Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lMoRpHeUsl
Gerçek Adkaan s.
Doğum Tarihi27 Temmuz 1983
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 109
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Buram buram dolandırıcı kokuyor arkadaş :D... Mesaja git »
Cep telefonlarındaki TRT vergisine önemli düzenleme başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sn Dh yetkilileri teknoloji haberinden çok asparagas propaganda haberleri yayınlamaktasınız , bilmem farkındamısınız , birde ısıtıp ısıtıp her ay ayn... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
hocam maşallah hayran kaldım uydunet sevginize , profilinizde kablonetin modeminin resiminden tut attığınız bütün mesajların kablonetle alakalı olması... Mesaja git »
Kota İstemiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
modem çok kalitesiz bağlantı fiber olmasına rağmen performans alamıyorsunuz , teledünyaya gelince saçma sapan kanallarla dolu ve silemiyorsun semerkan... Mesaja git »
Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
haziranda taahhüt'üm biter bitmez bende başka servis sağlayıcısına geçicem , isterlerse 1 kuşuruş yapsınlar gb başına alacakları ücreti , olay para ol... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
telekom hattı kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok 4g ve çekimde... Mesaja git »
hocam bende türk telekom hattı kullanıyorum ,Bursada semte göre h , h+ veya 4g çekiyor telefon, 800 mhz bandını kullanmayan mi5 , mi mix gibi bir ço... Mesaja git »
ben teli alacak arkadaşları bilgilendirme amaçlı yazdım tartışmak maksadıyla değil makinanın linkini aticam senin söylediğin tellerin hangisinde 12 x ... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar , bende teli dün gittigidiyor dan aldım . Kurulumdan sonra otodan 2 güncelleme geldi.telefonda 4g veya çekimle ilgili bir sorun yok... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Bugün Samsung C7 elime ulaştı bende, almak isteyenlere ışık tutmak için birkaç bilgi vermek istiyorum. hepsiburada.com dan 1549 Tl ye aldım delta gara... Mesaja git »
Arkadaşları

QuieT_ExcellenT
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK 1 GB POWERCOLOR HD6850(Satıldı)
Alıcı: volkan...
Tarih: 5 Şubat 2013; 21:32:30
Yorum
güvenilir ve ilgili satıcı kargolama mükemmel sorunsuz alışveriş için teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK SAPPHIRE HD5770(V3)
Alıcı: OKAN85
Tarih: 21 Haziran 2011; 17:50:41
Yorum
Gayet güvenilir,paketlemesi güzel,iletişim kopukluğu yaşamadım,alışveriş için tereddüt edilmesin.
Genel Puan

Ürün: SATILIK PALİT GTS250 E-GREEN 512MB
Alıcı: pashha27
Tarih: 12 Mayıs 2011; 18:56:50
Yorum
Gerek satış öncesi, gerek sonrası mükemmel ilgi. Herşey güzeldi.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078