Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lMoRpHeUsl
Gerçek Adkaan s.
Doğum Tarihi27 Temmuz 1983
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 113
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İsveç'te Açık Alanlarda Sigara İçme Yasağı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Özellikle yolda yürürken sigara içen arkadaşlara rica ediyorum , bu huyunuzdan vazgeçin.Sizin dumanınızı arkanızdan solumak zorunda kalıyor.... Mesaja git »
Satılık 4 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz Ddr3 Ram (KHX1600C9D3B1/4g) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Afedersiniz hocam , pm'iniz gelmedi malesef,konuya yazdığınızıda ilanı güncellerken gördüm.Kart forumdan sabirenator arkadaşımıza satılmıştır az sonra... Mesaja git »
Sistemimde takılı olan sorunsuz 4 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz Ddr3(KHX1600C9D3B1/4g)ram satılıktır.FİYAT 85 Tl'dir ve pazarlık yoktur.Bursa içi ... Mesaja git »
Satılık Kingston DDR3 4gb 1600mhz (4 tane) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hayırlı işler hocam , anakartin 4 slotta ramlari 1066 çalıştırması ilginç gerçekten .... Mesaja git »
Suriyelilerin iş yaptıkları ticarethanelerden vergi alınmıyor, üstüne tedavisi ilacı bedava , biz randevu almak istesek muayene için 10 gün sonraya sı... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
arkadaşlar benim knox 0x1 , ota güncellemede bir sıkıntı olmadı.Nisandan beri 2 veya 3 güncelleme geldi.Hongkong cihazı gözüküyor.Acaba ne zaman nouga... Mesaja git »
Buram buram dolandırıcı kokuyor arkadaş :D... Mesaja git »
Cep telefonlarındaki TRT vergisine önemli düzenleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Sn Dh yetkilileri teknoloji haberinden çok asparagas propaganda haberleri yayınlamaktasınız , bilmem farkındamısınız , birde ısıtıp ısıtıp her ay ayn... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
hocam maşallah hayran kaldım uydunet sevginize , profilinizde kablonetin modeminin resiminden tut attığınız bütün mesajların kablonetle alakalı olması... Mesaja git »
Kota İstemiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
modem çok kalitesiz bağlantı fiber olmasına rağmen performans alamıyorsunuz , teledünyaya gelince saçma sapan kanallarla dolu ve silemiyorsun semerkan... Mesaja git »
Arkadaşları

QuieT_ExcellenT
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık 4 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz Ddr3 Ram (KHX1600C9D3B1/4g)
Alıcı: sabirenator
Tarih: 22 Ocak 2018; 10:06:11
Yorum
Halit beye ilgisinden dolayı teşekür ediyorum. sorunsuz alışverişimiz oldu
Genel Puan

Ürün: SATILIK 1 GB POWERCOLOR HD6850(Satıldı)
Alıcı: volkan...
Tarih: 5 Şubat 2013; 21:32:30
Yorum
güvenilir ve ilgili satıcı kargolama mükemmel sorunsuz alışveriş için teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK SAPPHIRE HD5770(V3)
Alıcı: OKAN85
Tarih: 21 Haziran 2011; 17:50:41
Yorum
Gayet güvenilir,paketlemesi güzel,iletişim kopukluğu yaşamadım,alışveriş için tereddüt edilmesin.
Genel Puan

Ürün: SATILIK PALİT GTS250 E-GREEN 512MB
Alıcı: pashha27
Tarih: 12 Mayıs 2011; 18:56:50
Yorum
Gerek satış öncesi, gerek sonrası mükemmel ilgi. Herşey güzeldi.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086