Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WalterWhite00
Gerçek AdH Ö
Doğum Tarihi8 Temmuz 1988
MeslekMimar
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 148
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Üniversite öğrencilerin para konusunda sürekli ağlaması başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ben de viral olduğunu düşünenlerdenim ancak şu ihtimalleri düşünmeyecek kadar da kıt olmamak lazım. ya hiç öğrenci olmadınız ya da geniş düşünemiyorsu... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
arkadaşlar bu telefona renksiz şeffaf silikon kılıf arıyorum ve bir türlü bulamadım. alan oldu mu hiç ?... Mesaja git »
Max. 150 tl civarı kulaküstü kulaklık tavsiyesi konusunu başlattı (3 ay önce)
arkadaşlar max fiyatı 150 tl civarı olacak şekilde kulaküstü kulaklık bakıyorum. tabi ne kadar uygun olursa o kadar iyi. jbl t250si, jbl t450, jbl t30... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
dolum esnasında yüzde 90a kadar çok hızlı bir şekilde gelirken 90'dan sonra bir hayli yavaşlıyor. yani yüzde 5'ten 90'a 60 dakikada geliyo... Mesaja git »
dün gece aynı mekanda aynı ışık altında arkadaşımın mate 10'uyla fotoğraf kıyaslaması yaptım. mi note 3'ün bazı fotoğraflarda daha parlak ve canlı çek... Mesaja git »
bu telefonun şarj performansı açısından piyasada rakibi çok az. lenovo p2, redmi note 4 vs vs çok az sayıda model var şarj konusunda daha iyi olabilec... Mesaja git »
baya iyiymiş hocam. ben 2 gün bekleme süresinde hiç telefon görüşmesi yapmadan 8 saat falan ekran süresi gördüm wifi ile, pil tasarrufu kapalı, parlak... Mesaja git »
güç tasarrufu açık mıydı hocam ? 8 saat bekleme süresi içerisinde ile şarjım yüzde 80 e düşene kadar 1 saat 50 dk falan oluyor ekran süresi bende.... Mesaja git »
bende 80-85 dk civarı.... Mesaja git »
ben tam şarjla wifi açık, pil tasarrufu kapalı, parlaklık yüzde 45-50 civarı olarak 2 günde 8 saate yakın ekran süresi alıyorum telefon görüşmesi yapm... Mesaja git »
Arkadaşları

EdaisY

stormturk

HyperXCrossfire

BetterBosh

JaSoN_

Paramedik 112

vet147

diego10ribas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Xiaomi
Takım
Galatasaray
TV
LG
Ses Sistemi
Edifier
Notebook
Samsung
GPS, Navigasyon
Tomtom
Hakkında
D6D9F152B18048728CCA20083E84DB04.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.279