Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
siamat
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
şarj soketini değiştirmeyi dene... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
zenfone 2 için custom rom kullanan var mi? Oreo ya da nougat. 6 dan iyi midir kötü müdür?... Mesaja git »
tamir videolarına bak gerekirse bu şekilde parça değiştir. büyük ihtimalle şarj+mikrofon soketi değişmesi lazımdır ya da sim flex. sakın tamire verme ... Mesaja git »
telefonun arkasını aç. parçaları sök tak büyük ihtimalle düzelir. youtubedan ekran değişimi videosuna bak oradaki şekilde yap... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
biriyle konuşurken telefonun sesi karşı tarafa kötü gidiyor. mikrofonun ve şarj soketinin olduğu kartı değiştirdim ama hala sesim karşıya kötü gidiyor... Mesaja git »
sadece film izlemek ve nette dolanmak için kasa tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
http://www.atombilisim.com.tr/urun/intel-i5m-4gb-320gb-masaustu-bilgisayar linkini koyduğum pc film izlemek ve nette gezmek için yeterli mi? ve fi... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
bende bu tv boxı almak istiyorum ama biraz bilgisayar gibi de kullanmak istiyorum. o yüzden sorularımı bir yardım sever arkadaş yanıtlarsa memnun olur... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
denedim o şekilde kısmen hatalıda olsa konumumu buluyor ama bu durum sadece şehir içinde işe yarıyor. asıl amacım arazide kullanmak ve orada yalnızca ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.633