Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanadolu
Gerçek Ad 
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayStation®Plus: 12 Aylık Üyelik %30 indirimli başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Alalı daha 1 hafta olmadı. İptal edip tekrar alabiliyormuyuz? :)... Mesaja git »
İzmir kim market pringles 4 lira konusunu başlattı (24 gün önce)
Gaziemir kim markette biraz önce gördüm,pringles çeşitleri 4 TL, isteyen arkadaşlar degerlendirebilir. İftar hazırlığı yaptığım için aceleyle açıy... Mesaja git »
Arçelik 9143 YCM Çamaşır Makinesi Alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konuyu hortlatacağım ama evdeki çamaşır makinesi bozuldu en kısa zamanda makine almam gerekiyor bu makine özellik bakımından cazip geldi fakat hiç ku... Mesaja git »
Arnice Merlin Dik Elektrikli Süpürge 72.99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ben kullanıyorum, birkaç ay önce vatan bilgisayardan 67 liraya falan almıştım, günlük olarak iyi ama genel ev temizliği için pek tavsiye etmem çekimi... Mesaja git »
lig tv 449 tl 100 tl yalıspor çeki hediye başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
HD yayın her ay için +7 TL bildiğim kadarıyla.... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Çok teşekkür ederim hocam bütçeyi biraz daha artırabilirim ama dediğim gibi tek başıma yaşadığım için değer mi emin olamadım. senin dediğin modellerd... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Merhaba arkadaşlar; Bulaşık makinası almayı düşünüyorum tek başıma yaşadığım için öyle über özelliklerde olmasına gerek yok işimi görsün güzel y... Mesaja git »
N11 20 TL mobil kupon 100 TL ve üzeri.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
150 tl üzeri verdi,başlığı degistirebilirsiniz.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) KULÜBÜ ★★ANAKONU★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Fikirlerini söyleyen herkese çok teşekkür ederim, evet meizu x5 benim de kafama çok yatıyor ama garanti konusu çok düşündürüyor, birde 5.5 inç biraz f... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) KULÜBÜ ★★ANAKONU★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Fikirlerini söyleyen herkese çok teşekkür ederim, evet meizu x5 benim de kafama çok yatıyor ama garanti konusu çok düşündürüyor, birde 5.5 inç biraz f... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.508