Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WalterWhite00
Gerçek AdH Ö
Doğum Tarihi8 Temmuz 1988
MeslekMimar
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 146
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1v1y Sitesinden Parfüm Alınır Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
boyner'in diye biliyorum. güvenilirdir gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.... Mesaja git »
Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
memnun kalmanıza sevindim hocam. o arkadaşın adını bilmiyorum, baya kısa saçlı kelvari bi arkadaş di mi onu diyosunuz ? eğer oysa gayet dikkatliydi ay... Mesaja git »
Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
evet hocam tavsiye ederim. dediğim gibi 1.5 yılda 3 kez değişime gittim, lastiklerim de orda zaten. hiçbir sıkıntı yaşamadım.... Mesaja git »
Bir Ankaralının Gözünden LPG İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hocam en az 5 kere lpg servisine gitmişimdir, hepsinde de hiçbir sorun yok dendi. dediğim gibi zaten aracın kendisi şehiriçi 11 litre benzin yakan bir... Mesaja git »
2 aylık mimar maaşına bir telefon alınan ülke. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hocam 3500 alıyorum ama öğle arası yemeği şirket karşılamadığından cepten ödüyorum. 3050-3100 falan kalıyor net. malesef özel sektörde böyle. yeni me... Mesaja git »
KIŞ İÇİN ORJİNAL PARFÜM TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
lalique encre noire ve thierry mugler pure havane (ya da pure malt) tavsiye ederim. her ikisi de her yerde rastlayacağınız kokular değiller. dior hom... Mesaja git »
2 aylık mimar maaşına bir telefon alınan ülke. konusunu başlattı (16 gün önce)
Iphone'un yeni modeli "X" Türkiye'de 6099 tl'den satışa çıkarılıyormuş. Bu tam olarak türkiye'nin en zor fakültelerinden biri olan mimarlık fakültesi... Mesaja git »
Bir Ankaralının Gözünden LPG İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hocam 4 ileri bva şanzımanlı megane 3'ler yakıyor o kadar. sonra cvt ve ardından edc'ye geçtiler de tüketimi düştü biraz. bva şanzımanlı megane'ların ... Mesaja git »
Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
arkadaşlar bir süredir buraya gidiyorum; turan güneş tarafında. hem değişim hem lastik oteli için gidiyorum. geçen sene değişim+otel 80 tl idi. bu sen... Mesaja git »
Lpg en fazla 1.2 kat fazla yaktırır. yanlış bilgi. araçtan araca çok değişebilir. önceki aracımda (megane 2012 otomatik) lovato obd II lpg kiti vardı.... Mesaja git »
Arkadaşları

EdaisY

stormturk

HyperXCrossfire

BetterBosh

JaSoN_

Paramedik 112

vet147

diego10ribas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Xiaomi
Takım
Galatasaray
TV
LG
Ses Sistemi
Edifier
Notebook
Samsung
GPS, Navigasyon
Tomtom
Hakkında
D6D9F152B18048728CCA20083E84DB04.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.164