Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
King Stannis
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Temmuz 1994
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD'den sürpriz dev işlemci kutusu: Ryzen APU geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
R5 2500u ve r7 2700u apulu laptoplar var, 2300u ve 2200u da gelecek.... Mesaja git »
AMD'den sürpriz dev işlemci kutusu: Ryzen APU geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
R3 2200g güzel olmuş bellek bant genişliği nedeniyle vega 8le vega 11 arasında çok fark olmaz diye düşünüyorum, ekran kartları madenciler yüzünden pah... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bende hydra hunter oynuyordum rank 10a kadar gelmiştim, warlocklar defile atınca çok eğlenceli dakikalar yaşıyordum. Tabi counterspell bu konuda yard... Mesaja git »
Challenge a friend görevi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yapıldı.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Oyundan tat almak için sevdiğiniz decklerle oynayın, ranked deck oluşturmak için kasmaya gerek yok, insanın sinirleri bozuluyor.... Mesaja git »
AMD'nin 2018 Yol Haritası Detaylandı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2200g güzel duruyor. R3 1200e göre 20 dolar civarı daha ucuz biraz daha yüksek frekansta ve üstelik vega 8 gpusu var. Bu apuların kendi belleği var mı... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Olmazsa mobilden devam.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anlık gelişti, normalde bu kadar sinirli değilim, hele pc oyunlarında en son Gta Sa'da uçak okulu görevinde böyle sinirlenmişimdir tabi o zaman çocuk ... Mesaja git »
Dün gece 2000 dustlık bir Hunter decki yapıp ranka başladım 18den 15e geldim. Bugün 15te 1 saatten fazla oynadım dragon priestler(minyonlara 3 vuran k... Mesaja git »
Sağ ol. Mobilde Hearthstone kaç gb boş alan istiyor? Günlük görevleri hiç bilgisayara ihtiyaç duymadan telefondan yapabiliyor muyuz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.098