Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UcanHollandali
Gerçek Ad İş
Doğum Tarihi16 Ekim 1993
Konumİstanbul,Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 166
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tarihimizin en talihsiz sampiyonlugu, keske o sene sampiyon olmasaydikta hamzayi sene sonunda gonderselerdi. Hamzayla devam ettik sonra olanlari biliy... Mesaja git »
Beyler mac bileti arayan varsa bu gece 23:00 de sansini denesin cezali ve baskasina verilmeyen biletler klube devir edilecekmis. Belki bilet alabilirs... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Keske co-op moduda olsaymis. Biri cocugu biri kratos'u yonetirdi fena olmaz miydi?... Mesaja git »
İyi oldu bence beyler şöyle düşünü kupa finali lig bitmeden yapılacak. Ligteki final maçları öncesi diyarbakır'a gidecektik. Çok zor bir maç olacaktı ... Mesaja git »
Joffrey Cercei Walder Frey Maicon Tolga Yasin Eren Selcuk Lato Ahmet Ilyn payne The hound Polliver Arya ya yeni listeye verdim onumuzdeki sezon i... Mesaja git »
Maicon hakkinda yazdiklarim. Bugun gene hakli ciktim. 5-1 biten maci hatirlayin. Maicon'un dustugu durumu dusunun hem elia hemde adebayor ne hale ... Mesaja git »
yeni başladım legendry kartlar hakk. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Neleri dustladın merak ettim büyük ihtimal yanlış karar vermiş olabilirsin. Darkness'ı dustla direk uğraşmaya değmez. Çok kötü kart. O kadar uğraşacak... Mesaja git »
Basaksehir ve kupa maci icin kombinemi devrediyorum. ikisi 200 tl. Gise fiyati sayilir. Almak isteyen PM atabilir. 414 blok... Mesaja git »
Haftalar oncesinden bu durumu yazmistim her hafta dua ediyorum su adam yere dustugu zaman dua ediyorum sakatlanirda cikar diye. Genclerin buyuk atakla... Mesaja git »
Sempatik goztepe, karaktersiz goztepe olmustur bu aksam. Turk futbolu bu kepazeligi unutmaz.... Mesaja git »
Arkadaşları

kıymalı kol böreği

ANDREI

Agababangida

St Batuhan

Mark Renton

Çöl Tilkisi

Ambarad

sambaras

NickimeKadar

dudewithafez

RoyaLGuarD

DelaB0ss

rfssfr

35bk35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık lol hesabı, TR, Diamond 5.
Alıcı: Syndrome Of A Down
Tarih: 16 Mayıs 2014; 15:40:26
Yorum
sorunsuz alışveriş oldu. teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141