir alışveriş oldu cok ilgili bir arkadaş memnun kalacagınızdan hic şupheniz olmasın
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Wii, Xbox, PSP, PSVITA, PS3
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.059