Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WalterWhite00
Gerçek AdH Ö
Doğum Tarihi8 Temmuz 1988
MeslekMimar
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 145
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dizel Golf 6 Highline yerine Dizel Giulietta Distinctive başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
hocam yılda kaç km yapıyorsunuz bilmiyorum ama ben şahsen giu'nun benzinli otomatik modelini tavsiye ederim. N modunda kedi, D modunda çitaya dönüşen... Mesaja git »
Meguiars Nxt 2.0 Boya Korucuyu Cila Kullananlar Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
evet hocam güzel ürünler var da malesef ortamım araçla çok ilgilenmeye müsait değil. keşke şöyle bahçeli bi evim, garajım olsa da haftasonlarında ara... Mesaja git »
Meguiars Nxt 2.0 Boya Korucuyu Cila Kullananlar Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
mantıklı hocam teşekkür ederim. zaten en az 1.5 ay gider de , sonrasnda duruma göre güncellerim cilayı :) ama gerçekten aracı güzel gösteriyor ve dok... Mesaja git »
Meguiars Nxt 2.0 Boya Korucuyu Cila Kullananlar Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
vaat edilen süre ne kadar hiç bilmiyorum hocam :) araba bikaç sokak ötede duruyor , evimin olduğu yerde park yasağı var. hlaiyle 3-4 gün hiç bakmıyo... Mesaja git »
Arkadaşlar bu ürünü 2 gün önce aracıma uyguladım. Daha önce kullanan arkadaşlara birkaç sorum var. 1) Ortalama 15 günde bir aracı yıkatırsam ömrü ne... Mesaja git »
Çelik sibop gerekli midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
çok teşekkürler arkadaşlar. ebay'dan falan baktım 4 tanesi 3 euro'dan başlayıp 60 euroya kadar çelik sibop modelleri var, tabi benim lastiklere takıla... Mesaja git »
Yahu şu TSI 9-10 litre yakıyor muhabbeti nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
o zaman çok şanslısınız hocam darısı hepimizin başına araba kullanmak artık büyük lüks malesef. biraz uzatıcam ve alakasız olacak ama içimdekile... Mesaja git »
Yahu şu TSI 9-10 litre yakıyor muhabbeti nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hocam 8 litre yine iyi sizin. benzinli araçlarda optimum 8 oluyor. ayrıca 50 kuruş değil hocam 40 kuruşa falan denk geliyor 8 litre. benim giunun ya... Mesaja git »
Çelik sibop gerekli midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hocam benim lastikçi de aynı şeyleri söyledi. çürüyen bir kauçuk sibop ani bir hareketle hava kaçırmaya başlarsa ve sürüş esnasında lastiği indirirse... Mesaja git »
Çelik sibop gerekli midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bizim buralar o konuda guvenli hocam, ama belli olmaz tabi yine de :))... Mesaja git »
Arkadaşları

EdaisY

stormturk

HyperXCrossfire

BetterBosh

JaSoN_

Paramedik 112

vet147

diego10ribas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
TV
LG
Hakkında
D6D9F152B18048728CCA20083E84DB04.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
2.938