Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
King Stannis
Bir Önceki Kullanıcı AdıTentacruel
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Temmuz 1994
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
950m gayet iyi, fiyat üzmezse alınır. Piyasaya çıkış tarihi hakkında bilgi var mı?... Mesaja git »
Üzerindeki gpu 768p orta ayar oyun oynatsa yeter. Gpu hakkında bilgi var mı?... Mesaja git »
Xiaomi telefonlara performans dopingi: MIUI9 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Stabil sürüm gelsede Redmi 3 üzerinde denesem, mi6 zaten hızlı redmi 3 de ne kadar işlevsel bakalım.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 incelemesi "Fiyat/performans telefonu" başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Nihayet.... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Tanks gg de şöyle bir premium tank gördüm, oyundaki vk 100.01in premium hali diyebiliriz. Ama oyunda bu tank yok ilerde eklenir mi?... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bunları daha önce duydun diyor ama benden duydun demiyor, yanlış hatırlamışım. Dediğin gibi farklı kişiler.... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
2. Kadın dediğin göründüğü sahnede, Volantiste ben vaaz verirken merdivenin dibinde beni dinliyordunuz diyordu galbaha.... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
İkisi aynı kişi diye hatırlıyorum, oyuncu değişikliği olmuştu. Volantisteki kızıl tapınağın başı yani Rhollun en önemli rahibesi diyebiliriz. Kitapta ... Mesaja git »
4000 mAh bataryaya sahip Alcatel A7 tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sd 625li Redmi Note 4x var. 625le 630 arasında çok fark yok diye hatırlıyorum.... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Westeros tarihi = Targeryanlar ifadesinden ister istemez bu anlam çıkıyor, Targeryanlardan önce Westeros için mücadele yok demek de çok saçma en basi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.750