Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
King Stannis
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Temmuz 1994
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben güncel metayla ilgilenmediğimden takip etmiyorum ama metastats sitesinden metayı takip edebilirsin, dikkat etmen gereken şeyler deckin fazla oyund... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Nightmare Amalgam'a ne diyorsun? 3 mana 3/4 murloc fena değil gibi.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Quest kartı bazen en başta oynamıyorum zaten. Mesela karşımda paladin mage yada hunter varsa minionla başlama çalışıyorum oyuna, zaten tur ilerledikçe... Mesaja git »
Murloclar tek başına boardı temizlerken zorlanıyorlar. O yüzden volcanoları koydum, late gamede echo murloc boardı tekrar doldururken çok işime yarıyo... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum ne ekleyebilirim bu decke?... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yukardaki desteyi yapmaya çalış. Meta değişeceğinden win rate'i düşebilir ama zaten ucuz bir deck. Benim önerim tüm kartları craftlama mesela knife ju... Mesaja git »
Challenge a friend görevi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
yapıldı... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Deckin tek sayılı kartlardan oluşursa kartın özelliği aktif oluyor. Even cost ise çift sayılı olması gerek.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Herkes geleceğe dair planlar yapmaya başlamış, ben de pc başına geçince Sir Finley, Old Murk Eye ve Finja craftlayım belki wild rank 10 olurum.... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Witchwoodun solo adventure modu ne zaman oynanabilir olacak? Girip baktım solo adventures olarak eklenmiş ama 2 hafta sonra oynanabilir olacak.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121