Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
siamat
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 26 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bende bu tv boxı almak istiyorum ama biraz bilgisayar gibi de kullanmak istiyorum. o yüzden sorularımı bir yardım sever arkadaş yanıtlarsa memnun olur... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
denedim o şekilde kısmen hatalıda olsa konumumu buluyor ama bu durum sadece şehir içinde işe yarıyor. asıl amacım arazide kullanmak ve orada yalnızca ... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ben telefonumu servise yolladım 4 tane sorun yazdım yalnızca birini yapmışlar ve benim yazmadığım başka sorunları yapmışlar. hatta ekranı komple değiş... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
teşekkürler. bu markanın biraz acemisiyimde... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
13 aylık telefon . böyle olunca teknosa ilgilenmez mi?... Mesaja git »
ikinci el zenfone 2 32 gb 4 ram, garantisi olan telefon aldım. faturalı ve teknosadan alınmış. şarj girişi ve kulaklık girişi sorunlu o yüzden servise... Mesaja git »
Samsung Galaxy Grand Prime Plus SM-G532F başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
yakında bu telefondan anneme alcam. şu an bu telefonun en son resmi android sürümü nedir? güncelleme yapmalı mıyım yapmamalı mıyım ?... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
numaraları kara listeye ekleyemiyorum. daha önceden oluyordu şimdi ekleme başarısız uyarı veriyor. düzeltme imkanı var mı?... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
istanbulda neresi var 0.5 ile ekim yapan... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
şu telefonu almayı düşünen varsa almasın. hoparlör patladı yapıldı şimdide şarj almıyor. değişim yada iade için kaç kere servise vermek gerekiyordu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117