Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kunt_14
Gerçek AdTayfun
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 51
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1. Celp Hatay/İskenderun Deniz Alay Komutanlığı. Varsa bi wp grubu falan özelden atın.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
SATILIK Oyun Adı: Marvel's Spider Man Pri-Sec: Pri Alındığı Ülke: Türkiye Fiyat: 135 TL İletişim: PM ve Whatsapp Ödeme: Cepteteb Diğer ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
SATILIK Oyun Adı: Marvel's Spider Man Pri-Sec: Pri Alındığı Ülke: Türkiye Fiyat: 135 TL İletişim: PM ve Whatsapp Ödeme: Cepteteb Diğer ... Mesaja git »
Alınık Spiderman Primary Hesap PS4 konusunu başlattı (5 ay önce)
İletişim önce pm sonra whatsapp.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende give me a god of warda açtım. Doğru runik saldırıları ve doğru tılsımı kullanmakta fayda her bir düşman çeşidi için. Birde yeni zırhları alıp up... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Sonunda bende bugün öğleden sonra ön siparişimi geçmiş bulunmaktayım psn üzerinden :) Şu zamana kadar hiç bir videoyu izlemedim spoiler yememek adına.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Benim beklentilerimi karşıladı yüksek oranda. Sadece yukardada bi arkadaş söylemişti combat sırasında çocuğun hareketleri aşırıya kaçtığında tuhaf dur... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben geleneksel olarak gow oyunlarına özel platinium trophy açmaya çalışıcam mesela. Buda tadını yavaş yavaş çıkarana kadar biraz süre kazandırır sanır... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Haklısın geçen haberini okumuştum bende. Bir avantajımız vardı onuda kaldıracaklar umarım vergi olayı gelmez hiç bir dijital platforma.... Mesaja git »
Hazırlıklar devam ediyor daha galiba. Çıkış tarihini hala sır gibi sakladıklarına göre. Pusuda bekliyoruz. Kutulu almayı düşünüyordum ama bu fiyatlarl... Mesaja git »
Arkadaşları

Nymphetaminê

TheCaliph_

Gs_Emre

SyLmZ

yuzi_35

susuzdedeli

ksk_kaan

Mr.Clicker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: İZMİR İÇİ ELDEN SATILIK SHADOW OF WAR PS4 OYUNU
Alıcı: lordkisame
Tarih: 15 Kasım 2017; 19:59:51
Yorum
Anlayışı, sabrı, iletişimi ve hızlı davranışı için teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir DH üyesi.
Genel Puan

Ürün: İZMİR İÇİ ELDEN ACİL SATILIK SIFIR AYARINDA DRAGON AGE İNQUİSİTİON!!!!
Alıcı: bouncer20
Tarih: 22 Şubat 2015; 12:15:39
Yorum
Genel Puan

Ürün: İZMİR İÇİ ELDEN SATILIK/TAKASLIK SIFIR AYARINDA PS4 FAR CRY 4 LİMİTED EDİTİON
Alıcı: rain00
Tarih: 12 Şubat 2015; 21:08:07
Yorum
Genel Puan

Ürün: İZMİR İÇİ ACİLL!!! [SATILIK] SÜPER FİYATA 4 PS3 OYUNU BAKMADAN GEÇME!!!
Alıcı: coolps26
Tarih: 4 Ekim 2011; 22:14:29
Yorum
güvenilir ve çekinmeden alışveriş yapılabilir bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: İZMİR İÇİ [SATILIK] PS3 OYUNLARI
Alıcı: ScreamEagles
Tarih: 15 Eylül 2011; 14:56:47
Yorum
Sorunsuz alış veriş için teşekkürer..
Genel Puan

Ürün: İZMİR İÇİ [SATILIK] SPORTS CHAMPİONS
Alıcı: brknsmnc
Tarih: 28 Şubat 2011; 18:39:06
Yorum
ankaştığımız gibi anlaştığımız saatte ve yerde görüştük alış-verişi yaptık teşekkür ederim arkadaşa
Genel Puan

Ürün: İZMİR İÇİ [SATILIK] PES 2011 (TÜRKÇE)
Alıcı: Lostmyth
Tarih: 10 Şubat 2011; 17:53:08
Yorum
İmza
Psn Id:Sertay2405

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090