Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Teslaman
Gerçek AdFerhat Çevik
Doğum Tarihi14 Ağustos 1989
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Biker Crate düştü demin, hiç acımadan okuttum 6,30TL'ye pazarda. %0,03'lük drop rate var o maskın. O kadar şanslı olduğumu düşünmüyorum. :D... Mesaja git »
Korsan Ç.E. - Fallout 4 %100 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Edit : Mod çalışmıyormuş bu zamana kadar, düzeldi şimdi. Teşekkür ederim. Şimdi mod halihazırda yüklü. O zaman mod çalışmıyor şuan. Ben modun, k... Mesaja git »
Korsan Ç.E. - Fallout 4 %100 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu arada, yukarıda belirttiğim diyalog seçeneği durumu bu şekilde ;... Mesaja git »
Şuanda oyunda font sorunu var. Yazılar çok garip görünüyor ve mermi miktarı görünmemekte. Edit: Ayrıca belirteyim, Full Dialog eklentisinde bazen yaz... Mesaja git »
Witcher 3 Hakkında Soru ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hem oyunun sonundan önceki atmosferine ve storyline'nına uygun olduğu için, hem de başka bir ülkeden gelmiş vendor ve trainer (ne olduğunu söylemeyece... Mesaja git »
Witcher 3 Hakkında Soru ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hearts of Stone hikaye bitmeden, Blood And Wine ise hikaye bittikten sonra. Ama HOS'na ana hikayenin sonlarına doğru başlamalısın.... Mesaja git »
The Walking Dead (2010- ) | 8. SEZON ARA VERDİ - YENİ BÖLÜM 25/02/2018 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bence sen bu sezonu baştan izle. Bayağı bir dikkatin dağılmış ilk bölümü izlerken. :)) kesin olarak bildiğimiz şeye tahmin filan diyorsun hala. :))... Mesaja git »
No Man's Sky (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Gezegende olduğun için. Haritayı açabilmen için gezegen içinde olmaman lazım.... Mesaja git »
No Man's Sky (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Oyunu denedim. Ne bir kasma ne de başka saçma bir durum olmadı. Gayet de güzel olmuş oyun. Eğlenerek oynuyorum. İçeriğin az olduğundan korkuyordum ama... Mesaja git »
Arkadaşları

mactotherack

rlxhkn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Battlefield 4 ID : Andazol
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.316