Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
commad
Gerçek Adismail xxx
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Avansas 250/50 kod başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kayıtlı olduğunuz mail adresine indirim kodu geliyor arkadaşlar. Bana geleni az önce kullandım... Mesaja git »
Hocam hakem heyetine gitmeyi planlıyo musunuz ? Ben pazartesi başvuru yapıcam... Mesaja git »
Dell Inspiron 3558 B20F45C Notebook 1599 TL, Sınırlı Stok başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Alınan bilgisayarı göndermeyen, kafasına göre iptal edip haber dahi vermeyen firma. Müşteri memnuniyeti en rezil firma Gold ... Mesaja git »
Yok hocam beni de aradılar iptal ettirmeye çalıştılar. Bende kabul etmedim ve yasalardan bahsettim. Sonra tedarik süresi uzar falan dediler. Bakalım b... Mesaja git »
Hocam çok sağolun. Aldım bir tane. 480 iade de olursa 2800 e malolmuş olacak ... Mesaja git »
Media market de pazarlikla alinan fiyatlar. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Magazadan... Mesaja git »
Araba için buzdolaplı kolçak 19.90+kargo (hb) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
citroen c-elysee hocam... Mesaja git »
Araba için buzdolaplı kolçak 19.90+kargo (hb) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kendim yaptım hocam. Cihazın kurulumu basit, zaten şeması mevcut. Daha sonra ihtiyaca göre araca vidalıyorsunuz. Benim aracıma tam oturduğu için vidal... Mesaja git »
Benimkisi geldi bugün. Citroen c-elysee ye gayet iyi oldu. Soğutmasını denedim 15 dk da gayet iyi soğutmuştu. Belkide izmirde hava soğuk ondan hızlı s... Mesaja git »
Forum ahalisi sayesinde 777/444 kupon yakaladım. İşlerin arasında tesadüf foruma bakarken denk geldi ve acayip ihtiyacım vardı. Kampanyayı yapan, hab... Mesaja git »
Arkadaşları

elifozbek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Gittigidiyor %10 indirim çeki (SATILDI)
Alıcı: koko69
Tarih: 17 Haziran 2014; 13:25:17
Yorum
tşk
Genel Puan

Ürün: GG %5 hediye çeki satılıktır.
Alıcı: zekibeyy
Tarih: 6 Haziran 2014; 14:53:53
Yorum
sorunsuz işlem yapılmıştır. tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: hizlial.com 200/25 indirim kodu(satılmıştır)
Alıcı: ankizmir
Tarih: 1 Mayıs 2014; 14:25:49
Yorum
sorunsuz bir alışverişti.kendisine güvenebilirsiniz.teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: satılmıştır.
Alıcı: Justfather
Tarih: 25 Nisan 2014; 16:59:57
Yorum
İlgisi ve güvenilirliği için teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078