Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Teslaman
Gerçek AdFerhat Çevik
Doğum Tarihi14 Ağustos 1989
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Walking Dead (2010- ) | 7. SEZON BİTTİ | 8. SEZON EKİM 2017'DE başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bence sen bu sezonu baştan izle. Bayağı bir dikkatin dağılmış ilk bölümü izlerken. :)) kesin olarak bildiğimiz şeye tahmin filan diyorsun hala. :))... Mesaja git »
Mafia III (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Yahu 1280x720'de oynamışsın. HD bile değil yani O çözünürlükte tabii ki kasmaz. Kaldı ki oyun güzel filan görünmüyor. Diğer ayarların ne bilmiyorum am... Mesaja git »
No Man's Sky (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Gezegende olduğun için. Haritayı açabilmen için gezegen içinde olmaman lazım.... Mesaja git »
Oyunu denedim. Ne bir kasma ne de başka saçma bir durum olmadı. Gayet de güzel olmuş oyun. Eğlenerek oynuyorum. İçeriğin az olduğundan korkuyordum ama... Mesaja git »
Yahu ben oyunu almadım ki zaten. Sadece merak ettim. Oyun bana içerik olarak feci yetersiz geliyor çünkü ve bu bağımsız yapımcılara güvenmiyorum. Be... Mesaja git »
Benim anlamadığım, bu oyunun korsanı nasıl çıktı ki ? Oyunda sürekli online olman gerekmiyor mu ? Sürekli bir servera bağlı değil misin ? Zaten ... Mesaja git »
No Man's Sky (Haziran 2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Yazdığınız yorumlara bakılırsa ve yazılanlar doğruysa bu oyun bomboş, balon bir oyun. Bakın sadece trailerını izledim ve yorumları okuyarak bu yorumu ... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon 16 Temmuz'da başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Kale duvarlarını aşmalarına gerek yok ki. Şehri kuşatırlar. Madem dinci yobazların bu kadar güçlü olabilmesinin sebebi halk, o zaman halk caydırıcıd... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon 16 Temmuz'da başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Ya bu demir tahtın pek bir otoritesini göremedik şimdiye kadar. Bütün hanedalıklar kafasına göre takılıyor. Ne bir yaptırımını ne de bir caydırıcılığı... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon 16 Temmuz'da başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ejderhalardan daha tehlikeli bir canlı varsa o da Baelishtir. Bu herif alenen taht odasına bunu yaptı ve Starkların nasıl kulağına gitmedi bu du... Mesaja git »
Arkadaşları

mactotherack

rlxhkn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Battlefield 4 ID : Andazol
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.107