Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ozy59
Gerçek Adoğuz ylçın
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 dk. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 dk. önce)
oem info dosyaları olduktan sonra atılabilir ama plus modelleri için de gerekli paylaşımlar ve dosyalar varmı bilmiyorum ama şunu söyliyeyim gerek... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
xda sitesinde hiç rastlamadım sizin cihaz modeli için gerekli paylaşımları... bizim L09 ile aynı dosyaların uygun olacağını sanmıyorum.. önemli olan... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yok yok öyle birşey bekleme... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
otadan gelince yükle bence.. ben avrupa romuna geçmiştim değiştirmedim birdaha... C432B378 deyim B383 olacak... farklı bir durum yok mart güvenlik gü... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hayır güncellemeden önce telefonunuzu kullanırken böyle problem varmıydı , iki hat ile birlikte kullandınızmı..güncellemeden sonramı oldu bu problem o... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
keşke cihsını yollamasaydın kardeşim rollback yaparak tekrar 6.0 a dönebilirdin...çift hat kullandınmı iki hattın birden çalışıyormuydu....... Mesaja git »
EMUI 5.0 Dahili Görüşme Kaydedici...Call Recorder.... başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
emeğine sağlık..... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
sağolasın kardeşim :) ama ben sana yapma demiştim zaten:) sen dload yöntemi ile denemişsin....benim öyle daha önce test sürümüne geçti zor döndüm... ... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
etagfurullah kardeşim... evet şart..... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
öyle bi problem yok bende ama klavyeni bi değiştir öyle dene yada bi format at bakalım..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086