Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darkangelevo
Gerçek AdEvren C
Doğum Tarihi28 Eylül 1985
MeslekGıda Mühendisi & İSG Uzmanı (C)
KonumDüzce
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 52
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güzel kampanya yapmışlar. Ben daha önce aldım iki kitabı da ayrı ayrı sözcü yayın evinden. Tarihini emin kaynaklardan incelemek isteyenlere güzel kayn... Mesaja git »
Nurettin Yıldız'dan "Asansörde halvet" fetvası başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Bunların açıklamaları sapıklara fantazi önerileri gibi. Bunu duyan sapıklar asansörlerde milleti sıkıştırmaya kalkacak. 1 haftaya düşer haberi.... Mesaja git »
Yakıt tüketimi düşük Benzin/LPG/Dizel araç tavsiyesi.. başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Kısa mesafe ve şehir içi kullanılacaksa alacağın tüm araçların tüketimi yüksek gelecek. Çünkü soğuk motor ve düşük hızlar demek fazla yakıt tüketimi d... Mesaja git »
Erdoğan : Ben bu görevdeyken asla vermeyeceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Şimdi sorulması gereken soru şu; Deniz Yücel adlı kişi terörist ise Türkiye Hükümeti bir teröristi serbest mi bıraktı? Yok terörist değilse suçu yoksa... Mesaja git »
Uzun yolda genellikle kaç bin devirde gidiyorsunuz(rpm) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Benim 132 beygiri atmosferik 4 silindirle besleyince böyle oluyor malesef. Sizin 90 beygir turbo 0.9lt 3 silindir Sandero anladığım kadarıyla. 3 sili... Mesaja git »
hdp ye oy verenler neyi amacliyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Öncelikle teröristlere sempati duyanların, yardım ve yataklık edenlerin vatandaşlıktan atılıp sınır dışı edilmesi lazım. O terörist başının da yılan b... Mesaja git »
Uzun yolda genellikle kaç bin devirde gidiyorsunuz(rpm) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aracı Bursa'dan aldım, ortalamayı sıfırladım ve Düzce'ye geldim. Otobandan değil Yenşehir - Pamukova tarafından geldim. Ortalama 6tl gösteriyordu. Oto... Mesaja git »
Dizel toyotolarda CVT yok. Dizellerdeki yarı otomatik Multimode diye geçiyor ve biraz sarsıntılı vites geçişleri. Benzinlilerdeki ise tork konvertörlü... Mesaja git »
Servis Şoföründen Motorcuya Dayak başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bunlar hep youtube'daki yabancı motorcu videolarını izlemekten oluyor. Kardeşim sen Türkiye'desin. Ordaki gibi kuralların düzgün uygulandığı bir ülke... Mesaja git »
"yol tutuş sınıfının en iyisi" "1500 devirde maksimum torkunu veriyor" Bunları cidden inanarak mı yazdın? Aracın C sınıfı sedan olduğunun farkında m... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Ghost Recon Wildlands Season Pass
Alıcı: darkhell86
Tarih: 5 Nisan 2017; 13:59:09
Yorum
KESİNLİKE GÜVENİLİR BİR ARKADAŞ HIZLI SORUNSUZ BİR ALIŞVERİŞ OLDU TEŞEKKÜRLER
Genel Puan

Ürün: Ghost Recon Wildlands Season Pass
Alıcı: darkhell86
Tarih: 5 Nisan 2017; 13:54:25
Yorum
HIZLI VE GÜVENİLİR BİR ARKADAŞ TEŞEKKÜRLER
Genel Puan

Ürün: Trendyol 150TL üzeri alışverişe 30TL indirim kodu ÜCRETSİZ
Alıcı: ozanımozanım
Tarih: 16 Haziran 2016; 11:00:16
Yorum
teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: The Division Key Aranıyor
Alıcı: allyshn
Tarih: 25 Mayıs 2016; 10:58:56
Yorum
İmza
Fractal Design Define C | Ryzen 5 1600 | Dark Freezer X120 | G.Skill Flare X 3200Mhz CL14 | Gigabyte B350 Gaming 3 | Crucial 275 GB SSD | WD 1TB | Corsair RM650X | Windows 10 Pro
MSI GTX 1080 Gaming X 8GB

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125