Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WilDClaW
Gerçek AdSerkan
Doğum Tarihi5 Haziran ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] Kariyer Modu Geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam gerçekten çok sınır bozucu ben 3 gün uğraştım dediğim gibi önünü kesmen lazım tam geçerken rüzgar tünelinide girmesin onada dikkat et... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] Kariyer Modu Geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hocam benim taktik şöyleydi araba sls amg ön lastik yumuşak arka lastik orta bu şekilde başladım yarışa 6. tura kadar böyle gittim ve pite girdim benz... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] Kariyer Modu Geliyor. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Oyun ile ilgili en detaylı bilgiler resmi sitesinde türkçe olarak verilmiştir. Evet arkadaşlar tr'deki ilk gt sport beta testinden mini incele... Mesaja git »
Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hocam cevabın için çok teşekkürler yalnız her iki hesapta bana ait kardeşlikle almadım oyunu oyun kutulu us hesabı ana hesap yapınca girdim online a ç... Mesaja git »
Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Selam arkadaşlar psn plus olmasına rağmen online kısmına girdiğim zaman beni psn store kısmına atıyor bunun nedeni ne olabilir şimdiye kadar böyle bi ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Anladım hocam aynen hata oldu galiba... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bu trilal midir ? Full game yazıyor... Mesaja git »
Full.oyun full... Mesaja git »
Yaw arkadaşlar sabah evil within 2 almıştım güzel parayı çekti aldım oyunu sonra kartı sildim hep silerim lakin biraz önce arkadaş söyledi fifa 18 alm... Mesaja git »
THE SURGE - Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 72 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Tam üstüne zıpladığı zaman dodge yap bacaklarına vur 2 kere vur ama allah ne verdiyse girme sonra yine dodge yap yine 2 kere vur sonra bacaklar iptal ... Mesaja git »
Arkadaşları

zack06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Silinebilir
Alıcı: cyanalp
Tarih: 14 Eylül 2013; 13:19:11
Yorum
İmza

PSN= LeonHeartTR
Sistem ve Tercihleri
PSN ID
NightWolf_TR
Xbox Live GamerTag
LeonHeartTR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094