Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanadolu
Gerçek Ad 
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akülü vidalama iş görür mü?... Mesaja git »
A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar bende olta takımını almayı düşünüyorum kullanan varsa memnun mudur?... Mesaja git »
A101 fairy platinum 135'li 47.95 TL konusunu başlattı (3 ay önce)
Biraz önce A101'den 135'li fairy platinumu 47,95 TL'ye aldım tanesi hemen hemen 35 kuruşa geliyor, kasadaki görevli bölgesel değil dedi ama emin değil... Mesaja git »
PlayStation®Plus: 12 Aylık Üyelik %30 indirimli başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Alalı daha 1 hafta olmadı. İptal edip tekrar alabiliyormuyuz? :)... Mesaja git »
İzmir kim market pringles 4 lira konusunu başlattı (5 ay önce)
Gaziemir kim markette biraz önce gördüm,pringles çeşitleri 4 TL, isteyen arkadaşlar degerlendirebilir. İftar hazırlığı yaptığım için aceleyle açıy... Mesaja git »
Arçelik 9143 YCM Çamaşır Makinesi Alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Konuyu hortlatacağım ama evdeki çamaşır makinesi bozuldu en kısa zamanda makine almam gerekiyor bu makine özellik bakımından cazip geldi fakat hiç ku... Mesaja git »
Arnice Merlin Dik Elektrikli Süpürge 72.99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Ben kullanıyorum, birkaç ay önce vatan bilgisayardan 67 liraya falan almıştım, günlük olarak iyi ama genel ev temizliği için pek tavsiye etmem çekimi... Mesaja git »
lig tv 449 tl 100 tl yalıspor çeki hediye başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
HD yayın her ay için +7 TL bildiğim kadarıyla.... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çok teşekkür ederim hocam bütçeyi biraz daha artırabilirim ama dediğim gibi tek başıma yaşadığım için değer mi emin olamadım. senin dediğin modellerd... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba arkadaşlar; Bulaşık makinası almayı düşünüyorum tek başıma yaşadığım için öyle über özelliklerde olmasına gerek yok işimi görsün güzel y... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096