Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WalterWhite00
Gerçek AdH Ö
Doğum Tarihi8 Temmuz 1988
MeslekMimar
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 146
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
kullandığınız rom'u bilmiyorum ama global stabil şu an sürekli kullanımda 6.5 saat civarı, günlük kullanımda ise 4.5-5.5 saat arası ekran süresi v... Mesaja git »
İnstagramın 100% gösteriş mekanı olması başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
sadece instagramı kastetmedim. facebook da instagram gibiydi başlarda. facebook 90 sonrası neslin ergenliğine denk geldi. kaldı ki instagram 2012 yılı... Mesaja git »
Donanımhaber'in eski tadının kalmaması.. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
eski nesil olarak bunun daha bi farkındayız sanırım... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
arkadaşlar bizim global stabil rom'lu cihazlara miui 9 ve android 7 güncellemesinin ne zaman geleceği bildirildi mi? ağustos sonu diyorlardı sanki, ha... Mesaja git »
İnstagramın 100% gösteriş mekanı olması başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
instagram sanal bi podyumdan ibaret, sosyal rekabetin had safhada olduğu. kızların "en seksi, en çok gezen benim" , erkeklerin "en popü... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
bu telefonla ilgili farkettiğim enteresan bi durum var. her şarjın performansı aynı olmuyor ilginç bi şekilde. mesela şu an batarya yüzde 63'e gel... Mesaja git »
Donanımhaber'in eski tadının kalmaması.. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
kastettiğimin bi kısmını özetlemiş oldunuz hocam. ben de o günleri, o trolleri arıyorum açıkçası. bilgilendirici konular ve yardımlaşma da azaldı.... Mesaja git »
Donanımhaber'in eski tadının kalmaması.. konusunu başlattı (25 gün önce)
2005'ten beri üyeyim arkadaşlar. Sürekli takip ederim. Hiç bu kadar sıkıcı, bu kadar tekdüze ve bu kadar kendini tekrar eden bir hale gelmemişti ... Mesaja git »
80-90 bin arası ilk araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
benim tercihim giulietta olurdu ki oldu :) 3ü de güzel araçlar. annenizden sonra siz kullanacaksanız mini, erkek için çok iyi bi seçenek olmayabilir. ... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
arkadaşlar bu arada miui 9'un global stabil olarak yayınlanma tarihi verildi mi ?... Mesaja git »
Arkadaşları

EdaisY

stormturk

HyperXCrossfire

BetterBosh

JaSoN_

Paramedik 112

vet147

diego10ribas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Xiaomi
Takım
Galatasaray
TV
LG
Ses Sistemi
Edifier
Notebook
Samsung
GPS, Navigasyon
Tomtom
Hakkında
D6D9F152B18048728CCA20083E84DB04.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.219