Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UcanHollandali
Gerçek Ad İş
Doğum Tarihi16 Ekim 1993
Konumİstanbul,Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 166
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
hakem mac boyu akhisari dogradi. ayiptir ya bu kadar acik operasyon yapmayin yeter artik valla futboldan soguttunuz. Yarin bakalim bizim macta ne oluc... Mesaja git »
Urun ikinci eldir. Arkadasim almis biraz denemis becerememis bana verdi. Bende denemedim duruyordu oyle satalim dedim. Sifir sayilir. Kutu icerigi ola... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Basak'i yeneriz gencler takiminiza guvenin. Elalem yeni malatya'yi yeniyor sampiyonluk havasina giriyor. Bizde hala bir panik bir guvensizlik. Ligin e... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
rodallega kirmizi kart gormus guzel haber bizim macta yok... Mesaja git »
Honda civic HB f/p arabası mı? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hayirli olsun hocam oncelikle. Konfor, yalitim konusunda bilgi verebilir misiniz hocam. Spor suspansiyon var diye biliyorum.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Dün staddaydık. Dk 85'de bizim kısım çıkmaya başladı maçtan. Bizde çıktık. Kırmızı gördükten sonra maçın berabere biteceği çok belliydi. Gs'ni... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güzeli birakın hocam büyük ihtimal bilet kalmaz diye tahmin ediyorum. Bulabiliyorsanız tanıdık gsbonus sahibi birini bulamaya çalışın.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ilk gün(yada iki gün) gsbonus ve gsmobil için satışa çıkıyor biletler. Sonraki gün herkes için çıkıyor diye biliyorum.... Mesaja git »
iyi oynadigindan laf atmis olabilirler mi? Gazete'de en iyi puani almis. italyanca yok diger yorumlari anlamadim.... Mesaja git »
2018 Volkswagen POLO (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1.5 manuel ne kadar olur acaba? İnşallah ilk etapta'da bu seçeneği getirirler diyeceğim ama ülke ülke olmaktan çıktı polo bile hayal oldu. Kaç bin tl'... Mesaja git »
Arkadaşları

Kami-sama

ANDREI

Apollo Reis

St Batuhan

Mark Renton

Çöl Tilkisi

Ambarad

sambaras

NickimeKadar

dudewithafez

RoyaLGuarD

DelaB0ss

rfssfr

35bk35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık lol hesabı, TR, Diamond 5.
Alıcı: Syndrome Of A Down
Tarih: 16 Mayıs 2014; 15:40:26
Yorum
sorunsuz alışveriş oldu. teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.875